Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 05:29:18 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Αγέρωχος με κρύο αίμα
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Αγέρωχος με κρύο αίμα
Αποστολέας Μήνυμα
asrael
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3061


Ο asrael αυτοπροσώπως!!!


« Απάντηση #15 στις: Ιούνιος 26, 2012, 11:21:38 μμ »

Ναι,σε είδαμε και σένα,την έκανες με ελαφριά  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
[/quote
Ειναι διαφορετικη περιπτωση η δικια μου!!! εγω εφυγα για να μην καταλαβεις οτι ειμουν εγω, γιαυτο πηγα με τους υπολοιπους Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Καταδρόμι ο Φιλ ..... hit & go  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #16 στις: Ιούνιος 26, 2012, 11:24:43 μμ »

Καλά,
όταν θα δεις το "καταδρόμι" σε βίντεο να "πηδάει απ' το φόβο του" τα λέμε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Φίλ εγώ δεν είμουνα ΛΟΚ αλλά πυροβολικό.... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #17 στις: Ιούνιος 26, 2012, 11:26:15 μμ »

Καλά,
όταν θα δεις το "καταδρόμι" σε βίντεο να "πηδάει απ' το φόβο του" τα λέμε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Φίλ εγώ δεν είμουνα ΛΟΚ αλλά πυροβολικό.... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Άνεση Άνεση Άνεση
αρκει να εχεις σωστες συντενταγμενες.... να δω ποιος θα σου κοψει αζιμουθιο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός εαν με βρεις πριν σε βρω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #18 στις: Ιούνιος 26, 2012, 11:28:18 μμ »

Καλά,καλά,μ' αρέσει πάντως που προκαλείς,έτσι για να μην αισθάνομαι τύψεις  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #19 στις: Ιούνιος 26, 2012, 11:30:34 μμ »

Καλά,καλά,μ' αρέσει πάντως που προκαλείς,έτσι για να μην αισθάνομαι τύψεις  Σαρκασμός
Θα το παιξουμε Βασιλιτς και ο Γερμανος (λεπτη κοκκινη γραμμη) Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός εαν δεν εχεις τα σωστα συνθηματικα, θα χορεψεις τον χορο της βροχης  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: