Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 03:45:56 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Γεια σας!
Σελίδες: [1] 2   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Γεια σας!
Αποστολέας Μήνυμα
Skropi
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 194


« στις: Ιανουάριος 16, 2015, 12:01:14 μμ »

Καταρχας να ζητησω μια συγγνωμη που δεν συστηθηκα με το που εγινα μελος στο φορουμ παρα ξεκινησα να ρωταω με το καλημερα ενω δεν ξερετε καν το ονομα μου...... Για να ειμαι ειλικρινης απλα τεμπελιασα........... Ωρα να επανορθωσω!

Ονομαζομαι Βαγγελης, ειμαι 33, εχω ενα γιο 5 χρονων, ειμαι χωρισμενος και τον μεγαλωνω στην ουσια μονος μου (φυσικα ο μικρος εριξε με το αεροβολακι  Σαρκασμός ). Ημουν χρονια εξωτερικο γιατι σπουδαζα στη Σερβια και παντρευτηκα εκει, σερβιδα εννοειται. Πριν μερικους μηνες επεστρεψα μονος στην Ελλαδα και τωρα ειμαι σε μια κατασταση καπως περιεργη, προσπαθω να βρω δουλεια για να ξεκινησω απο την αρχη στην γενετειρα μου Ελλαδα  Χαμόγελο (αν και δυστυχως δεν παει καλα το θεμα "ευρεση εργασιας" αν και ψαχνω το οτιδηποτε, αρκει να δουλευω).

Μολις χθες αποχτησα το Bam 19 (με αιματηρες οικονομιες), και πραγματικα ειναι οτι καλυτερο, το αεροβολο γενικα, απλα ριχνεις καμια 20αρια βολες και το μυαλο ξεφευγει λιγο. Για την ψυχικη μας υγεια, λοιπον, το αεροβολο ειναι φαρμακο   Χαμόγελο 

Να αναφερω οτι μενω στο Μενιδι ( α ρε Αχαρναικαρα), και μιας και ειμαι καπως ψηλα εχω σχεδον απειρο χωρο για βολες. Βεβαια οπως ηδη γνωριζετε και εσεις, το να ριχνεις ειναι το 1/10 της χαρας, το υπολοιπο 9/10 ειναι η ΚΑΛΗ παρεα, εξου και ο λογος που μπηκα στο φορουμ σας, το οποιο μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο μιας και εκ πρωτης οψεως η κοινοτητα, τουλαχιστον σε αυτο το φορουμ, φαινεται πολυ πολυ καλη και φιλικη!

Ελπιζω σιγα σιγα να γνωριστουμε και απο κοντα. (ηδη βρηκα εναν πατριωτη μενιδιατη, ή μαλλον με βρηκε αυτος. Πιπ μαντεψε ποιος ειναι..... αυτος που με συμβουλεψες να συμβουλευτω για το  Βam  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός )
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 12:11:27 μμ »

Kαλως ηρθες Βαγγελη στην παρεα μας και καλη διαμονη Χαμόγελο Χαμόγελο

Ευχομαι ολες οι δυσκολιες που εχεις,γρηγορα να ξεπεραστουν.

Αεροβολο χωρις παρεα=ταβερνα χωρις κρασι Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

ΥΓ,προσοχη με το φορουν....ειναι μεγαλο κολλημα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 12:32:39 μμ »

Ο Πιπ δεν ειναι τωρα μεσα αλλα αναλαμβανω εγω.Φιλε Βαγγελη,οτι προβλημα σου βγαλει αν βγαλει το 19 η καμια βελτιωση, θα στο φτιαξουμε εγω και ο Πιπ.

Εννοειτε παντα χωρις χρηματα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 12:57:28 μμ »

Καταρχας να ζητησω μια συγγνωμη που δεν συστηθηκα με το που εγινα μελος στο φορουμ παρα ξεκινησα να ρωταω με το καλημερα ενω δεν ξερετε καν το ονομα μου...... Για να ειμαι ειλικρινης απλα τεμπελιασα........... Ωρα να επανορθωσω!

Ονομαζομαι Βαγγελης, ειμαι 33, εχω ενα γιο 5 χρονων, ειμαι χωρισμενος και τον μεγαλωνω στην ουσια μονος μου (φυσικα ο μικρος εριξε με το αεροβολακι  Σαρκασμός ). Ημουν χρονια εξωτερικο γιατι σπουδαζα στη Σερβια και παντρευτηκα εκει, σερβιδα εννοειται. Πριν μερικους μηνες επεστρεψα μονος στην Ελλαδα και τωρα ειμαι σε μια κατασταση καπως περιεργη, προσπαθω να βρω δουλεια για να ξεκινησω απο την αρχη στην γενετειρα μου Ελλαδα  Χαμόγελο (αν και δυστυχως δεν παει καλα το θεμα "ευρεση εργασιας" αν και ψαχνω το οτιδηποτε, αρκει να δουλευω).

Μολις χθες αποχτησα το Bam 19 (με αιματηρες οικονομιες), και πραγματικα ειναι οτι καλυτερο, το αεροβολο γενικα, απλα ριχνεις καμια 20αρια βολες και το μυαλο ξεφευγει λιγο. Για την ψυχικη μας υγεια, λοιπον, το αεροβολο ειναι φαρμακο   Χαμόγελο 

Να αναφερω οτι μενω στο Μενιδι ( α ρε Αχαρναικαρα), και μιας και ειμαι καπως ψηλα εχω σχεδον απειρο χωρο για βολες. Βεβαια οπως ηδη γνωριζετε και εσεις, το να ριχνεις ειναι το 1/10 της χαρας, το υπολοιπο 9/10 ειναι η ΚΑΛΗ παρεα, εξου και ο λογος που μπηκα στο φορουμ σας, το οποιο μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο μιας και εκ πρωτης οψεως η κοινοτητα, τουλαχιστον σε αυτο το φορουμ, φαινεται πολυ πολυ καλη και φιλικη!

Ελπιζω σιγα σιγα να γνωριστουμε και απο κοντα. (ηδη βρηκα εναν πατριωτη μενιδιατη, ή μαλλον με βρηκε αυτος. Πιπ μαντεψε ποιος ειναι..... αυτος που με συμβουλεψες να συμβουλευτω για το  Βam  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός )
Δικος μας ο Βαγγελης Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 01:33:46 μμ »

.  .  . απλα ριχνεις καμια 20αρια βολες και το μυαλο ξεφευγει λιγο. Για την ψυχικη μας υγεια, λοιπον, το αεροβολο ειναι φαρμακο   Χαμόγελο 


Βαγγελη κι εμεις ετσι ξεκινησαμε .  .  . με 20 βολες , μονο που στη πορεια οι 20 εγιναν ενα κουτακι  Σαρκασμός.
Ξερεις .  .  . αναλογα με τα χρονια πανε και οι βολες  Μεγάλο χαμόγελο .
Ευχομαι να περνας καλα και να ευχαριστηθεις το αεροβολακι σου  Χαμόγελο .

Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 03:05:23 μμ »

Βαγγέλη εύχομαι τα καλύτερα για σένα και το γιό σου  Χαμόγελο
Για το 19 ότι είπε ο Χριστόφ
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3229


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 04:46:52 μμ »

Καταρχας να ζητησω μια συγγνωμη που δεν συστηθηκα με το που εγινα μελος στο φορουμ παρα ξεκινησα να ρωταω με το καλημερα ενω δεν ξερετε καν το ονομα μου...... Για να ειμαι ειλικρινης απλα τεμπελιασα........... Ωρα να επανορθωσω!

Ονομαζομαι Βαγγελης, ειμαι 33, εχω ενα γιο 5 χρονων, ειμαι χωρισμενος και τον μεγαλωνω στην ουσια μονος μου (φυσικα ο μικρος εριξε με το αεροβολακι  Σαρκασμός ). Ημουν χρονια εξωτερικο γιατι σπουδαζα στη Σερβια και παντρευτηκα εκει, σερβιδα εννοειται. Πριν μερικους μηνες επεστρεψα μονος στην Ελλαδα και τωρα ειμαι σε μια κατασταση καπως περιεργη, προσπαθω να βρω δουλεια για να ξεκινησω απο την αρχη στην γενετειρα μου Ελλαδα  Χαμόγελο (αν και δυστυχως δεν παει καλα το θεμα "ευρεση εργασιας" αν και ψαχνω το οτιδηποτε, αρκει να δουλευω).

Μολις χθες αποχτησα το Bam 19 (με αιματηρες οικονομιες), και πραγματικα ειναι οτι καλυτερο, το αεροβολο γενικα, απλα ριχνεις καμια 20αρια βολες και το μυαλο ξεφευγει λιγο. Για την ψυχικη μας υγεια, λοιπον, το αεροβολο ειναι φαρμακο   Χαμόγελο 

Να αναφερω οτι μενω στο Μενιδι ( α ρε Αχαρναικαρα), και μιας και ειμαι καπως ψηλα εχω σχεδον απειρο χωρο για βολες. Βεβαια οπως ηδη γνωριζετε και εσεις, το να ριχνεις ειναι το 1/10 της χαρας, το υπολοιπο 9/10 ειναι η ΚΑΛΗ παρεα, εξου και ο λογος που μπηκα στο φορουμ σας, το οποιο μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλο μιας και εκ πρωτης οψεως η κοινοτητα, τουλαχιστον σε αυτο το φορουμ, φαινεται πολυ πολυ καλη και φιλικη!

Ελπιζω σιγα σιγα να γνωριστουμε και απο κοντα. (ηδη βρηκα εναν πατριωτη μενιδιατη, ή μαλλον με βρηκε αυτος. Πιπ μαντεψε ποιος ειναι..... αυτος που με συμβουλεψες να συμβουλευτω για το  Βam  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός )
καλως ηλθες!
καλοριζικο το 19αρι και καθε τυχη ευχομαι στα πασης φυσεως προβληματα που σε απασχολουν.
παρηγορησου οτι δεν τα εχεις παρει εργολαβεια και με λιγη τυχη οπως σου ευχηθηκα αλλα και επιμονη -υπομονη ολα θα φτιαξουν...
αεροβολικη παρεα θα βρεθει και σε 2-3 χρονια με το καλο θα ειναι και ο υιος απο διπλα σε μονιμη βαση να σε κοντραρει Χαμόγελο
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
ajax
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1630



« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 05:34:55 μμ »

καλως ηρθες φιλε..

ξεκίνα βαλε ευρώ - ευρω στην ακρη..για το πιο θα ειναι το επομενο...

τι?

οχι?
ενα ετσι για να ριχνεις καμια βολη που κ που?

 το ειδες το αλλο που ανεβασε ο αλλος?

βγαίνει κ σε μπεζ..χαχα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

την πατησες φιλε..έμπλεξες.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

AATX200            0.177
HW95                 0.20
benjamin392       0.22
slavia 631 lux     0.177
crosman 1760SE 0.177
 ?   ?   ?   ?    ?    ?    ?
despot
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 272


You might be an Airgunner if ...


« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 05:58:43 μμ »

Καλώς ήρθες   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Skropi
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 194


« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 10:30:46 μμ »

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα  Χαμόγελο Γενικα μου αρεσει να μαθαινω, λιγο να κατσω μαζι σας και πιστευω καποια στιγμη στο μελλον θα μπορω να βοηθαω και εγω νεους στον χωρο (αυτος ειναι και παντα ο κυκλος που γινεται σε ολα τα χομπι).



Καταγράφηκε
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4302



« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 16, 2015, 11:15:46 μμ »

Σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα  Χαμόγελο Γενικα μου αρεσει να μαθαινω, λιγο να κατσω μαζι σας και πιστευω καποια στιγμη στο μελλον θα μπορω να βοηθαω και εγω νεους στον χωρο (αυτος ειναι και παντα ο κυκλος που γινεται σε ολα τα χομπι).




Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
psampa
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 110


« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 10:42:19 πμ »

Καλώς ήρθες Βαγγέλη και ολα να σου πάνε καλά!
Καταγράφηκε
ARTEMIS
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 86


« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 12:08:03 μμ »

Καλως ηρθες πιστευω ότι εδώ στο φορουμ θα εχεις καλη παρεα.Οτι καλητερο στο μελλον
Καταγράφηκε
panik
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 186



« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 19, 2015, 07:49:22 μμ »

Kαλως ηρθες!
Καταγράφηκε

Εμ' περήφανος που εγεννέθα Πόντιος!

DIANA 45 W.Germany 88
Gamo Cadet
Berreta 92FS Umarex
Crosman revolver .357 4"
P08 6" WE
M700 Takedown KJ
Tokarev TT33 Ltd  SRC
MP5A3 ICS
Meu(soc) 1911 Tan Socom Gear
AK74 APS
Glock 17
Walther PPK/S Umarex
michael1969
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 296


ΣΕΡΡΕΣ...


« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 20, 2015, 01:01:12 μμ »

Το γιο να εχεις απο κοντα και σε λιγα χρονια θα σου περνει και τα σωβρακα(Στην σκοποβολη εννοειται).
Καλως ηρθες στην παρεα και ολα θα πανε καλα.
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] 2   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: