Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 11:41:17 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

βολές ,καφές και χαβαλές...
Σελίδες: 1 2 [3] 4   Κάτω
  Εκτύπωση  

  βολές ,καφές και χαβαλές...
Αποστολέας Μήνυμα
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 18, 2014, 07:14:09 μμ »

ΤΕΟ πρεπει να ριξεις με ενα 100αρι FSB με 40αρα κανη στα 22 ποδολιβρα.

Στην Λαρισα στα 98 μετρα ο Σαββας δεν εχασε ουτε ενα καλυκακι Κλείσιμο ματιού Άνεση Άνεση

Δεν ξερω τι μοδα ειναι με τα 100αρια,να τα εχουν στα 140 bar και στα 30+ποδολιβρα Απορία Απορία

Το οπλο εκει ειναι πολυ σκληρο,και μαλλον λιγο αστοχο Λύπη Λύπη


Στα 28 που ηταν μαμα το δικο μου με την 60αρα κανη ,μου εκανε ολα τα κεφια....
με την 40αρα κανη επεσε στα 25 αλλα νομιζω οτι ηταν πιο ευστοχο με την 60αρα κανη..
Σε εμφανιση ομως δεν παιζοταν με την 40αρα κανη...87εκ μηκος ειχε....
Καταγράφηκε
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 18, 2014, 07:35:18 μμ »

Ντοντορε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;Dμην υποτιμάς το 100αρι τα έχει όλα εργοστασιακά θα συμφωνήσω με τον Κώστα 100 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Σε νέους στον χώρο πρωτινο το 100ρι για αυτόν τον λόγο γιατί  δύσκολα βάζεις χέρι σε PCP όταν είναι καινούριο
 είδες το 510 ρεγουλαρισμενο και με σφύρα αδράνειας το όπλο μεταμορφώνετε Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
 έριξες και με 6,35 και είδες τη παίζει σε περιμένω να ρίξεις και με το δικό μου AA510 και με το FX 500 Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Και όταν με το καλό επιστρέψεις σπίτι μετά της διακοπές να σου έχουν κατέβει τα αυτιά Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα
Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 18, 2014, 08:01:36 μμ »

Ντοντορε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;Dμην υποτιμάς το 100αρι τα έχει όλα εργοστασιακά θα συμφωνήσω με τον Κώστα 100 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Σε νέους στον χώρο πρωτινο το 100ρι για αυτόν τον λόγο γιατί  δύσκολα βάζεις χέρι σε PCP όταν είναι καινούριο
 είδες το 510 ρεγουλαρισμενο και με σφύρα αδράνειας το όπλο μεταμορφώνετε Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Μεταμορφωνεται ασφαλως και το κοστος του αεροβολου Κωστα
 έριξες και με 6,35 και είδες τη παίζει σε περιμένω να ρίξεις και με το δικό μου AA510 και με το FX 500 Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Και όταν με το καλό επιστρέψεις σπίτι μετά της διακοπές να σου έχουν κατέβει τα αυτιά Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα

Toνιζω το Εργοστασιακο γιατι εχω Δει καμποσα 510 τα οποια εριχναν καλυτερα ΠΡΙΝ την
Βαλουν την σφυρα αδρανειας...
Ολες τις φορες δεν πετυχαινουν οι Μοντιφες..
Ενω στο Εργοστασιακο εχουν γινει μελετες ,μετρησεις και στην ΤΕΛΙΚΗ εχει εγγυηση  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Για το FX σου Κωστα εχω ακουσει πολυ καλα λογια απ αυτους που το εχουν ριξει...
Στον Θεοδωρη θα ελεγα να μην ενθουσιαζεται ευκολα γιατι υπαρχουν μερες που τα αεροβολα
Μαμανε και αλλες λογω καιρικων καταστασεων ειναι Μετρια στις αποδοσεις τους....
Δεν αφηνω καμια μομφη για κανενα οπλο ,απλα μου εχει συμβει πολλες φορες..
Καταγράφηκε
kf66
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 399



« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 18, 2014, 08:21:41 μμ »

Ντοντορε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός ;Dμην υποτιμάς το 100αρι τα έχει όλα εργοστασιακά θα συμφωνήσω με τον Κώστα 100 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Σε νέους στον χώρο πρωτινο το 100ρι για αυτόν τον λόγο γιατί  δύσκολα βάζεις χέρι σε PCP όταν είναι καινούριο
 είδες το 510 ρεγουλαρισμενο και με σφύρα αδράνειας το όπλο μεταμορφώνετε Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Μεταμορφωνεται ασφαλως και το κοστος του αεροβολου Κωστα
 έριξες και με 6,35 και είδες τη παίζει σε περιμένω να ρίξεις και με το δικό μου AA510 και με το FX 500 Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Και όταν με το καλό επιστρέψεις σπίτι μετά της διακοπές να σου έχουν κατέβει τα αυτιά Κλάμα Κλάμα Κλάμα Κλάμα

Toνιζω το Εργοστασιακο γιατι εχω Δει καμποσα 510 τα οποια εριχναν καλυτερα ΠΡΙΝ την
Βαλουν την σφυρα αδρανειας...
Ολες τις φορες δεν πετυχαινουν οι Μοντιφες..
Ενω στο Εργοστασιακο εχουν γινει μελετες ,μετρησεις και στην ΤΕΛΙΚΗ εχει εγγυηση  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Για το FX σου Κωστα εχω ακουσει πολυ καλα λογια απ αυτους που το εχουν ριξει...
Στον Θεοδωρη θα ελεγα να μην ενθουσιαζεται ευκολα γιατι υπαρχουν μερες που τα αεροβολα
Μαμανε και αλλες λογω καιρικων καταστασεων ειναι Μετρια στις αποδοσεις τους....
Δεν αφηνω καμια μομφη για κανενα οπλο ,απλα μου εχει συμβει πολλες φορες..
Ίσως Κώστα είμαι από τους τυχερούς γνωρίζω πώς έριχνε το 510 χωρείς σφύρα και ρεγ
Το είδα και μετά Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
 η δουλειά που έγινε σε αυτό το όπλο είναι σπέσιαλ γιατί ο συνδημότης Θανάσης που μου το έφτιαξε είχε φτιάξει το δικό του και σε 5,5 και σε 6,35 με πολλές ώρες πηγαίνοντας στον τορναδόρο για ελαφρυμα της σφύρας Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
 στην όλη τοποθέτηση ήμουν παρόν το έχω κάνει και παρουσίαση βέβαια
 κόστος +_ 200Ε μπρος τα κάλοι τη είναι ο πόνος Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Θα συμφωνήσω ότι και τα όπλα έχουν την μέρα τους εκτός αν ο κουμπάρος ο Λαρισαίος έκανε κανένα τάμα να ρίχνει καλά το όπλο Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

καψοποστης
     Ν2
Teo
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 137


« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 18, 2014, 09:42:20 μμ »

αλλάζω και βάζω την κοντή την κάνη μπας και πέφτοντας 2-3 ποδόλιβρα βελτιωθεί εκτός απο την εικόνα και οι βολές του . θα δούμε όταν τα φέρει τα πράγματα ο μιλιδονης και θα σας πω ....
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 18, 2014, 09:50:43 μμ »

αλλάζω και βάζω την κοντή την κάνη μπας και πέφτοντας 2-3 ποδόλιβρα βελτιωθεί εκτός απο την εικόνα και οι βολές του . θα δούμε όταν τα φέρει τα πράγματα ο μιλιδονης και θα σας πω ....



Ωραια,οταν με το καλο ερθει παρε με ένα τηλεφωνο Άνεση Άνεση

Ρε Τεο,δεν θυμαμαι καλα Στριφογύρισμα ματιών ::)αλλα πρεπει να σου ειχα προτεινει όταν εψαχνες για 100αρι το κοντο.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:19:15 μμ »

αλλάζω και βάζω την κοντή την κάνη μπας και πέφτοντας 2-3 ποδόλιβρα βελτιωθεί εκτός απο την εικόνα και οι βολές του . θα δούμε όταν τα φέρει τα πράγματα ο μιλιδονης και θα σας πω ....

Γνωμη μου μην μπεις στην Δαπανη ...
Θα κατεβει η δυναμη αλλα μπορει να φτηνει περισσοτερο αερα ,χωρις αποτελεσμα,που σημαινει,
Μπορει να πρεπει να μπεις σε αλλες ιστοριες...

Οταν ψαχνοταν ο Τeo του ειχα προτεινει και εγω οπλο που τον ενδιαφερει σημερα,νομιζω και
 ο Μπαρμπας ειχε γραψει τοτε για το ΚΤ...
Το μεγαλυτερο ελατωμα στο 100αρι που εχεις τωρα κατ εμενα ειναι το αισθητικο,κοματι
(πολυ μακρυ αεροβολο)
Βλεπω μερικες  φορες στο ΣΚ κατι Σουβλες και με πιανει το κεφαλι μου...
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 18, 2014, 10:44:26 μμ »

Και ο φιλος μου ο δάσκαλος ο Δημητρης το κοντο πηρε,βεβαια ειχε τον ΣΚΑΝ και με τα κολπακια που του ειπα( κανα 2 μερες στο τηλεφωνο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)εχει ένα οπλο γα@@@το.

Το εχει ριξει και ο Γιωργος ο 350 και νομιζω του αρεσε Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Teo
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 137


« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 19, 2014, 12:13:35 πμ »

βασικα δεν το είχα δει και ποτε .... άλλο να μετρας 110 εκατ. και να φανταζεσαι πως θα είναι  και άλλο να κουβαλάς τη σούβλα για τα κοψήδια ..... Για  να είμαι δίκαιος το όπλο εως τα 50μ κάνει μια τρυπα με τα ΑΑ τα 16 παρακαλω !!!!μετά τα 50 ομως τα πάει χαλια και γιαυτό πήγα στα 18αρια τα οποία όμως δεν μου καθονται και τελεια . Απλά είναι σαν μέση λύση και επομένος δοκιμάζω και δοκιμάζω ,που θα πάει θα κατσει  .
Καταγράφηκε
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 19, 2014, 12:17:36 πμ »

βασικα δεν το είχα δει και ποτε .... άλλο να μετρας 110 εκατ. και να φανταζεσαι πως θα είναι  και άλλο να κουβαλάς τη σούβλα για τα κοψήδια ..... Για  να είμαι δίκαιος το όπλο εως τα 50μ κάνει μια τρυπα με τα ΑΑ τα 16 παρακαλω !!!!μετά τα 50 ομως τα πάει χαλια και γιαυτό πήγα στα 18αρια τα οποία όμως δεν μου καθονται και τελεια . Απλά είναι σαν μέση λύση και επομένος δοκιμάζω και δοκιμάζω ,που θα πάει θα κατσει  .
Eαν σου κανει στα 50 μια τρυπα εισαι μια χαρα !!!!
Δεν ειναι λιγα τα 50 για τετοιες επιδοσεις...
Καταγράφηκε
Christos Ni
O Μάγος του χωριού
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 522


OBSCURED BY CLOUDS


« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 13, 2014, 07:31:01 πμ »

πριν μερικές μέρες έριξα με ένα άλλο 6.35 και μου φάνηκε  ευθύβολο  μιας και τα όπλα αυτά δεν φημίζονται και για το τρύπα - τρύπα . Με την πρώτη μου επαφή έκανα στα 60μ γκρουπάκι  1-1,5 cm . Το scorpion όμως ήταν πιο εύστοχο , ενώ παράλληλα είχαμε και κακές συνθήκες αέρα . Βέβαια η ασχετοσύνη σε συνδυασμό με την τύχη και τον αέρα ίσως τελικά να συνέβαλαν στο να χτυπάω σχετικά εύκολα (χωρίς τεχνικές αναπνοές και στοπ όταν το έχανα ) τα καλικάκια    που είχαμε βάλει στα 80-90 μ. (8/10) . Οτι και να πείτε για το scorpion  , για εμένα με την μικρή εμπειρία που έχω , ήταν το καλύτερο 6.35 που έχω δοκιμάσει .-
Όσο για το άλλο που αναφέρθηκε για το ότι θες να βάλεις και το ρεγκ κτλ δηλώνω ότι το 100αρι μου δεν θα υπήρχε εκεί που είναι αν ήξερα πως ρίχνουν το 510 με ρεγκ και σφύρα . Τώρα έχω ένα δύσκολο στις επεμβάσεις όπλο και φοβάμαι ακόμα και να δοκιμάσω να του ρίξω 2-5 ποδολιβρα ....
Αισθάνομαι  την ανάγκη να δηλώσω ότι τα forum αυτά επηρεάζουν σημαντικά τις αγορές των αεροβόλων ειδικά αυτών που δεν μπορούν να έχουν επαφή με τα όπλα . Ετσι είμαστε υποχρεωμένη να είμαστε αντικειμενικοί και ακριβοδίκαιοι  .  Aπο την άλλη , πριν την επόμενη αγορά σιγουρα θα έχω κάνει και ένα περασμα απο το κέντρο του αεροβόλου , έτσι ώστε να κρίνω και εγώ το καλύτερο για εμένα .... 


Οτάν πριν μερικούς μηνες είπα τα ίδια για το Σκορπιον του Θρας κάποιοι πέσαν να με φάνε....Τώρα γαργάρα........
Δε βαριεσαι , λες και είναι η πρωτη ή η τελευταια φορά ;
 Άνεση
Καταγράφηκε

ΡΕ ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ !!!
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 13, 2014, 08:27:04 πμ »

πριν μερικές μέρες έριξα με ένα άλλο 6.35 και μου φάνηκε  ευθύβολο  μιας και τα όπλα αυτά δεν φημίζονται και για το τρύπα - τρύπα . Με την πρώτη μου επαφή έκανα στα 60μ γκρουπάκι  1-1,5 cm . Το scorpion όμως ήταν πιο εύστοχο , ενώ παράλληλα είχαμε και κακές συνθήκες αέρα . Βέβαια η ασχετοσύνη σε συνδυασμό με την τύχη και τον αέρα ίσως τελικά να συνέβαλαν στο να χτυπάω σχετικά εύκολα (χωρίς τεχνικές αναπνοές και στοπ όταν το έχανα ) τα καλικάκια    που είχαμε βάλει στα 80-90 μ. (8/10) . Οτι και να πείτε για το scorpion  , για εμένα με την μικρή εμπειρία που έχω , ήταν το καλύτερο 6.35 που έχω δοκιμάσει .-
Όσο για το άλλο που αναφέρθηκε για το ότι θες να βάλεις και το ρεγκ κτλ δηλώνω ότι το 100αρι μου δεν θα υπήρχε εκεί που είναι αν ήξερα πως ρίχνουν το 510 με ρεγκ και σφύρα . Τώρα έχω ένα δύσκολο στις επεμβάσεις όπλο και φοβάμαι ακόμα και να δοκιμάσω να του ρίξω 2-5 ποδολιβρα ....
Αισθάνομαι  την ανάγκη να δηλώσω ότι τα forum αυτά επηρεάζουν σημαντικά τις αγορές των αεροβόλων ειδικά αυτών που δεν μπορούν να έχουν επαφή με τα όπλα . Ετσι είμαστε υποχρεωμένη να είμαστε αντικειμενικοί και ακριβοδίκαιοι  .  Aπο την άλλη , πριν την επόμενη αγορά σιγουρα θα έχω κάνει και ένα περασμα απο το κέντρο του αεροβόλου , έτσι ώστε να κρίνω και εγώ το καλύτερο για εμένα .... 


Οτάν πριν μερικούς μηνες είπα τα ίδια για το Σκορπιον του Θρας κάποιοι πέσαν να με φάνε....Τώρα γαργάρα........
Δε βαριεσαι , λες και είναι η πρωτη ή η τελευταια φορά ;
 Άνεση

Ξεθαψτε.......και θαψτε.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 13, 2014, 10:42:38 πμ »

Τι εγινε Απορία Ποιος σε πειραξε Απορία πες το σε εμενα που δεν μου αρεσει η Διπλωματια Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 13, 2014, 11:15:19 πμ »

πριν μερικές μέρες έριξα με ένα άλλο 6.35 και μου φάνηκε  ευθύβολο  μιας και τα όπλα αυτά δεν φημίζονται και για το τρύπα - τρύπα . Με την πρώτη μου επαφή έκανα στα 60μ γκρουπάκι  1-1,5 cm . Το scorpion όμως ήταν πιο εύστοχο , ενώ παράλληλα είχαμε και κακές συνθήκες αέρα . Βέβαια η ασχετοσύνη σε συνδυασμό με την τύχη και τον αέρα ίσως τελικά να συνέβαλαν στο να χτυπάω σχετικά εύκολα (χωρίς τεχνικές αναπνοές και στοπ όταν το έχανα ) τα καλικάκια    που είχαμε βάλει στα 80-90 μ. (8/10) . Οτι και να πείτε για το scorpion  , για εμένα με την μικρή εμπειρία που έχω , ήταν το καλύτερο 6.35 που έχω δοκιμάσει .-
Όσο για το άλλο που αναφέρθηκε για το ότι θες να βάλεις και το ρεγκ κτλ δηλώνω ότι το 100αρι μου δεν θα υπήρχε εκεί που είναι αν ήξερα πως ρίχνουν το 510 με ρεγκ και σφύρα . Τώρα έχω ένα δύσκολο στις επεμβάσεις όπλο και φοβάμαι ακόμα και να δοκιμάσω να του ρίξω 2-5 ποδολιβρα ....
Αισθάνομαι  την ανάγκη να δηλώσω ότι τα forum αυτά επηρεάζουν σημαντικά τις αγορές των αεροβόλων ειδικά αυτών που δεν μπορούν να έχουν επαφή με τα όπλα . Ετσι είμαστε υποχρεωμένη να είμαστε αντικειμενικοί και ακριβοδίκαιοι  .  Aπο την άλλη , πριν την επόμενη αγορά σιγουρα θα έχω κάνει και ένα περασμα απο το κέντρο του αεροβόλου , έτσι ώστε να κρίνω και εγώ το καλύτερο για εμένα .... 


Οτάν πριν μερικούς μηνες είπα τα ίδια για το Σκορπιον του Θρας κάποιοι πέσαν να με φάνε....Τώρα γαργάρα........
Δε βαριεσαι , λες και είναι η πρωτη ή η τελευταια φορά ;
 Άνεση
Ποιοι πεσανε να σε φανε Απορία?
Αμφισβητησε καποιος τα γραφομενα σου Απορία
Κανε τον κοπο και ποσταρισε τα αρνητικα που εγραψαν για το ΒΣΑ του Θρασσου....
Καταγράφηκε
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 13, 2014, 11:59:44 πμ »

Οτάν πριν μερικούς μηνες είπα τα ίδια για το Σκορπιον του Θρας κάποιοι πέσαν να με φάνε....Τώρα γαργάρα........
Δε βαριεσαι , λες και είναι η πρωτη ή η τελευταια φορά ;
 Άνεση

Εσύ αγόρι μου δεν τρώγεσαι  οπότε μη σκιάζεσαι...  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 2 [3] 4   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: