Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 12:50:34 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Α.Ο.Φ.Α.
Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Α.Ο.Φ.Α.
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #105 στις: Μάιος 22, 2014, 02:45:28 μμ »

Ο ΑΟΦΑ,ανακοινωσε ότι σαν συλλογος μπαινει στην ΣΚΟΕ.

Για BR,παγκοσμια κλπ δεν ξερω να σας πω.

Οι φιλοι που είναι στον συλλογο ας ρωτησουν,να μαθουμε και εμεις Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #106 στις: Μάιος 22, 2014, 02:56:25 μμ »

Ο ΑΟΦΑ έστειλε στα μέλη του(είμαι μέλος και ξέρω) αίτηση εγγραφής στην ΣΚΟΕ και ζήτησε τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Απ' ότι δείχνει η διαδικασία προχωράει, ακονίζω και εγώ το Hammerli μου...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #107 στις: Μάιος 22, 2014, 03:22:27 μμ »

Ο ΑΟΦΑ έστειλε στα μέλη του(είμαι μέλος και ξέρω) αίτηση εγγραφής στην ΣΚΟΕ και ζήτησε τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Απ' ότι δείχνει η διαδικασία προχωράει, ακονίζω και εγώ το Hammerli μου...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εγω δεν ακονιζω τιποτα.Εμαθα ότι δεν είναι απαραιτητο να παιζεις σε αγωνες μονο η συνδρομη.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #108 στις: Μάιος 22, 2014, 03:35:06 μμ »

Εγώ θα κατέβω, έτσι για να δούμε τι λέει το χαρτί. Γιατί καλό το πλίνκινγ αλλά το χαρτί λέει την αλήθεια...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #109 στις: Μάιος 22, 2014, 05:38:55 μμ »

Εγώ θα κατέβω, έτσι για να δούμε τι λέει το χαρτί. Γιατί καλό το πλίνκινγ αλλά το χαρτί λέει την αλήθεια...  Κλείσιμο ματιού
Το Χαρτι ειναι Βαρετο............... Γλώσσα
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
kostas100
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3025



« Απάντηση #110 στις: Μάιος 22, 2014, 06:40:02 μμ »

Εγώ θα κατέβω, έτσι για να δούμε τι λέει το χαρτί. Γιατί καλό το πλίνκινγ αλλά το χαρτί λέει την αλήθεια...  Κλείσιμο ματιού
Το Χαρτι ειναι Βαρετο............... ΓλώσσαΑλλα απαραιτητο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Λεει πολλες Αληθειες Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
mikesf
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1290



« Απάντηση #111 στις: Μάιος 22, 2014, 07:06:26 μμ »

Βαρετό ναι, απαραίτητο για πολλους λόγους, απο μηδενισμα μέχρι οτι άλλο χρειαζεται. Επίσης υπάρχει και το FT.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Καταγράφηκε

Ανώνυμοι Αεροβολικοί
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #112 στις: Μάιος 22, 2014, 08:16:14 μμ »

Βασικά αυτό που λέγαμε πρίν 3 χρόνια .... αυτό και έγινε .... Μεγάλο χαμόγελο

Εμένα η αγωνιστική σκοποβολή δεν μου αρέσει τη βαριέμαι ... προτιμώ τη διασκέδαση Χαμόγελο

Το χαρτί είναι απαραίτητο για να μηδενίζουμε και να ρυθμίζουμε τα σκοπευτικά μας καθώς και τα όπλα μας ... απο κεί και μετά για κάποιους είναι αυτοσκοπός δεκτό και σεβαστό και για άλλους όχι. Ε εγώ είμαι σε αυτούς που δεν μου αρέσει το χαρτί παρα μόνο για να μηδενίζω και να βλέπω τι μπορεί να κάνει το όπλο μου Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #113 στις: Μάιος 22, 2014, 08:34:15 μμ »

Εγώ θα κατέβω, έτσι για να δούμε τι λέει το χαρτί. Γιατί καλό το πλίνκινγ αλλά το χαρτί λέει την αλήθεια...  Κλείσιμο ματιού
Το Χαρτι ειναι Βαρετο............... ΓλώσσαΑλλα απαραιτητο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Λεει πολλες Αληθειες Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

 ............ Αλήθειες που καίνε και σε βάζουν στην μπρίζα, αλλιώς θα είμαστε όλοι ακόμη με το πρώτο μας Αεροβόλο.  Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #114 στις: Μάιος 22, 2014, 08:46:19 μμ »

FT και ξερό παντεσπάνι. Να δούμε πως θα κινηθούμε σαν Καλυκάκια. Η WFKS είναι μπροστά πάντοτε, ακόμα κι αν οι υπόλοιποι νομίζουν ότι είμαστε πίσω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #115 στις: Μάιος 22, 2014, 09:11:23 μμ »

Εγώ θα κατέβω, έτσι για να δούμε τι λέει το χαρτί. Γιατί καλό το πλίνκινγ αλλά το χαρτί λέει την αλήθεια...  Κλείσιμο ματιού
Το Χαρτι ειναι Βαρετο............... ΓλώσσαΑλλα απαραιτητο Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Λεει πολλες Αληθειες Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

 ............ Αλήθειες που καίνε και σε βάζουν στην μπρίζα, αλλιώς θα είμαστε όλοι ακόμη με το πρώτο μας Αεροβόλο.  Κλείσιμο ματιού



+1,η δεν θα είχαμε καθολου αεροβολο. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Προσωπικα 3-4 αγωνες μπορω,παραπανω δεν μου το επιτρεπει ο χρονος μου(η εργασια μου) και η πιεση μου Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο


Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #116 στις: Μάιος 22, 2014, 10:51:48 μμ »

Ο ΑΟΦΑ έστειλε στα μέλη του(είμαι μέλος και ξέρω) αίτηση εγγραφής στην ΣΚΟΕ και ζήτησε τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Απ' ότι δείχνει η διαδικασία προχωράει, ακονίζω και εγώ το Hammerli μου...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εγω δεν ακονιζω τιποτα.Εμαθα ότι δεν είναι απαραιτητο να παιζεις σε αγωνες μονο η συνδρομη.
AN ισχυουν αυτα που ξερω απο τα πυροβολα οι αγωνες θα χρειαζονται για την νομιη κατοχη της διοπτρας
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #117 στις: Μάιος 22, 2014, 11:04:48 μμ »

Ο ΑΟΦΑ έστειλε στα μέλη του(είμαι μέλος και ξέρω) αίτηση εγγραφής στην ΣΚΟΕ και ζήτησε τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Απ' ότι δείχνει η διαδικασία προχωράει, ακονίζω και εγώ το Hammerli μου...  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εγω δεν ακονιζω τιποτα.Εμαθα ότι δεν είναι απαραιτητο να παιζεις σε αγωνες μονο η συνδρομη.
AN ισχυουν αυτα που ξερω απο τα πυροβολα οι αγωνες θα χρειαζονται για την νομιη κατοχη της διοπτρας

Αυτό ισχυει στα πυροβολα (πιστολι)όταν εχεις αγορασει δικο σου.Για την διόχτρα και το αεροβολο δεν ξερω τι παιζει.

Πιστευω ότι κατι καλο θα βγει.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #118 στις: Μάιος 22, 2014, 11:08:00 μμ »

όπως και να γίνει, είναι μία θετική εξέλιξη..
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #119 στις: Μάιος 23, 2014, 01:27:30 μμ »

FT και ξερό παντεσπάνι. Να δούμε πως θα κινηθούμε σαν Καλυκάκια. Η WFKS είναι μπροστά πάντοτε, ακόμα κι αν οι υπόλοιποι νομίζουν ότι είμαστε πίσω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών



Περιμένουμε να ακούσουμε κάτι παραπάνω... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 6 7 [8] 9   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: