Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 10:51:21 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Έρευνα: Πόσοι από εμάς (και πόσες φορές) είχαν ψιλοατύχημα με αεροβόλο.
Σελίδες: 1 2 3 [4]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Έρευνα: Πόσοι από εμάς (και πόσες φορές) είχαν ψιλοατύχημα με αεροβόλο.
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 03, 2015, 01:45:54 μμ »

Βγάζει προσεκτικά εδώ και δεκαπέντε χρόνια ο πατέρας μου την κάνη του DIANA από τα σκούρα εξώφυλλα του παράθυρου και τσαντισμένος κοπανάει μια στο σπουργίτι που έτρωγε αμέριμνο τα σταφύλια μας (σπάνιο, "κέρινο" κοντορεγάλε, διατηρημένο άριστα στα μέσα Νοέβρη, σχεδόν χωρίς φύλλα η κληματαριά...)
Κάτω το πουλί, κάτω το τζάμι του παράθυρου του ορόφου του κύριου Μπάμπη, του γείτονα (ήμασταν και τσακωμένοι τότε...) κάτω και το γυάλινο φωτιστικό της κρεβατοκάμαρας του...  ΚΟΛΑΣΗ...

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 03, 2015, 02:59:29 μμ »

Βγάζει προσεκτικά εδώ και δεκαπέντε χρόνια ο πατέρας μου την κάνη του DIANA από τα σκούρα εξώφυλλα του παράθυρου και τσαντισμένος κοπανάει μια στο σπουργίτι που έτρωγε αμέριμνο τα σταφύλια μας (σπάνιο, "κέρινο" κοντορεγάλε, διατηρημένο άριστα στα μέσα Νοέβρη, σχεδόν χωρίς φύλλα η κληματαριά...)
Κάτω το πουλί, κάτω το τζάμι του παράθυρου του ορόφου του κύριου Μπάμπη, του γείτονα (ήμασταν και τσακωμένοι τότε...) κάτω και το γυάλινο φωτιστικό της κρεβατοκάμαρας του...  ΚΟΛΑΣΗ...
μαυριλαα..... Λύπη Λύπη
diana? αποσταση?
αρα διαγραφεται ο σπουργος απο την λιστα των ικανων <<βληματοπαγιδων>>...  Σαρκασμός Σαρκασμός


νομιζω πως και η τζαμαρια διαγραφεται και το φωτιστηκο Σαρκασμός Σαρκασμός
παντως μπορω να φανταστω τι εγινε μετα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #47 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 07:05:59 μμ »

Παιδια θα ηθελα να δειτε αυτο εσεις οι πατεντιαρηδες (δειτε το ολο αξιζει)
https://www.youtube.com/watch?v=a1hrms0i2LU
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
gatos
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #48 στις: Οκτώβριος 21, 2015, 07:26:38 μμ »

 Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη      Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα       Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
michael1969
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 296


ΣΕΡΡΕΣ...


« Απάντηση #49 στις: Οκτώβριος 22, 2015, 07:05:14 πμ »

H γιαγια μου ελεγε οτι οποιος πηδαει πολλα παλουκια τελικα ενα μπαινει και στον κολο του.......ΔΕΝ βαζουμε φυαλη αερα 200bar σε κατασκευη που ειναι σχεδιασμενη και περνει αμπουλες διοξιδιου ανθρακα εκτος και αν εχουμε ρεγουλατορο που ριχνει την πιεση κατω απο τα 90 bar και φροντιζουμε παντα να μην φαμε την βαλβηδα στην μαπα ασφαλιζοντας την πανω στον κορμο.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΕ PCP H CO2 ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΑΕΡΑ....
Καταγράφηκε
viston
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 114


« Απάντηση #50 στις: Οκτώβριος 22, 2015, 05:47:34 μμ »

λογο δουλειας ειμαι λιγο χοντροπετσο οσον αφορα τα ατυχηματα, επαθα αρκετα και δεν σοκαρομαι ευκολα, μια φορα πριν καμια δεκαετια ομως οταν ειδα στο οφθαλμολογικο ενα παλικαρι που εφαγε μια βαλβιδα στο ματι και του ειχε πεταχτει εξω ρε παιδια δεν ξερω αν μπορεσω ποτε να το ξεχασω αυτο το πραγμα. Ποτε δεν δουλευουμε σε δοχεια υπο πιεση και δεν τα σκαλιζουμε αν δεν ξερουμε απο αυτη τη δουλεια, ειναι φοβερα επικινδυνο.
Καταγράφηκε
Γιάννης Κιο.
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4302



« Απάντηση #51 στις: Οκτώβριος 22, 2015, 06:29:23 μμ »

λογο δουλειας ειμαι λιγο χοντροπετσο οσον αφορα τα ατυχηματα, επαθα αρκετα και δεν σοκαρομαι ευκολα, μια φορα πριν καμια δεκαετια ομως οταν ειδα στο οφθαλμολογικο ενα παλικαρι που εφαγε μια βαλβιδα στο ματι και του ειχε πεταχτει εξω ρε παιδια δεν ξερω αν μπορεσω ποτε να το ξεχασω αυτο το πραγμα. Ποτε δεν δουλευουμε σε δοχεια υπο πιεση και δεν τα σκαλιζουμε αν δεν ξερουμε απο αυτη τη δουλεια, ειναι φοβερα επικινδυνο.
Δυστυχώς Στριφογύρισμα ματιών ακόμα και όταν ξέρεις είναι επικίνδυνο
Καταγράφηκε

HW 97K
AT 44 4.5 
Stoeger X20 , TSS Β10 , Crossman 1377
Slavia 631 Lux
Bill
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 233



« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 06:38:53 μμ »

Ειχα ένα πιστολι Co2 , Tanfoglio Limited...Βάζουμε με έναν φίλο συνάδελφο δάσκαλο ενα μπουκάλι νερού σε απόσταση ασφαλείας(νομίζαμε) ... Ξεκινάω να του ρίχνω απανωτες, καθώς ήταν blow back , και όλα καλά... Στην τρίτη γεμιστήρα έφαγε μια bb στο στόμιο και γυρισε πίσω το μπιλάκι... Με βρήκε στο χέρι, ευτυχώς όλα καλά... Επίσης σε αγώνα πρακτικής σκοποβολης, το 2009 αν θυμάμαι καλά, έφαγα ένα θραύσμα απο επιστροφή , στο καλάμι... Το αποτέλεσμα ήταν απλά λίγο αίμα να τρέξει.. Τότε είχα ένα cz 75 Tactical Sports .40S&W
Καταγράφηκε
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 09:33:48 μμ »

Το 1999 ειχα ενα Diana 36 5,5χιλ. του βαζω ενα prometheus λευκο απ οτι θυμαμαι και παω να στησω τον στοχο που ειχε πεσει απο τον αερα τοτε ο αδελφος του φιλου μου το παιρνει και καθως το κοιταγε παταει την σκανδαλη και την τρωω στο κουτελο ( ακομα εχω το σημαδι ) αλλα λογω το οτι παντα ημουν ξεροκεφαλος την εβγαλα με ενα ραμα μονο και με μια αξιοθαυμαστη ακτινογραφια. Το επομενο πρωινο ομως επρεπε να αρουσιαστω στην αστυνομια για τις λεπτομεριες. Ολα καλα και εις ανωτερα
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #54 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 09:38:48 μμ »

Κανα κερί άναψες;  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
kostasgold
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 785



« Απάντηση #55 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 09:57:33 μμ »

Λαμπαδα και λογω υψους μου ρθε και φθηνα
Καταγράφηκε

Oποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #56 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 09:59:00 μμ »

Λαμπαδα και λογω υψους μου ρθε και φθηνα

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #57 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 10:00:23 μμ »

Φανταστειτε τωρα που τα ποδολιβρα εχουν φτασει +- στα 100,το αεροβολακι δεν ηταν ποτε παιχνιδι πολυ περισσοτερο σημερα.

Ματια δεκατεσσερα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
synthercat
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 126



« Απάντηση #58 στις: Ιανουάριος 28, 2016, 09:21:14 πμ »

Ωραίο θέμα! Τίποτα για την ώρα εγώ... είμαι και λίγο χέστης! ΠΧ όταν σπάω το όπλο ΠΑΝΤΑ κρατάω την κάνη με το ένα χέρι και με το άλλο φοράω το pellet γιατί ποτέ δεν ξέρεις  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 3 [4]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: