Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 04:56:59 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Α.Ο.Φ.Α.
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Α.Ο.Φ.Α.
Αποστολέας Μήνυμα
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #75 στις: Μάρτιος 11, 2014, 12:20:19 μμ »

οι δηλωσεις συμμετοχης ειναι για να μπορεσουμε να κατανειμουμε σωστα το χρονο ,η ημεριδα λεγετε κλασικου αεροβολου ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη? γιατι ολα να τα βλεπουμε κακοβουλα και κακοπροειρετα και με δωση ειρωνιας και απαξιωσης θα περιμενα μια πιο υπευθυνη τοποθετηση αυτα ειναι δειγματα παιδιαστικης συμπεριφορας δεν θα πω τιποτε αλλο δεν εχω προθεση να τσακωθω με κανεναν .Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας
Καταγράφηκε
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #76 στις: Μάρτιος 11, 2014, 12:42:04 μμ »


...ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?
ΑΤ44 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

.Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Με εξαίρεση εσένα (που σε βλέπουμε όταν η αποστολή σου είναι να σε δούμε) κανένας άλλος δεν μπαίνει στον κόπο της συμμετοχής στα Καλυκάκια, έτσι ώστε να ωριμάσουμε κι εμείς. Πάντως έκοψες τα Κεφαλαία, πρόοδος δικέ μου, πρόοδος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άντε... και με τόνους σύντομα

Πάντα με καλή καρδιά, άσχετα μ' αυτά που έχεις γράψει πάνω στη φούρια σου, νερό κι αλάτι...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2014, 01:59:46 μμ από agior » Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #77 στις: Μάρτιος 11, 2014, 12:50:50 μμ »


...ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?
ΑΤ44 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

.Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Με εξαίρεση εσένα (που σε βλέπουμε όταν η αποστολή σου είναι να σε δούμε) κανένας άλλος δεν μπαίνει στον κόπο της συμμετοχής στα Καλυκάκια, έτσι ώστε να ωριμάσουμε κι εμείς. Πάντως έκοψες τα Κεφαλαία, πρόοδος δικέ μου, πρόοδος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άντε... και με τόνους σύντομα

Πάντα με καλή καρδιά, άσχετα μ' αυτά που έχεις γράψει πάνω στη φούρια σου, νερό κι αλάτι...
[/quote]Γιωργο μπορω να δεχτω ολα οσα θα πεις για μενα ενα πραγμα ομως δεν δεχομαι ουτε απο σενα ουτε απο κανενα αλλο να μου λετε οτι ειμαι ταγμενος σε αποστολη ποτε δεν ημου καθοδηγουμενος και παντοτε καυτηριαζα αυτο που εγω με τα δικα μου κριτηρια εβλεπα λαθος
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #78 στις: Μάρτιος 11, 2014, 01:41:00 μμ »

οι δηλωσεις συμμετοχης ειναι για να μπορεσουμε να κατανειμουμε σωστα το χρονο ,η ημεριδα λεγετε κλασικου αεροβολου ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?

HW97K ας πούμε και BSA R-10 διαλέγεις και παίρνεις ..... τουλάζιστον το 97άρι είναι κλασσικό κλασσικοτατο .......

Αλλά αυτο σηκώνει κουβέντα .... τι εννοείς όταν λές κλασσικό ... αυτό πως προσδιορίζεται;

Παράθεση
γιατι ολα να τα βλεπουμε κακοβουλα και κακοπροειρετα και με δωση ειρωνιας και απαξιωσης θα περιμενα μια πιο υπευθυνη τοποθετηση αυτα ειναι δειγματα παιδιαστικης συμπεριφορας δεν θα πω τιποτε αλλο δεν εχω προθεση να τσακωθω με κανεναν .Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Μάνθο εγώ γράφω απο ίδιία πείρα ...... και αγώνες μια που το λέμε μόνο η ΣΚΟΕ έχει δικαίωμα να τελέσει Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #79 στις: Μάρτιος 11, 2014, 01:42:26 μμ »


...ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?
ΑΤ44 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

.Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Με εξαίρεση εσένα (που σε βλέπουμε όταν η αποστολή σου είναι να σε δούμε) κανένας άλλος δεν μπαίνει στον κόπο της συμμετοχής στα Καλυκάκια, έτσι ώστε να ωριμάσουμε κι εμείς. Πάντως έκοψες τα Κεφαλαία, πρόοδος δικέ μου, πρόοδος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άντε... και με τόνους σύντομα

Πάντα με καλή καρδιά, άσχετα μ' αυτά που έχεις γράψει πάνω στη φούρια σου, νερό κι αλάτι...
Γιωργο μπορω να δεχτω ολα οσα θα πεις για μενα ενα πραγμα ομως δεν δεχομαι ουτε απο σενα ουτε απο κανενα αλλο να μου λετε οτι ειμαι ταγμενος σε αποστολη ποτε δεν ημου καθοδηγουμενος και παντοτε καυτηριαζα αυτο που εγω με τα δικα μου κριτηρια εβλεπα λαθος
[/quote]

Μάνθο πέρα απο διαφήμηση του ΑΟΦΑ εδώ μέσα δεν σε έχω δεί να κάνεις κάτι άλλο αρα αν μη τι άλλο αυτό εντεταλμένη ενέργεια - αποστολή καταδικνύει .... κάνω λάθος;
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #80 στις: Μάρτιος 11, 2014, 02:54:31 μμ »

κλασσικο αεροβολο μιλαμε για 6 λιβρα αγωνιστικαμε μικρομετρικα δεν νομιζω με την πειρα που εχεις να θες να ριξεις σε λαμαρινα στα 7 βηματα με 12 λιβρο Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #81 στις: Μάρτιος 11, 2014, 02:58:14 μμ »

οι δηλωσεις συμμετοχης ειναι για να μπορεσουμε να κατανειμουμε σωστα το χρονο ,η ημεριδα λεγετε κλασικου αεροβολου ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?

HW97K ας πούμε και BSA R-10 διαλέγεις και παίρνεις ..... τουλάζιστον το 97άρι είναι κλασσικό κλασσικοτατο .......

Αλλά αυτο σηκώνει κουβέντα .... τι εννοείς όταν λές κλασσικό ... αυτό πως προσδιορίζεται;

Παράθεση
γιατι ολα να τα βλεπουμε κακοβουλα και κακοπροειρετα και με δωση ειρωνιας και απαξιωσης θα περιμενα μια πιο υπευθυνη τοποθετηση αυτα ειναι δειγματα παιδιαστικης συμπεριφορας δεν θα πω τιποτε αλλο δεν εχω προθεση να τσακωθω με κανεναν .Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Μάνθο εγώ γράφω απο ίδιία πείρα ...... και αγώνες μια που το λέμε μόνο η ΣΚΟΕ έχει δικαίωμα να τελέσει Κλείσιμο ματιού
κολλας σε λεξεις αλλα χανεις την ουσια μιλαμε για ημεριδεσ και μελλοντικα παλι για ημεριδες θα μιλαγαμε τωρα αν η λαθος διατυπωση μου σε προβληματιζει ειναι αλλο αυτο
Καταγράφηκε
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #82 στις: Μάρτιος 11, 2014, 02:58:28 μμ »

κλασσικο αεροβολο μιλαμε για 6 λιβρα αγωνιστικαμε μικρομετρικα δεν νομιζω με την πειρα που εχεις να θες να ριξεις σε λαμαρινα στα 7 βηματα με 12 λιβρο Κλείσιμο ματιού

Σε λαμαρίνα στα 7 βήματα με εξάλιβρο .... οπότε οι κανόνες ασφαλείας πάνε να μαζέψουνε ραδίκια .......

οσο πιο δυνατό ένα όπλο Μάνθο μου τόσο και πιο μικρότερη η πιθανότητα σε κοντή βολή να σου επιστρέψει πίσω τη βολίδα .... με 6λιβρο πολλές φορές έχω δεί βολίδα να επιστρέφει ....
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #83 στις: Μάρτιος 11, 2014, 03:01:35 μμ »

το bell target επισημο ψυχαγωγικο αθλημα στις αγγλικες παμπ πιθανον δεν το ξερεις εμπα λοιπον και διαβασε τους κανονες μιας και απο οτι ξερω μεχρι πρωταθληματα κανουν

Καταγράφηκε
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #84 στις: Μάρτιος 11, 2014, 03:10:12 μμ »


...ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?
ΑΤ44 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

.Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Με εξαίρεση εσένα (που σε βλέπουμε όταν η αποστολή σου είναι να σε δούμε) κανένας άλλος δεν μπαίνει στον κόπο της συμμετοχής στα Καλυκάκια, έτσι ώστε να ωριμάσουμε κι εμείς. Πάντως έκοψες τα Κεφαλαία, πρόοδος δικέ μου, πρόοδος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άντε... και με τόνους σύντομα

Πάντα με καλή καρδιά, άσχετα μ' αυτά που έχεις γράψει πάνω στη φούρια σου, νερό κι αλάτι...
Γιωργο μπορω να δεχτω ολα οσα θα πεις για μενα ενα πραγμα ομως δεν δεχομαι ουτε απο σενα ουτε απο κανενα αλλο να μου λετε οτι ειμαι ταγμενος σε αποστολη ποτε δεν ημου καθοδηγουμενος και παντοτε καυτηριαζα αυτο που εγω με τα δικα μου κριτηρια εβλεπα λαθος

Μάνθο πέρα απο διαφήμηση του ΑΟΦΑ εδώ μέσα δεν σε έχω δεί να κάνεις κάτι άλλο αρα αν μη τι άλλο αυτό εντεταλμένη ενέργεια - αποστολή καταδικνύει .... κάνω λάθος;
[/quote]αναφερα μια δραστηριοτητα αεροβολικου ενδιαφεροντος ανεξαρτητα απο που προερχεται και πρεπει να ξερεις καλυτερα απο μενα οτι δεν εχω προβλημα να πω τα πραγματα με το ονομα τους καταμουτρα στον καθενα αν εσυ λοιπον το βλεπεις εντεταλμενη υπηρεσια τι να σου πω δεν αξιζει να δωσω συνεχεια δηλωσε συμμετοχη ελα να ριξεις και μετα κανε την κριτικη σου αυτο που κανεις δινει  δειγμα ανθρωπου που παρασυρετε απο ταπεινα εφαλτηρια (πικρα, ζηλεια,κακεντρεχια ,κακες διαπροσωπικες σχεσεις ελλειψη αποδοχης και αλλα πολλα )
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #85 στις: Μάρτιος 11, 2014, 03:16:12 μμ »

Φιλοι μου αυριο γιορτάζω,σας καλω ολους σε ένα πολύ ωραιο ταβερνακι.δεν θα πληρωσετε πολλα 20€ ο εκαστος.

Μανθο αυτή την αισθηση μου δινει ο ΑΟΦΑ.Καλεις κοσμο να γνωρισει και να ριξει παλια και συλλεκτικα οπλα.

Αν το εκανε αυτό η WFKS θα ηταν όλα δωρεαν. Άνεση

Κοσμο θελουμε να μας μαθει και όχι να πληρωσει.Αρκετα γαμησιατικα πληρωνουμε από εδώ και από εκει.

Στην απορια σου ποιος εχει δηλωσει σημμετοχη θα σου πω εγω,ΚΑΝΕΙΣ Άνεση.Είναι αλλοι οι δρομοι μας και το ξερεις

Σε παρακαλω αυτό το θεμα να το κλεισεις.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #86 στις: Μάρτιος 11, 2014, 04:14:07 μμ »

Kυριοι χαμηλωστε τους τονους δεν υπαρχει λογος για αντιπαραθεση
,κατα την γνωμη μου καλα εκανε ο Μανθος και ανεφερε στο Φορουμ την ημεριδα του ΑΟΦΑ για
δυο λογους
α) Μπορει καποιοι φιλοι να επιθυμουν να συμετασχουν
Β) Μπορει καποιοι φιλοι να θελουν να πανε το πρωϊ της Κυριακης να ριξουν και να μην μπορουν
λογω της διοργανωσης της ημεριδας ..
Σαν κινηση δεν ειναι κακη, αντιθετα θα ελεγα !!!!
Το μονο λαθος που βρισκω ειναι οτι πρεπει να υποχρεωθουν αυτοι που θα λαβουν μερος,
 να καταβαλουν 10 ευρω εκαστος για να ριξουν(δεν ξερω ακριβως ποσες βολες)με 7 αεροβολα.
Κατα την ταπεινη μου γνωμη θα μπορουσαν να δωσουν στον Μιμη 150ευρω για το πρωϊ
 εως τις 2-3 το μεσημερι της Κυριακης,την στιγμη που θα υπαρχει εικονα απο την Τεταρτη
 ποσα ατομα θα λαβουν στην ημεριδα.
Η συμετοχη δεν θα επρεπε να ειναι πανω απο 5 ευρω..
Υπαρχουν φιλοι που δεν μπορουν να διαθεσουν 10ευρω για 70-80 βολες
(δεν ξερω ακριβως ποσες θα ριξουν) για λαβουν μερος στην ημεριδα..
Οσο για τον Μανθο μπορει να ειναι παρορμητικος πολλες φορες να λεει τα τελευταια πρωτα αλλα
σε καμια περιπτωση δεν πιστευω οτι καποιος του ειπε να γραψει για την ημεριδα..
Αλλωστε οταν τα καλικακια διοργανωσαν κατι αντιστοιχο το κοινοποιησαν στο Αεροβολο και
τον ΑΟΦΑ και θα ηθελαν να λαβουν μερος τα μελη τους για το καλο του αεροβολου..
(ασχετα αν δεν παρεβρεθει κανεις)
Για να κανω και το δικηγορο του Διαβολου απευθηνομενος προς τον Μανθο θα ηθελα να του πω οτι
αφου μπαινει στο WFKS και ειναι φιλος με τους περισσοτερους απο εμας ποσταρισε την γνωμη
σου και σε αλλα θεματα που ειμαι σιγουρος οτι εχεις γνωμη και αποψη και οχι μονο σε θεματα
του ΑΟΦΑ(εμενα δεν με ενοχλει ,ας ποσταρει οπου γουσταρει)
και απευθηνομενος προς τους αλλους "καλο θα ειναι να μην κανουμε οτι εκαναν αλλοι στο
παρελθον και δεν μας αρεσαν ουτε βοηθησαν το αεροβολο που ολοι μας αγαπαμε"
Καταγράφηκε
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #87 στις: Μάρτιος 11, 2014, 04:15:15 μμ »

Φιλοι μου αυριο γιορτάζω,σας καλω ολους σε ένα πολύ ωραιο ταβερνακι.δεν θα πληρωσετε πολλα 20€ ο εκαστος.

Μανθο αυτή την αισθηση μου δινει ο ΑΟΦΑ.Καλεις κοσμο να γνωρισει και να ριξει παλια και συλλεκτικα οπλα.

Αν το εκανε αυτό η WFKS θα ηταν όλα δωρεαν. Άνεση

Κοσμο θελουμε να μας μαθει και όχι να πληρωσει.Αρκετα γαμησιατικα πληρωνουμε από εδώ και από εκει.

Στην απορια σου ποιος εχει δηλωσει σημμετοχη θα σου πω εγω,ΚΑΝΕΙΣ Άνεση.Είναι αλλοι οι δρομοι μας και το ξερεις

Σε παρακαλω αυτό το θεμα να το κλεισεις.

Προσπαθώ να αποφεύγω να γράφω σε τέτοια θέματα, νομίζω ότι δεν οδηγούν πουθενά, αλλά Χριστόφορε επέτρεψέ μου να αναφερθώ σε δύο μόνο θέματα που θίγεις παραπάνω.
Το δωρεάν που αναφέρεις θα ήταν ακλό και άγιο να επιτευχθεί, αλλά θεωρώ ότι από τη στιγμή που "δεσμεύεις" το χώρο του σκοπευτηρίου θα πρέπει να υπάρξει ανταπόδωση σε αυτό (το σκοπευτήριο). Επίσης η διοργάνωση είναι υπό τον όμιλο. Συγχώρεσέ με αλλά δεν γνωρίζω αν η WFKS  έχει συσταθεί ως όμιλος.
Όσον αφορά τη δεύτερη φράση που έχω κοκκινήσει στο θέμα σου, δεν μπορώ να πω τίποτα πέραν ότι ίσως είναι η πιο ξεκάθαρη θέση χωρίς ειρωνίες όσον αφορά τα 2 "στρατόπεδα". Αυτό βέβαια είναι λυπηρό (και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα ή την WFKS). Εξάλλου πολύς κόσμος που παρακολουθεί τα 2 φόρουμ έγινε μάρτυρας της φραστικής επίθεσης (άδικης κατ' εμέ, σύμφωνα με όσα διάβασα τουλάχιστο) που δέχθηκες πρόσφατα στο αεροβόλο.
Κάποια στιγμή πρέπει και οι 2 πλευρές να ρίξουν νερό στο κρασί τους.
Καταγράφηκε

asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #88 στις: Μάρτιος 11, 2014, 04:23:33 μμ »

Δυστυχώς τα δύο στρατόπεδα προέκυψαν όχι απο δική μας έγνοια αλλά απο επιμονή άλλων να μη δέχονται τη διαφορετικότητα ..... οπότε καλά τα λέει ο Χριστόφ.

Τώρα για αυτά που λέει ο Μάνθος για μένα .... δεν νομίζω ότι θα συμετέχω Μάνθο ... έχω πιο χρήσημα πράγματα να κάνω απο τη συμετοχή μου στην ημερίδα .... όσο για τα
αναφερα μια δραστηριοτητα αεροβολικου ενδιαφεροντος ανεξαρτητα απο που προερχεται και πρεπει να ξερεις καλυτερα απο μενα οτι δεν εχω προβλημα να πω τα πραγματα με το ονομα τους καταμουτρα στον καθενα αν εσυ λοιπον το βλεπεις εντεταλμενη υπηρεσια τι να σου πω δεν αξιζει να δωσω συνεχεια δηλωσε συμμετοχη ελα να ριξεις και μετα κανε την κριτικη σου αυτο που κανεις δινει  δειγμα ανθρωπου που παρασυρετε απο ταπεινα εφαλτηρια (πικρα, ζηλεια,κακεντρεχια ,κακες διαπροσωπικες σχεσεις ελλειψη αποδοχης και αλλα πολλα )

Ναι μια πίκρα την έχω .... αλλά δεν φύτρωσε απο μόνη της νομίζω .... έχεις βάλει κι εσύ το χεράκι σου σε αυτήν ή κάνω λάθος ... για κοίτα λίγο προς τα πίσω και δες τα πραττόμενα σου πρώτα Κλείσιμο ματιού

Για τα υπόλοιπα που μου προσάπτεις ... είμαι καλά με εμένα Μάνθο και αυτό μου φτάνει .. αν είμαι καλά με εμένα είμαι και με τους άλλους, είναι κανόνας που δεν έχει εξεραίσεις  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #89 στις: Μάρτιος 11, 2014, 04:33:56 μμ »

Παίδες να λέμε πως ο sal,ο Μάνθος,εκτελεί εντεταλμένη υπηρεσία είναι λιγάκι άδικο  Χαμόγελο
Ο σύλλογος που ανήκει κάνει μια εκδήλωση με θέμα το κλασσικό αεροβόλο,πολύ καλά έκανε και την έβαλε,
και να βάλει και φωτό και βίντεο και κείμενα και ότι γουστάρει,
ότι προωθεί τον αεροβολισμό να το χειροκροτάμε και να μην κοιτάμε ποιός το κάνει.
Τώρα το αν θα 'πρεπε να βάλει τα λεφτά ο σύλλογος και να γίνει εκτενής διαφήμιση και όχι μόνο εδώ και στο αεροβόλο.τζίάρ
αλλά και σε άλλα site όπως οπλογνωσία,e-artemis κτλ είναι πολύ μεγάλη κουβέντα και (προσωπικά πάντα) θα με αφορούσε ΑΝ είμουν στο σύλλογο.
Ακόμα τα πράγματα θα 'ταν ίσως πολύ πιο διαφορετικά αν ο φίλος Νικόλας γραφόταν και με δύο λόγια έκανε ένα μίνι απολογισμό,
μας έλεγε με απλό τρόπο που θέλει πλέον να οδηγήσει το σύλλογο και να μας έκανε και το κάλεσμα.
Από κει και πέρα όμως ουδέν,μη χρεώνετε το Μάνθο με ιστορίες,δεν ισχύουν  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: