Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 29, 2024, 11:46:44 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βελτιώσεις σε όπλα ελατηρίου - gas ram
Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βελτιώσεις σε όπλα ελατηρίου - gas ram
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #285 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:31:24 πμ »

Aύριο θα σου πώ,πρέπει να 'σαι τυχερός  Χαμόγελο
Το tranfer εννοείται δεν το πειράζεις
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #286 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:35:17 πμ »

οπωσ και να εχει ευχαριστω για τισ πληροφοριες   καλο βραδυ........
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #287 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 08:47:39 πμ »

To Reloum Το ειχα πιτσιρικας και το ειχα κανει τουμπανο........  Το μονο που χρειαζεσαι ειναι ενα πιο δυνατο ελατηριο. Μην φανταστεις τρελες δυναμεις διοτι δεν εχει μεγαλο θαλαμο αλλα σιγουρα μπορει να περασει το 50αρι εργοστασιακο. Ειχα βαλει ελατηριο απο Ντιανα κομμενο και συνθετικη τσιμουχα που μου την ειχε φτιαξει οπλουργος χειροποιητα απο καποιο ειδος ντελριν ( αλα χατσαν ). Κλείσιμο ματιού Απο ριξιμω μια χαρα διοτι δεν εχει μεγαλη διαδρομη αλλα υστερουσε πολυ στην οπλιση διοτι δεν το πολυ βοηθαει το μοχλικο του.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #288 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 11:54:14 πμ »

καλημερα,μετρησατην διαδρομη του εμβολου κια ειναι  6 εκατοστα νταν.........τωρα για τρελη δυναμη δεν μου κανει το οπλακι,,,απλα θελω να ξερω αν παει 3-4 ποδολιβρα πανω για ποιο αξιοπρεπει καμπυλη τροχια .....απο ευστοχια τι να λεει....δεν το εχω ριξει σε ανοιχτο χωρο ακομα, αλλα ο φιλος  λειε οτι ηταν καλο...παντα μιλωντας πριν 35 και χρονια...απο σκανδαλη ειναι σα  τη record η κατι εκει κοντα......
Καταγράφηκε
THR S500
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1236


iron sights


« Απάντηση #289 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:16:32 μμ »

To Reloum Το ειχα πιτσιρικας και το ειχα κανει τουμπανο........  Το μονο που χρειαζεσαι ειναι ενα πιο δυνατο ελατηριο. Μην φανταστεις τρελες δυναμεις διοτι δεν εχει μεγαλο θαλαμο αλλα σιγουρα μπορει να περασει το 50αρι εργοστασιακο. Ειχα βαλει ελατηριο απο Ντιανα κομμενο και συνθετικη τσιμουχα που μου την ειχε φτιαξει οπλουργος χειροποιητα απο καποιο ειδος ντελριν ( αλα χατσαν ). Κλείσιμο ματιού Απο ριξιμω μια χαρα διοτι δεν εχει μεγαλη διαδρομη αλλα υστερουσε πολυ στην οπλιση διοτι δεν το πολυ βοηθαει το μοχλικο του.

Φίλιππε το 50αρι μαμά είναι 11 ποδόλιβρα και επειδή έχω και το relum βλέπω λίγο δύσκολο να φτάσει αυτή την δύναμη. Κλείσιμο ματιού
Το relum έρχεται ποιό κοντά στο 30αρι.
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #290 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:23:42 μμ »

καλημερα,μετρησατην διαδρομη του εμβολου κια ειναι  6 εκατοστα νταν.........τωρα για τρελη δυναμη δεν μου κανει το οπλακι,,,απλα θελω να ξερω αν παει 3-4 ποδολιβρα πανω για ποιο αξιοπρεπει καμπυλη τροχια .....απο ευστοχια τι να λεει....δεν το εχω ριξει σε ανοιχτο χωρο ακομα, αλλα ο φιλος  λειε οτι ηταν καλο...παντα μιλωντας πριν 35 και χρονια...απο σκανδαλη ειναι σα  τη record η κατι εκει κοντα......

Αν θα πάει 7.5 πδλβρα να είσαι και ευχαριστημένος,7 μπορεί μάλλον.
Με 7.9 grain θα είσαι μια χαρά,θα παίζει μέχρι τα 50 μέτρα σχεδόν  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #291 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:32:10 μμ »

ευχαριστω ειναι ειδη 6,5 περιπου οποτε δεν,,,,,,,,αν ειναι ευστοχο τοτε παει καλα ....απο σφερακια θα δοκιμασω οταν παω σε ανοιχτο χωρο   , ευχαριστω και παλλη
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #292 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:51:30 μμ »

Εγω ξερω τι μπορει να κανει το Ρελουμ ομως Άνεση
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #293 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 12:54:18 μμ »

Εγω ξερω τι μπορει να κανει το Ρελουμ ομως Άνεση

Δε χρειάζεται να πείς,καταλάβαμε όλοι  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #294 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 02:11:13 μμ »

Για και παλλη,,,,,επρεπενα βγω για λιγο,,,απο ακριβια τι λεει το οπλακι,,,ο φιλος που το εχει τι λεει.......τωρα αν δεν ανεβενει αξιοπρεπως δεν πειραζει,,,,,
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #295 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 04:45:04 μμ »

Για και παλλη,,,,,επρεπενα βγω για λιγο,,,απο ακριβια τι λεει το οπλακι,,,ο φιλος που το εχει τι λεει.......τωρα αν δεν ανεβενει αξιοπρεπως δεν πειραζει,,,,,


Oλα τα οπλα για να ριχνουν αξιοπρεπως,  δεν τα ανεβάζουμε αλλα τα κατεβαζουμε Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Παρε ένα 30αρι και καντο να ριχνει με 10 πδλβ αν γινεται Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών.Θα χασεις ολη την μαγεια του πως ριχνει στα 7 πδλβ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Για δυναμη υπαρχου αλλα οπλα Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 18, 2015, 04:52:10 μμ από Christopher » Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #296 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 04:50:37 μμ »

Που,σε κανα υπόγειο?  Απορία
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #297 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 05:27:38 μμ »

το να παρεις αλλο ειναι μια κουβεντα φιλε Χριστοφορε,,,,,,,αυτο δε γινετε προς το παρον,,,,, και εγω γουσταρω την ακριβια αλλα ψαχνωμαι ,,,αν η κανη του οπλου βγει καλη εχω σκευτη κοντημα πιστονιου για αυξηση θαλαμου αλλα αυτα θελουν λευτα και τρεξιμο,,,,οταν το δωκιμασω και ειναι πολυ καλο ,,μπωρει να ασχολιθω παρα περα...προς το παρον βαλο  εκ του πληκτρολογιου,,,, χα χα χα  το 6αλιβρο ειναι μια χαρα αλλα βλεπεις εχω ενα διανα 24d σε αριστη κατασταση και ετσι σκευτομουν για τι 422κατι αλλο ,,αυτα   ευχαριστω για τισ απαντησεις
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #298 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 06:58:31 μμ »

To Ρελουμ την εποχη που το ειχα δεν ηξερα τι ηταν η λεξη ταχογραφος Γλώσσα Ξερω ομως οτι υπηρχαν τα τσεχικα 631/630 και τα ντιανα 26/27, επεισης τα κινεζικα με το κουμπι στο πλαι για να ανοιγουν. Το ρελουμ ηταν το δυνατοτερο απο ολα αυτα!!! Ειχε μεσα οπως λεει ο Μπαρμπας 2 ελατηρια το ενα μεσα στο αλλο. Βαλαμε απο ενα ντιανα μεγαλυτερο ελατηριο απο οτι θυμαμαι πρεπει να ηταν αρκετα πιο χοντρο ελατηριο. ριχναμε σε λαμπες και μπουκαλια και εκανε τρυπες στο γυαλι χωρις να τα σπαει......... Γλώσσα Το μονο προβλημα οπως ειπα; ηταν η οπλιση του που με τα σημερινα δεδομενα ηταν παρα πολυ τραχια και βαρια. Επειτα αγορασα ενα Ντιανα 36αρι απο καλκαντζακο το οποιο το κρατησα για πολυ λιγο διοτι το ανταλλαξα με λειοκαννο Χαμόγελο Αρα το Ρελουμ ηταν σε δυναμη αναμεσα ντιανα 27 και 36 Άνεση
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
george1212
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


« Απάντηση #299 στις: Φεβρουάριος 18, 2015, 09:54:08 μμ »

 συγουρα με ενα Vmach  η ενα τιταν θα ανεβη λιγο και ισος φτιαξει λιγο και το λοκ ταιμ, αν και τωρα εχει καλο, επεισης μικρη αποκληση σε δυναμη  απο βολη σε βολη,,,κατι λιγα ποδια,,,,,επαναλαμβανω ομως αμα η κανη ειναι καλη, γιατι παρ ολο το καθαρισμα και μουλιασμα, εχει ακομα υποληματα αναμεσα στις ραβδωσεις και 10 εκατοστα απο την αρχη τησ κανης που ψηλιαζομαι οτι ειναι υποληματα απο  τις παλιες βρομικες βολιδες (μολυβι),,,,, αν ειναι ετσι θα θελει υγρο η καποιο διαλυμα που να διαληση το μολυβι...οι ραβδωσεις δεν φενονται πειραγμενες,,,,,αυτα ......αν υπαρχη καμια ιδεα ειμαι ολος αυτια.....σκευτομαι διαλυμα με υδροχλορικο οξυ σε μικρη ποσοτητα με γαντια μασκα σε ανοιχτο χωρο με καινουριο αβελο 4,5 και λιγο δουλεμα,,,,,ξεπλυμα αμεσο με υγρο,  στεγνωμα και βολες,,,,,,,,πειραμα,,,γνωριζω οτι το υδροχλωρικο οξυ, και ποιο καλα το νιτρικο οξυ τρωνε το μολυβι,,,,σε συντομο χρονο δε νομιζω να βλαψει της ραβδωσεις,,,,,,,,,,,,,,καλα μη βαρατε,,,,,τρελος ειμαι οτι θελω κανω,,,,,χα χα  θελω να φτιαξω ενα τουφεκακη που να φυσαει απο το τιποτα .
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 25   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: