Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 05:40:22 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Νεος στο κοσμο του αεροβολου
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Νεος στο κοσμο του αεροβολου
Αποστολέας Μήνυμα
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 19, 2014, 01:23:40 μμ »

Παιδια αφηστε το φιλο να πειραματισθει  !!!!
Ενας αλλος φιλος του φορουμ ,γραφει συνεχεια............ "θα πληρωσεις και θα μαθεις"
Πολλες φορες στην προσπαθεια μας να προφυλαξουμε καποιον απο κακοτοπιες αυτο λειτουργει
                                             ΑΝΑΣΤΡΟΦΑ
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 19, 2014, 02:22:48 μμ »

+1000 Δεν πα να λέμε πολλές φορές, μιλάμε στον βροντο...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 19, 2014, 03:35:54 μμ »

Απο ποια περιοχη εισαι?
απο βυρωνα
Καταγράφηκε
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 19, 2014, 03:42:50 μμ »

Παιδια αφηστε το φιλο να πειραματισθει  !!!!
Ενας αλλος φιλος του φορουμ ,γραφει συνεχεια............ "θα πληρωσεις και θα μαθεις"
Πολλες φορες στην προσπαθεια μας να προφυλαξουμε καποιον απο κακοτοπιες αυτο λειτουργει
                                             ΑΝΑΣΤΡΟΦΑ
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού ;)Η αποψεις ειναι παντα σεβαστες και μετρησιμες
Καταγράφηκε
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 19, 2014, 03:46:41 μμ »

+1000 Δεν πα να λέμε πολλές φορές, μιλάμε στον βροντο...
στο βρόντο δεν μιλάτε αλλα και η απόφαση κάποιου να κάνει μια αγορά αντίθετη των απόψεων σας δεν νομιζω οτι είναι κατακριτέα
Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 19, 2014, 03:48:02 μμ »

Σαφως αλλά η εμπειρία είναι μια χτένα που αποκτας όταν σου πέσουν τα μαλλια...
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 19, 2014, 03:58:59 μμ »

Σαφως αλλά η εμπειρία είναι μια χτένα που αποκτας όταν σου πέσουν τα μαλλια...
σέβομαι την εμπειρία σας και για αυτό συμμετέχω στο forum
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 19, 2014, 06:01:57 μμ »

+1000 Δεν πα να λέμε πολλές φορές, μιλάμε στον βροντο...
στο βρόντο δεν μιλάτε αλλα και η απόφαση κάποιου να κάνει μια αγορά αντίθετη των απόψεων σας δεν νομιζω οτι είναι κατακριτέα

Όλα αυτά που λεμε,δεν είναι μονο η αποψη μας.

Εχουμε φαει,και εχουμε πατησει μπανανόφλουδες ουκ ολιγες.

Όταν ακους ότι το οπλο δεν κανει,δεν είναι ότι δεν αρεσει σε εμας.

Υπαρχει φιλος που περιμενει να λυσει το πρόβλημα που εχει με τον ρεγκ στο συγκεκριμενο οπλο,πανω από 1 χρονο.

Την αγορα την εκανε από έναν Ρωσοποντιο.

Το εγραψα από την αρχη,αν εχεις χρηματα προχωρα Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 19, 2014, 06:17:49 μμ »

+1000 Δεν πα να λέμε πολλές φορές, μιλάμε στον βροντο...
στο βρόντο δεν μιλάτε αλλα και η απόφαση κάποιου να κάνει μια αγορά αντίθετη των απόψεων σας δεν νομιζω οτι είναι κατακριτέα

Όλα αυτά που λεμε,δεν είναι μονο η αποψη μας.

Εχουμε φαει,και εχουμε πατησει μπανανόφλουδες ουκ ολιγες.

Όταν ακους ότι το οπλο δεν κανει,δεν είναι ότι δεν αρεσει σε εμας.

Υπαρχει φιλος που περιμενει να λυσει το πρόβλημα που εχει με τον ρεγκ στο συγκεκριμενο οπλο,πανω από 1 χρονο.

Την αγορα την εκανε από έναν Ρωσοποντιο.

Το εγραψα από την αρχη,αν εχεις χρηματα προχωρα Άνεση Άνεση Άνεση 8)Ναι Ρωσοποντιος  ειναι αυτός που κανει το ντιλι απλός μου αρέσει το σουλοπιτου και η δύναμη που εχει και ότι μπορω να διαλέξω αυτο που πέρνει πιο βαρύ σφαιρακι
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 19, 2014, 06:23:39 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 19, 2014, 06:52:23 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 19, 2014, 06:57:23 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:02:26 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού ;)Εχαυριστω για την ενημέρωση
Καταγράφηκε
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:06:45 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού να ρωτήσω το matador ειναι ποιο μικρό σε μήκος απο daystate
Καταγράφηκε
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:10:50 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού να ρωτήσω το matador ειναι ποιο μικρό σε μήκος απο daystate
πιο αεροβολο έχεις
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: