Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 02:48:51 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Προτάσεις μελών για τη δομή του forum
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Προτάσεις μελών για τη δομή του forum
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #60 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 08:12:23 μμ »

Τωρα που το ξανασκεφτομαι φιλε Μιχαλη, εαν θες να παραπονεθεις να το κανεις για το κοντακι που εδωσες στον Χριστοφορο Σφραγισμένα χείλη Τετοιο κοντακι δεν ξαναβρισκεις  Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #61 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 08:30:46 μμ »

Τωρα που το ξανασκεφτομαι φιλε Μιχαλη, εαν θες να παραπονεθεις να το κανεις για το κοντακι που εδωσες στον Χριστοφορο Σφραγισμένα χείλη Τετοιο κοντακι δεν ξαναβρισκεις  Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός



 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #62 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 08:46:35 μμ »

Τωρα που το ξανασκεφτομαι φιλε Μιχαλη, εαν θες να παραπονεθεις να το κανεις για το κοντακι που εδωσες στον Χριστοφορο Σφραγισμένα χείλη Τετοιο κοντακι δεν ξαναβρισκεις  Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Και αυτο που εχω τωρα καλο ειναι αλλα τα νερα του δεν ειναι τοσο εντονα,ειναι καρυδια ομως.Το θεμα ειναι το τουφεκι οχι τα ξυλα.
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #63 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 08:51:18 μμ »

Τωρα που το ξανασκεφτομαι φιλε Μιχαλη, εαν θες να παραπονεθεις να το κανεις για το κοντακι που εδωσες στον Χριστοφορο Σφραγισμένα χείλη Τετοιο κοντακι δεν ξαναβρισκεις  Έκπληξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Και αυτο που εχω τωρα καλο ειναι αλλα τα νερα του δεν ειναι τοσο εντονα,ειναι καρυδια ομως.Το θεμα ειναι το τουφεκι οχι τα ξυλα.
Σε διαβεβαιω πως εριχνε σαν ονειρο με τα JSB Rs. ο Μπαρμπας του εβαλε το V-Mach και ηταν πολυ κοφτο με μικρη ανακρουση. Ο Γιαννακης ρημαξε τα καλυκακια σημερα Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #64 στις: Σεπτέμβριος 01, 2013, 09:25:35 μμ »

Σε πιστευω οι λορδοι εχουν ιδιαιτερες επιδοσεις αριστοκρατικες.
Καταγράφηκε
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #65 στις: Σεπτέμβριος 03, 2013, 09:38:15 μμ »

Και συγνωμη αν σας την ειπα χοντρα αλλα οταν εχω τα νευρα μου απο αλλα θεματα συνηθως ξεσπαω οπου λαχει,και παλι συγνωμη παιδια.
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #66 στις: Σεπτέμβριος 03, 2013, 10:29:13 μμ »

Και συγνωμη αν σας την ειπα χοντρα αλλα οταν εχω τα νευρα μου απο αλλα θεματα συνηθως ξεσπαω οπου λαχει,και παλι συγνωμη παιδια.
Μην ανυσηχεις ολα καλα δεν υπαρχει κανενα προβλημα Χαμόγελο
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
ΜΠΕΦ
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 496


« Απάντηση #67 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 06:36:34 μμ »

Πιεσεις παιδια πιεσεις ,τι μανομετρα για αεροβολα μου λετε αμα μου βαλετε εμενα μανομετρο ωρες ωρες θα βρητε αλλη κλιμακα για να μετρησετε...
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #68 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 07:11:32 μμ »

Για αυτο ειμαστε εδω ωστε να ξεχαστεις λιγακι απο αυτα που σε βασανιζουν. Ολοι παθοντες ειμαστε Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #69 στις: Απρίλιος 08, 2015, 06:02:12 μμ »

Γεια σας παιδιά εχω 2 προτάσεις για το φόρουμ.1) να προστεθεί μια ενότητα με συγκρίσεις η σε μορφή πίνακα συγκριτικος πίνακα η κάπως έτσι οπου εκεί θα συγκρίνουμε παραπλισια αεροβολα διόπτρες και λοιπά παρελκόμενα πχ hatsan 88/99 vs weihrauch 80 vs weihrauch 90 η cz slavia631 vs weihrauch 30 -- h hatsan 135 5.5 vs hatsan 135 6.35 ακόμα και διαμετρήματα η mtc mamba lite 4/16/44 vs vector sentitel 4/16/50 αυτο το έχω σκεφτεί πιο πολύ σαν περιγραφή των αντικειμένων με τα θετικά αρνητικά και τελος σαν συμπέρασμα αυτο που υπερέχει( γιατί εντάξει είναι το γούστο στη μέση ειμαι τα χρήματα αλλα κάποια πράματα είναι ανωτερα από κάποια αλλα) όχι πολύ εκτενής συζήτησης διότι θα είναι αναμάσημα πραγμάτων που έχουν υποθει ήδη και άρα πιος ο λόγος όλου αυτού.πιο πολύ το σκέφτηκα αυτό σαν μασημένη τροφή και πιο απλή επιλογή ενός αντικειμένου με βάση του καθένα της ανάγκες.

2) και 2 να μπει στην βιβλιοθήκη ένα θέμα που να αφορούν τα παρελκόμενα που είναι αναγκαία μαζί με την αγορά ενός αεροβόλο η στην εισαγωγή καπιου στο αεροβόλο.παράδειγμα να γραφει ο καθένας τη θεωρεί απαρετητο ένα λάδι μια θήκη κλπ και μετά παο καπιο καιρό να κληδωθει το θέμα και καρφητσωθει ένα μυνημα που θα γράφει ολα αυτά που είναι απαραίτητα όμως μόνο τα απαραίτητα δηλαδή μπορεί ναγραφω εγω για λάδι που είναι αναγκαία για την καλή συντήρηση του όπλου αλλα να γράφω μαζί για αναγκαία και αορτήρες  που δεν είναι αναγκαίο άρα αυτό δεν θα μπει στο μυνημα, και πάλι από όλα αυτά ο υποψήφιος αγοραστής να δει και να κρίνει τη χρειάζεται περισσότερο  αλλα να γνωρίζει ότι απαραίτητα θέλει και καπια παρελκόμενα η εάν πάρει και 2 πράματα αλλα εργαλεία η ένα κιτ καθαρισμού λεω εγω τώρα θα γίνει ζωή του πιο εύκολη και δεν θα ταλαιπωρηθεί
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #70 στις: Απρίλιος 08, 2015, 06:11:40 μμ »

Όταν λες συγρισεις αεροβόλων,πως το εννοεις.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
xarris32
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 481



« Απάντηση #71 στις: Απρίλιος 08, 2015, 06:20:58 μμ »

Όπως θέλει ο καθένας.αλλος με βάση το χάρτη άλλος με βάση τη δύναμη άλλος με βάση γενική χρήση μια στο τόσο.αλλα δεν ξέρω αυτό κατά πόσο θα μπορεί να δουλέψει η θα είναι κάτι σαν το θέμα αγορά αεροβόλου.

Βασικά τώρα που το σκέφτομαι μπορεί ναγινει και κάτι μεσα από αυτο σαν βαθμολογία των όπλων.
Αν είναι λειτουργικό και βοηθάει ας είναι βασικά το μετρο σύγκρισης  Του καθενός οι αναγκες
Καταγράφηκε

weihrauch hw 95 4.5
ΕΝΑ ΣΤΡΕΜΜΑ ΣΤΟ ΣΦΥΡΙ ΕΝΑ DATSUN ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ
agior
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1401


Καπετάνιος


« Απάντηση #72 στις: Απρίλιος 08, 2015, 08:12:23 μμ »

Ενδιαφέρουσες προτάσεις, ας το σκεφτούμε λιγάκι Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #73 στις: Απρίλιος 08, 2015, 08:27:29 μμ »

Ενδιαφέρουσες προτάσεις, ας το σκεφτούμε λιγάκι Στριφογύρισμα ματιών

Καπετάνιε μονο προσωπικες εκτιμησεις μπορουν να γινουν,που δεν θα βγαλουν πουθενα Κλείσιμο ματιού

Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #74 στις: Απρίλιος 08, 2015, 09:19:13 μμ »

Στο κάθε όπλο που παρουσιάζει ο καθένας από μας φαίνεται η τιμή,οι βελτιώσεις που πιθανόν έγιναν,
η δύναμη με ταχογραφήσεις και γκρουπάκια.
Τώρα πχ slavia 631 vs hw30 πέραν της τιμής όλα τα άλλα είναι υποκειμενικά,
λειτουργία,αίσθηση,σκανδάλη,κοντάκι,γκρούπ.
Ακόμα και από όσους έχουν και τα δύο όπλα.
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: