Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 01:28:36 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

βολές ,καφές και χαβαλές...
Σελίδες: [1] 2 3 4   Κάτω
  Εκτύπωση  

  βολές ,καφές και χαβαλές...
Αποστολέας Μήνυμα
Teo
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 137


« στις: Αύγουστος 17, 2014, 11:51:30 μμ »

Σήμερα (μάλλον χθες ...) δέχτηκα πρόσκληση του φίλου πλέων Θρασύβουλου και ανηφόρησα προς Λάρισα για να δω απο κοντά το σκοπευτήριο και να ρίξω και με κανένα διαφορετικό όπλο , διευρύνοντας τους αεροβολικούς μου ορίζοντες .
Η παρέα ζεστή , η ζέστη απούσα και ο αέρας με αισθητή την παρουσία του προσπαθούσε μάταια να χαλάσει τις βολές απο τα υποδειγματικά στημένα όπλα του thrass86 .
Είχα την τύχη και την τιμή να ρίξω με όπλα που δεν είχα ξαναδεί απο κοντά   (και ίσως να μην ξαναρίξω)και να μου αναλύσουν προτερήματα και μειονεκτήματα  του κάθε ένα απο αυτά . Οτι και να διαβάσεις ,ότι και να σου πουν , αν δεν δεις , πιάσεις και ακούσεις  ένα όπλο δεν μπορείς να το καταβάλεις  . Σήμερα τα αεροβόλα που έπιασα δεν μιλαγε   ο ιδιοκτήτης τους για αυτά , αλλά αυτά φώναζαν το πόσο ιδιαίτερα, ψαγμένα και προπάντον εύστοχα  ήταν .
Αυτό όμως  ήρθε  δεύτερο διότι η περίσταση αυτή έγινε αφορμή να γνωρίσω έναν ζεστό και καλόκαρδο άνθρωπο , που  όλο το απόγευμα με εξέπληξε  με την φιλοξενία του , τη γενναιοδωρία  του  και τη ταπεινότητά  του  . Να είσαι καλά Θρασύβουλε και ελπίζω να τα ξαναπούμε (με ή χωρίς όπλα ^^)
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 17, 2014, 11:59:11 μμ »

Είχε φέρει δανεικά όπλα ο Θράς;Γιατί τα δικά του...  Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 18, 2014, 12:00:24 πμ »

Σήμερα (μάλλον χθες ...) δέχτηκα πρόσκληση του φίλου πλέων Θρασύβουλου και ανηφόρησα προς Λάρισα για να δω απο κοντά το σκοπευτήριο και να ρίξω και με κανένα διαφορετικό όπλο , διευρύνοντας τους αεροβολικούς μου ορίζοντες .
Η παρέα ζεστή , η ζέστη απούσα και ο αέρας με αισθητή την παρουσία του προσπαθούσε μάταια να χαλάσει τις βολές απο τα υποδειγματικά στημένα όπλα του thrass86 .
Είχα την τύχη και την τιμή να ρίξω με όπλα που δεν είχα ξαναδεί απο κοντά   (και ίσως να μην ξαναρίξω)και να μου αναλύσουν προτερήματα και μειονεκτήματα  του κάθε ένα απο αυτά . Οτι και να διαβάσεις ,ότι και να σου πουν , αν δεν δεις , πιάσεις και ακούσεις  ένα όπλο δεν μπορείς να το καταβάλεις  . Σήμερα τα αεροβόλα που έπιασα δεν μιλαγε   ο ιδιοκτήτης τους για αυτά , αλλά αυτά φώναζαν το πόσο ιδιαίτερα, ψαγμένα και προπάντον εύστοχα  ήταν .
Αυτό όμως  ήρθε  δεύτερο διότι η περίσταση αυτή έγινε αφορμή να γνωρίσω έναν ζεστό και καλόκαρδο άνθρωπο , που  όλο το απόγευμα με εξέπληξε  με την φιλοξενία του , τη γενναιοδωρία  του  και τη ταπεινότητά  του  . Να είσαι καλά Θρασύβουλε και ελπίζω να τα ξαναπούμε (με ή χωρίς όπλα ^^)


Φιλε τεο ο Θρας (για τους φιλους) είναι ένα παιδι μαλαμα Άνεση Άνεση

Τωρα για τα οπλα του Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

















 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός.Πλακα κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 18, 2014, 12:21:58 πμ »

Σήμερα (μάλλον χθες ...) δέχτηκα πρόσκληση του φίλου πλέων Θρασύβουλου και ανηφόρησα προς Λάρισα για να δω απο κοντά το σκοπευτήριο και να ρίξω και με κανένα διαφορετικό όπλο , διευρύνοντας τους αεροβολικούς μου ορίζοντες .
Η παρέα ζεστή , η ζέστη απούσα και ο αέρας με αισθητή την παρουσία του προσπαθούσε μάταια να χαλάσει τις βολές απο τα υποδειγματικά στημένα όπλα του thrass86 .
Είχα την τύχη και την τιμή να ρίξω με όπλα που δεν είχα ξαναδεί απο κοντά   (και ίσως να μην ξαναρίξω)και να μου αναλύσουν προτερήματα και μειονεκτήματα  του κάθε ένα απο αυτά . Οτι και να διαβάσεις ,ότι και να σου πουν , αν δεν δεις , πιάσεις και ακούσεις  ένα όπλο δεν μπορείς να το καταβάλεις  . Σήμερα τα αεροβόλα που έπιασα δεν μιλαγε   ο ιδιοκτήτης τους για αυτά , αλλά αυτά φώναζαν το πόσο ιδιαίτερα, ψαγμένα και προπάντον εύστοχα  ήταν .
Αυτό όμως  ήρθε  δεύτερο διότι η περίσταση αυτή έγινε αφορμή να γνωρίσω έναν ζεστό και καλόκαρδο άνθρωπο , που  όλο το απόγευμα με εξέπληξε  με την φιλοξενία του , τη γενναιοδωρία  του  και τη ταπεινότητά  του  . Να είσαι καλά Θρασύβουλε και ελπίζω να τα ξαναπούμε (με ή χωρίς όπλα ^^)



Και εγώ Θοδωρή χάρηκα που γνωριστήκαμε ρίξαμε και τα είπαμε από κοντά και όχι μέσα από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο .
Είναι από τις συναντήσεις που σε γεμίζουν και σε κάνουν να χαρείς .
Ότι θα τα ξαναπούμε είναι το μόνο σίγουρο .
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 18, 2014, 12:25:55 πμ »

Είχε φέρει δανεικά όπλα ο Θράς;Γιατί τα δικά του...  Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη



Ναι είχα πάρει τα δικά σου .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Μου άρεσαν τόσο   Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη  που σκέφτομαι   Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών να μην στα επιστρέψω και να τα κρατήσω .  
Ειδικά τώρα που σκέφτομαι να φτιάξω κοτέτσι και αντί για ξύλα να βάλω τα δικά μου να κατιάζουν οι κότες πάνω .  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 18, 2014, 12:26:08 πμ »

Θοδωρή,δεν κατεβαινεις μια μερα και από το Σχιστο Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εκει είναι το κεντρο του κοσμου......για το αεροβολο.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Teo
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 137


« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 18, 2014, 09:58:08 πμ »

ε , εαν είναι το κέντρο του αεροβόλου επιβάλεται να κατέβω , δεν ξ'ερω πότε να πάρω ολιγοήμερη άδεια απο την γυναίκα ... Και εμένα η γυναίκα έχει μπιστόλι 9mm στο σπίτι , δεν παίζεις με αυτά έυκολα .... Πρέπει να βρεθεί η κατάλληλη περίσταση .

θράσο αν φτιάξεις τέτοιο κοτέτσι να έρθω να βοηθήσω ρε φίλε , έχω και κάτι καλά  σανίδια , μην βάλεις τα άλλα , τα άχρηστα και σου χαλάνε και την εικόνα ..... και θα βοηθήσω και στο να τα πετάξεις ......
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:12:45 πμ »

ε , εαν είναι το κέντρο του αεροβόλου επιβάλεται να κατέβω , δεν ξ'ερω πότε να πάρω ολιγοήμερη άδεια απο την γυναίκα ... Και εμένα η γυναίκα έχει μπιστόλι 9mm στο σπίτι , δεν παίζεις με αυτά έυκολα .... Πρέπει να βρεθεί η κατάλληλη περίσταση .

θράσο αν φτιάξεις τέτοιο κοτέτσι να έρθω να βοηθήσω ρε φίλε , έχω και κάτι καλά  σανίδια , μην βάλεις τα άλλα , τα άχρηστα και σου χαλάνε και την εικόνα ..... και θα βοηθήσω και στο να τα πετάξεις ......


Είναι το κεντρο Άνεση Άνεση

Πες ένα αεροβολο που  να υπαρχει στην αγορα,και να μην το εχουμε. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
thrass86
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1230



« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:17:06 πμ »

ε , εαν είναι το κέντρο του αεροβόλου επιβάλεται να κατέβω , δεν ξ'ερω πότε να πάρω ολιγοήμερη άδεια απο την γυναίκα ... Και εμένα η γυναίκα έχει μπιστόλι 9mm στο σπίτι , δεν παίζεις με αυτά έυκολα .... Πρέπει να βρεθεί η κατάλληλη περίσταση .

θράσο αν φτιάξεις τέτοιο κοτέτσι να έρθω να βοηθήσω ρε φίλε , έχω και κάτι καλά  σανίδια , μην βάλεις τα άλλα , τα άχρηστα και σου χαλάνε και την εικόνα ..... και θα βοηθήσω και στο να τα πετάξεις ......


Είναι το κεντρο Άνεση Άνεση

Πες ένα αεροβολο που  να υπαρχει στην αγορα,και να μην το εχουμε. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Να πω εγώ ;;;;;;   Απορία Απορία Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
BSA Scorpion 6,35   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Hammerli AR 20 FT 4,5 Nikko Targetmaster 10-50x 60 MD
Air Arms s510 sl 5,5 Konus M30 8.5-32x 52 MD
Bsa r-10 mkII SE 5,5 FSB MTC Taipan 6-24x 56 SCΒ
Βsa Scorpion SE 6,35 Nikko Targetmaster 6-24x 56 MD
http://www.youtube.com/watch?v=yXNfj5Zw8hU
http://www.youtube.com/watch?v=1yaj24Ttaak&feature=related
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:27:40 πμ »

ε , εαν είναι το κέντρο του αεροβόλου επιβάλεται να κατέβω , δεν ξ'ερω πότε να πάρω ολιγοήμερη άδεια απο την γυναίκα ... Και εμένα η γυναίκα έχει μπιστόλι 9mm στο σπίτι , δεν παίζεις με αυτά έυκολα .... Πρέπει να βρεθεί η κατάλληλη περίσταση .

θράσο αν φτιάξεις τέτοιο κοτέτσι να έρθω να βοηθήσω ρε φίλε , έχω και κάτι καλά  σανίδια , μην βάλεις τα άλλα , τα άχρηστα και σου χαλάνε και την εικόνα ..... και θα βοηθήσω και στο να τα πετάξεις ......


Είναι το κεντρο Άνεση Άνεση

Πες ένα αεροβολο που  να υπαρχει στην αγορα,και να μην το εχουμε. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Να πω εγώ ;;;;;;   Απορία Απορία Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
BSA Scorpion 6,35   Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Αυτό τι ειναι Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών οπλο Απορία Απορία
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:58:10 πμ »

Εκεινο που θελω εγω ειναι να μην πεταγεται ο καθε αποτυχημενος δικηγορος με ελλατωμα αποστηρωσης της εκφρασης και να μου λεει να μην βγω απο το θεμα ενα χιλιοστο και επισεις οι διαχειριστες να κανουν την δουλεια τους και να αποδιδουν τα του καισαρος τω καισαρι και να μην κουκουλωνουν τους κομπλεξικους που ενοχλουν τους υγειως σκεπτομενους ανθρωπους γιατι διαφορετικα η εξεγερση των πληβιων ειναι πολυ κοντα και η επανασταση των αδικημενων δεν αναγνωριζει ευγενειες και σαβουαρ βιβρ αλλα τα λει χυμα και τσουβαλατα.
Μαζευτε τους μαλακες απο τα φορουμ και αφηστε τον κοσμο ησυχο και ελυθερο να αναπνεει.Η δικαιοσυνη ειναι η κορμοστασια του πολιτισμου αν δεν αποδιδεις δικαιοσυνη ερχεται το χαος στις κοινωνιες και η αναρχια.Προσοχη και σεβασμο στους αλλους ΟΠΟΙΟΙ και αν ειναι δουλεια σας ειναι να μην αδικειτε.Ναι εχετε τα κουμπια αλλα τα κουμπια μπαινουν και σε χαραμαδες...
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 18, 2014, 11:41:03 πμ »

Mιχαλη δεν καταλαβαινω τι λες...και γιατι το λες.

Μηπως εχεις μπερδεψει τα φορουμ. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 18, 2014, 11:50:58 πμ »

Χριστοφορε ξερεις τι λεω και σε παρακαλω ασε με να βγαλω το παραπονο μου εδω αν και δεν αφορα τους αλλους το δικο μου προβλημα.Ναι αφορα αλλο τοπο και χρονο αλλα η ουσια παραμενει,τελειωνω εδω και αν θελεις μην απαντησεις.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 18, 2014, 11:59:28 πμ »

Χριστοφορε ξερεις τι λεω και σε παρακαλω ασε με να βγαλω το παραπονο μου εδω αν και δεν αφορα τους αλλους το δικο μου προβλημα.Ναι αφορα αλλο τοπο και χρονο αλλα η ουσια παραμενει,τελειωνω εδω και αν θελεις μην απαντησεις.

Mιχαλη το παραπονο το ξερω,αν και δεν επιτρεπεται να τα χωνουμε σε ατομα που δεν είναι εδώ για να απαντησουν.

Παρακολουθησα την συζητηση.....και να ξερεις ότι παντα ετσι γινεται.

Σε περιμενουν να ξεφυγεις,και βγαινεις εσυ ο φταιχτης.

Κανε ότι κανω και εγω,ΤΙΠΟΤΑ Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση

YΓ,εδω δεν είναι το καταληλο θεμα,θα το μεταφερουν και θα φωνάζεις.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 18, 2014, 12:39:17 μμ »

Κανεις λαθος δεν θα φωναζω γιατι θα κανουν σωστα την δουλεια τους,φωναζω το ξερω υπερβολικα οταν με πειραζουν χωρις να φταιω.Εγω ποτε δεν καθομουν καλα το δικιο μου παντα το χανω αλλα η διπλωματια με κανει να ξερναω.
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2 3 4   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: