Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 01:30:04 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Spam ή όχι;
Σελίδες: [1] 2 3   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Spam ή όχι;
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« στις: Μάιος 26, 2014, 11:31:21 πμ »

Παίδες καλή σας ημέρα  Χαμόγελο
Θέλω να ρωτήσω κάτι,όλους,όποιος θέλει ας γράψει.
Αγοράζει ένας ένα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ όπλο από ένα Ελληνικό μαγαζί.
Το όπλο έχει πρόβλημα.
Επικοινωνεί με το μαγαζί και τον ρωτάει τι γίνεται,αν παίζει αντικατάσταση.
Το μαγαζί του απαντάει ότι και άλλο να του στείλει πολύ πιθανόν να έχει το ίδιο θέμα.
Του προτείνει λοιπόν να στείλει το όπλο στον οπλουργό που συνεργάζεται.
Του στέλνει τη διεύθυνση με mail.
Το να πούμε δηλαδή ποιός είναι ο οπλουργός είναι κακό;
Το να γράψουμε στο αντίστοιχο θέμα με το όπλο ότι "το επίσημο service έχει αναλάβει ο ... και βρίσκεται ... "
είναι spam;
Παρακαλώ τις απόψεις σας  Χαμόγελο


Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
michael1969
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 296


ΣΕΡΡΕΣ...


« Απάντηση #1 στις: Μάιος 26, 2014, 11:54:48 πμ »

Υπαρχει δηλαδη μαγαζι Ελληνικο που στελνει οπλα που εχουν προβλημα και το ξερουν και δεν κανουν τιποτε ?
Η τα στελνουν και μετα σε παραπεμπουν στο service ?
Σοβαρα τωρα, δεν ειναι αστειακι ετσι ??
Καταγράφηκε
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #2 στις: Μάιος 26, 2014, 11:57:52 πμ »

προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι κακό να αναφερθούν όλα , το όπλο , ο οπλουργός το μαγαζί..

αυτός είναι άλλωστε ένας από τους σκοπούς των φορουμ, να παρεχουν πληροφορίες και ο καθένας να μπορεί να αποφασίσει όπως θέλει και να προλάβει τυχόν λάθος κινήσεις κτλ..

Καλημέρα..
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #3 στις: Μάιος 26, 2014, 11:58:18 πμ »

Υπαρχει δηλαδη μαγαζι Ελληνικο που στελνει οπλα που εχουν προβλημα και το ξερουν και δεν κανουν τιποτε ?
Η τα στελνουν και μετα σε παραπεμπουν στο service ?
Σοβαρα τωρα, δεν ειναι αστειακι ετσι ??

Τουλάχιστον μέχρι πρίν 5 μήνες γινόταν Μιχάλη,
δεν είναι αστειάκι  Χαμόγελο
Μιλάω για όπλα pcp

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #4 στις: Μάιος 26, 2014, 12:05:43 μμ »

Παίδες καλή σας ημέρα  Χαμόγελο
Θέλω να ρωτήσω κάτι,όλους,όποιος θέλει ας γράψει.
Αγοράζει ένας ένα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ όπλο από ένα Ελληνικό μαγαζί.
Το όπλο έχει πρόβλημα.
Επικοινωνεί με το μαγαζί και τον ρωτάει τι γίνεται,αν παίζει αντικατάσταση.
Το μαγαζί του απαντάει ότι και άλλο να του στείλει πολύ πιθανόν να έχει το ίδιο θέμα.
Του προτείνει λοιπόν να στείλει το όπλο στον οπλουργό που συνεργάζεται.
Του στέλνει τη διεύθυνση με mail.
Το να πούμε δηλαδή ποιός είναι ο οπλουργός είναι κακό;
Το να γράψουμε στο αντίστοιχο θέμα με το όπλο ότι "το επίσημο service έχει αναλάβει ο ... και βρίσκεται ... "
είναι spam;
Παρακαλώ τις απόψεις σας  Χαμόγελο



Δεν νομιζω να Υπαρχει Προβλημα Αντιθετως, πρεπει να γνωριζει ο καθενας μας τον
Αντιπροσωπο και το Εξουσιοδοτημενο Service σε καθε Αγορα ,η σε καθε αεροβολο που εχει ......
Λεβεντες ολοι βρισκομαστε σε αυτα τα Φορουμ και μας ενωνει η αρρωστια που εχουμε !!!!
οπωσδηποτε υπαρχουν.....συμπαθειες.....αντιπαθειες κλπ κλπ.
Ας τηρησουμε τους κανονες δεοντολογιας και δεν θα υπαρχουν spam η αλλα προβληματα..
Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #5 στις: Μάιος 26, 2014, 12:39:11 μμ »

Spam?

Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #6 στις: Μάιος 26, 2014, 12:45:49 μμ »

προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι κακό να αναφερθούν όλα , το όπλο , ο οπλουργός το μαγαζί..

αυτός είναι άλλωστε ένας από τους σκοπούς των φορουμ, να παρεχουν πληροφορίες και ο καθένας να μπορεί να αποφασίσει όπως θέλει και να προλάβει τυχόν λάθος κινήσεις κτλ..

Καλημέρα..


Την ίδια άποψη έχω.
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #7 στις: Μάιος 26, 2014, 03:09:24 μμ »

προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι κακό να αναφερθούν όλα , το όπλο , ο οπλουργός το μαγαζί..

αυτός είναι άλλωστε ένας από τους σκοπούς των φορουμ, να παρεχουν πληροφορίες και ο καθένας να μπορεί να αποφασίσει όπως θέλει και να προλάβει τυχόν λάθος κινήσεις κτλ..

Καλημέρα..


Την ίδια άποψη έχω.

Την ίδια άποψη έχω. Θυμός
Καταγράφηκε
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #8 στις: Μάιος 26, 2014, 08:43:29 μμ »

Όσο περισσότερούς οπλουργούς γνωρίζουμε τόσο καλύτερα για τούς χρήστες των αεροβολων .
Δεν έχουν όλοι την πολυτέλεια να πιάνουν τα χέρια τους και να έχουν φίλους που πιάνουν
Επίσης δεν είναι κακό ακόμη και φίλοι που αναλαμβάνουν να σου φτιάξουν το όπλο να πληρώνονται για τον χρόνο που αφιέρωσαν λογικά για σένα και το όπλο σου. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #9 στις: Μάιος 26, 2014, 09:47:06 μμ »

Όσο περισσότερούς οπλουργούς γνωρίζουμε τόσο καλύτερα για τούς χρήστες των αεροβολων .
Δεν έχουν όλοι την πολυτέλεια να πιάνουν τα χέρια τους και να έχουν φίλους που πιάνουν
Επίσης δεν είναι κακό ακόμη και φίλοι που αναλαμβάνουν να σου φτιάξουν το όπλο να πληρώνονται για τον χρόνο που αφιέρωσαν λογικά για σένα και το όπλο σου. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Ναι στους οπλουργος Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση,όχι στους φιλους που περνουν χρηματα.

Ο φιλος ο Καριζμα(Δημητρης)με περιμενε 2 βδομάδες να λασκαρω από την δουλεια μου για να του φτιαξω το οπλο,να του επερνα χρηματα,,,, Απορία Απορία

Τωρα αν μιλαμε για τορνο που εχει καποιος φιλος και βαλει υλικα κλπ,εεεε κατι πρεπει να παρει.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #10 στις: Μάιος 26, 2014, 10:28:35 μμ »

όχι βεβαια αλλά αυτός στα προσφέρει χωρίς να τα ζητήσεις και εσύ δεν τα παίρνεις.Αν είναι όμως ένας απλά γνωστός σου από το φόρουμ του φτιάξεις το όπλο και αυτός σου πει πάρε αυτά για τον κόπο σου που είναι το κακό αν τα πάρεις Απορία Απορία Απορία Εγώ αν ζητήσω κάτι από σας ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΑΡΕΙΑ  Απορία Απορία Απορία(ΟΥΤΕ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΚΙΟΡ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΤΙ να ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) .
Εγώ προσωπικά (και πολύς κόσμος) δεν μπορώ να ζητήσω να μου φτιάξουν κάτι τσάμπα απο εκλεκτουσ συνφορουμιστεσ .Το τσάμπα τιμάει αυτόν που δεν παίρνει τίποτα αλλά πόσες φορές μια δυο τρεισ ....100
ΑΝΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΑΜΑΤΟ ΙΔΙΟ  ΣΤΡΙΠΕΡ ΓΙΑ ΤΟ 200ΑΡΑΚΙ(ΑΚΥΡΟ ΣΤΑΜΑΤΗ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός) .ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΣΑΜΠΑ εγω η ο οποιοσδήποτε  Απορία
Και γιατί να φάω εγώ το άκυρο σε μια εξυπηρέτηση επειδή ο εξπερ έχει κουραστεί από το αβαρία  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4302



« Απάντηση #11 στις: Μάιος 26, 2014, 10:43:52 μμ »

όχι βεβαια αλλά αυτός στα προσφέρει χωρίς να τα ζητήσεις και εσύ δεν τα παίρνεις.Αν είναι όμως ένας απλά γνωστός σου από το φόρουμ του φτιάξεις το όπλο και αυτός σου πει πάρε αυτά για τον κόπο σου που είναι το κακό αν τα πάρεις Απορία Απορία Απορία Εγώ αν ζητήσω κάτι από σας ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΑΡΕΙΑ  Απορία Απορία Απορία(ΟΥΤΕ ΕΛΑΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΚΙΟΡ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΝΤΡΕΠΟΜΟΥΝΑ ΤΙ να ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) .
Εγώ προσωπικά (και πολύς κόσμος) δεν μπορώ να ζητήσω να μου φτιάξουν κάτι τσάμπα απο εκλεκτουσ συνφορουμιστεσ .Το τσάμπα τιμάει αυτόν που δεν παίρνει τίποτα αλλά πόσες φορές μια δυο τρεισ ....100
ΑΝΤΕ ΣΤΑΜΑΤΗ ΦΤΙΑΞΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΓΑΜΑΤΟ ΙΔΙΟ  ΣΤΡΙΠΕΡ ΓΙΑ ΤΟ 200ΑΡΑΚΙ(ΑΚΥΡΟ ΣΤΑΜΑΤΗ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός) .ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΣΑΜΠΑ εγω η ο οποιοσδήποτε  Απορία
Και γιατί να φάω εγώ το άκυρο σε μια εξυπηρέτηση επειδή ο εξπερ έχει κουραστεί από το αβαρία  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΩΡΟΥΝ ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΣΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ  Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο

Πάνω απο όλα ειναι στάση ζωής και χαρακτήρος.Αμοιβη για ολους Αυτους ειναι η χαρα του φιλου-συμφουρητη και το πλατυ χαμογελο
Ολα αυτα γινονται με βαση την ανθρωπια που ακομα καποιους διακρίνει και διέπει. Για Αυτους τους ανθρωπους ειναι αυτονοητο το Βοηθάω Χωρις Ανταλαγμα
Δεν το κανουν να δειξουν οτι ειναι κατι ή να ζητησουν ανταλαγματα......Απλα θελουν και αναγκαζονται να το κανουν απο την ηθικη τους και την καρδια τους
Ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω σε Αυτους που τοσο απλώχερα μας Βοηθάνε.
Ευτυχώς που ακομα υπαρχουν Άνθρωποι!!!!
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #12 στις: Μάιος 26, 2014, 10:53:13 μμ »

Φιλε Φανη,εισαι 2 χρονια ενεργο μελος σε αυτό το φορουμ Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση,μπορεις να ζητας ότι θελεις,αν το εχουμε θα το εχεις Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #13 στις: Μάιος 27, 2014, 07:25:08 πμ »

Όσο περισσότερούς οπλουργούς γνωρίζουμε τόσο καλύτερα για τούς χρήστες των αεροβολων .
Δεν έχουν όλοι την πολυτέλεια να πιάνουν τα χέρια τους και να έχουν φίλους που πιάνουν
Επίσης δεν είναι κακό ακόμη και φίλοι που αναλαμβάνουν να σου φτιάξουν το όπλο να πληρώνονται για τον χρόνο που αφιέρωσαν λογικά για σένα και το όπλο σου. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Ναι στους οπλουργος Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση,όχι στους φιλους που περνουν χρηματα.

Ο φιλος ο Καριζμα(Δημητρης)με περιμενε 2 βδομάδες να λασκαρω από την δουλεια μου για να του φτιαξω το οπλο,να του επερνα χρηματα,,,, Απορία Απορία

Τωρα αν μιλαμε για τορνο που εχει καποιος φιλος και βαλει υλικα κλπ,εεεε κατι πρεπει να παρει.


Έτσι Ακριβώς.
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

ikuzusfanis
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1306



« Απάντηση #14 στις: Μάιος 27, 2014, 07:27:40 πμ »

Φιλε Φανη,εισαι 2 χρονια ενεργο μελος σε αυτό το φορουμ Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση,μπορεις να ζητας ότι θελεις,αν το εχουμε θα το εχεις Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

\ Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΟΡΘΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΑΡΑ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

Σελίδες: [1] 2 3   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: