Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 01:57:16 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Νεος στο κοσμο του αεροβολου
Σελίδες: 1 2 3 [4]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Νεος στο κοσμο του αεροβολου
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:16:17 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού να ρωτήσω το matador ειναι ποιο μικρό σε μήκος απο daystate
πιο αεροβολο έχεις

1.028 είναι το daystate to matador εχει πολλα μοντελα.Μικρα,μεσεα,μεγαλα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αεροβολο εχω ένα gamo el 300 του 1970 Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Πλακα κανω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
panoytsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 17



« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:26:57 μμ »

To ξερω φιλε μου ότι είναι Ρωσοποντιος,εμπαινε παλια στα φορουμ και εκανε τα ντιλ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού.

Δεν μπορω να σου πω κατι άλλο.Εσυ αποφασίζεις.
κοιτα να δεις είχα κανει παλιά μια επικοινωνία μαζί του αυτο που δεν μου άρεσε  ειναι ότι προσπαθούσε να μου σπρώξει ενα δικό του με την δικαιολογία του χρόνου φτιαξιματος και την αποστολή του απο τον Ed (το ρεκ τι ειναι)

Regoulator=ο ρεγουλατορος που ρυθμιζει την πιεση του αερα σε κάθε βολη που κανει το οπλο.

Σταθερη πιεση=και σταθερες βολες Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού να ρωτήσω το matador ειναι ποιο μικρό σε μήκος απο daystate
πιο αεροβολο έχεις

1.028 είναι το daystate to matador εχει πολλα μοντελα.Μικρα,μεσεα,μεγαλα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Αεροβολο εχω ένα gamo el 300 του 1970 Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

Πλακα κανω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Σε ευχαριστω για το χρόνο που μου διαθέτεις ,εγώ παλιά έκανα με πυροβόλα όπλα αλλά το Μάλι πήγαινε ψηλά μαζί με αυτά που ήθελε ο σύλλογος συν του σκοε
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 19, 2014, 07:40:43 μμ »

Απο την στιγμη που εισαι απο Αθηνα να ερθεις μια μερα απο το Σχιστο ( Σαββατο η Κυριακη ) ωστε να δοκιμασεις αρκετα οπλα και να κρινεις μονος σου πιο σου ταιριαζει. Απο την στιγμη που σου αρεσει το Edgun σιγουρα θα σου αρεσει και αυτο που θα το βρεις και πιο φθηνα με επαρκια στα ανταλλακτικα του και ειναι και με γεμιστηρα Κλείσιμο ματιού Kalibr cricket για ψαξου λιγακι περισσοτερο....

   

Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.

Σελίδες: 1 2 3 [4]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: