Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 07:46:49 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Διαδικασία απόκτησης σκοπευτικής διόπτρας
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Διαδικασία απόκτησης σκοπευτικής διόπτρας
Αποστολέας Μήνυμα
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #90 στις: Μάιος 05, 2017, 07:07:26 μμ »

Γιατι πρεπει να φυγω...απο τον νομο Αττικης....??
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #91 στις: Μάιος 05, 2017, 07:11:46 μμ »

Γιατι πρεπει να φυγω...απο τον νομο Αττικης....??


4 σε περιοχή της Θεσ/νίκης... 1 σε περιοχή της Λέσβου... και 1 σε περιοχή των Χανίων...  Χαμόγελο

Μπορείς να βγάλεις εύκολα άδεια, ααααν είσαι 1 χρόνο σε σύλλογο και βγάλεις άδεια για 22άρι... Πιο κοντά στο αεροβόλο, από το 22άρι, δεν έχω να σου προτείνω...  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #92 στις: Μάιος 05, 2017, 07:21:34 μμ »

Οχι....Μανο αυτη δεν ειναι απαντηση......
ουτε και λυση.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Αρα παραμενουμε...στα ιδια μπακαλιστικα που ξεραμε....
Τους ανοιχτομυαλους....δεν μου ειπες..... Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #93 στις: Μάιος 05, 2017, 07:33:39 μμ »

Οχι....Μανο αυτη δεν ειναι απαντηση......
ουτε και λυση.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Αρα παραμενουμε...στα ιδια μπακαλιστικα που ξεραμε....
Τους ανοιχτομυαλους....δεν μου ειπες..... Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

Λυπάμαι αλλά δεν ξέρω του αστυνομικούς στα τμήματα ασφαλείας των περιοχών που βγήκαν οι άδειες...  Χαμόγελο

ΥΓ.  Αυτό μου είπαν να κάνω, στο δικό μου παράρτημα ασφαλείας...  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #94 στις: Μάιος 05, 2017, 07:50:56 μμ »

δηλαδη ρε παιδια θελετε να μου πειτε οτι διοργανωνεται επισημο πλεον πανελληνιο πρωταθλημα,κανονικοτατα υπο την σκεπη της ΣΚΟΕ,θα συσταθει ομαδα για συμμετοχη στο εξωτερικο και η πλειοψηφια των αθλητων ειναι παρατυποι Απορία  Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη
η σκοε δινει το οκ,αναγνωριζει,κλπ και αν κανει κεφι το εκαστοτε οργανο μπορει να παει εκει που διεξαγεται ο αγωνας ,να τσουβαλιασει οπλα και οπτικα και να προσαγει τους αθλητες?
αυτα ειναι για γελια....
Μανο πηγες που πηγες τοσες φορες και πιθανοτατα θα ξαναπας αλλες τοσες, μερικες φωτοτυπιες που να αποδεικνυουν τα ανωθεν προσκομησες ? η μονο στο μιλητο? μηπως θα επρεπε? και μαζι τυπωμενα καποια αναλογα λινκ,μπας και φιλοτιμηθουν και το ψαξουν?   Απορία Αναποφασιστικότητα
η εστω να ζητησεις στοιχεια και διευθυνση του αρμοδιου στη γαδα που υποτιθεται οτι συνομιλουν απο το τμημα,ωστε ειτε ως μεμονωμενα ατομα,η ως συλλογος να εκφρασετε το παραπονο σας και οτι με ολο αυτο το κολλημα δημιουργειται προβλημα σε εσας ως αθλητες να συμμετασχετε με ολους τους τυπους ?
λεω εγω τωρα χωρις να ειμαι και σιγουρος για οτιδηποτε και ουτε ενδιαφερομαι ο ιδιος για νομιμο οπτικο κλπ.
τρεχεις μεν και ενδιαφερεσαι αλλα και εσυ περιμενεις ουσιαστικα να γινει κατι. αλλο περναω και ρωταω και αλλο διαμαρτυρομαι και πιεζω (επισης χωρις να ξερω πως ακριβως το χειριζεσαι και σορρυ αν αθελα μου σε θιγω ετσι?  Φιλί )
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #95 στις: Μάιος 05, 2017, 07:52:47 μμ »

Με θίγεις... αλλά σε συγχωρώ...  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #96 στις: Μάιος 05, 2017, 07:54:46 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο   Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #97 στις: Μάιος 05, 2017, 08:20:17 μμ »

.........Το καλο σε αυτη την κατασταση....( υπαρχει και καλο.. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού )...
ειναι οτι δεν αλλαξε τιποτα..( μεχρι σημερα )... Χαμόγελο Χαμόγελο  Χαμόγελο
Πως θα ητανε τα πραγματα...αν η Σ.Κ.Ο.Ε  δεν συνεχιζε να ασχολειτε με αγωνες για αεροβολα....
η να ειχε μια αποφαση .....εντελως αρνητικη για το θεμα των οπτικων σε αεροβολα.........
Οποτε...βλεπουμε τη μπορει να γινει μεχρι την επομενη αξιολογηση.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
sal4680461
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


« Απάντηση #98 στις: Μάιος 05, 2017, 08:38:27 μμ »

Μ' αρεσει που γινεται τοση κουβεντα για διοπτρες ενω δεν υπαρχει σκοπευτηριο ουτε για δειγμα. Αντε και την πηρες την αδεια, που θα πας να προπονηθεις, εστω και για FT που ειναι νομιμο; Παλι στα βουνα θα τρεχεις παρανομος.


Μπορείς να προπονηθείς, και στο BR και στο FT, στον Μίμη... Κι  αγώνες μπορείς να κάνεις...  Κλείσιμο ματιού

Αλλά αν είμαστε γραμμένοι, όλοι κι όλοι, 5 άνθρωποι... κάτσε και περίμενε Γιάννη...  Χαμόγελο

Όλοι θέλουν, αλλά κανένας δεν ασχολείται... Όλοι τα περιμένουν στο πιάτο... Έτσι όμως δεν γίνεται δουλειά...  Αναποφασιστικότητα
ασε ρε μανο την διαφημηση τι εχει προσφερει ο μιμης στους αεροβολιστες  για ζητα του σταντ ,νταου και στοχους και μετα ελα να μου πεις τι σου εδωσε
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #99 στις: Μάιος 05, 2017, 08:43:11 μμ »

Μ' αρεσει που γινεται τοση κουβεντα για διοπτρες ενω δεν υπαρχει σκοπευτηριο ουτε για δειγμα. Αντε και την πηρες την αδεια, που θα πας να προπονηθεις, εστω και για FT που ειναι νομιμο; Παλι στα βουνα θα τρεχεις παρανομος.


Μπορείς να προπονηθείς, και στο BR και στο FT, στον Μίμη... Κι  αγώνες μπορείς να κάνεις...  Κλείσιμο ματιού

Αλλά αν είμαστε γραμμένοι, όλοι κι όλοι, 5 άνθρωποι... κάτσε και περίμενε Γιάννη...  Χαμόγελο

Όλοι θέλουν, αλλά κανένας δεν ασχολείται... Όλοι τα περιμένουν στο πιάτο... Έτσι όμως δεν γίνεται δουλειά...  Αναποφασιστικότητα
ασε ρε μανο την διαφημηση τι εχει προσφερει ο μιμης στους αεροβολιστες  για ζητα του σταντ ,νταου και στοχους και μετα ελα να μου πεις τι σου εδωσε


Τίποτα ρε Μάνθο... τίποτα... αλλά έχεις ένα χώρο που αν είχες και την άδεια, δεν θα σε κυνήγαγε κανένας...  Κλείσιμο ματιού
Σταντ και φιγούρες υπάρχουν στο κουτί που είναι στην πλάτη των πάγκων... αλλά ποιός να πάει να ρίξει σ' αυτά, αν δεν μπορεί να έχει οπτικό...;  Αναποφασιστικότητα

ΥΓ.  Και για ποιά διαφήμιση μιλάς...; Εγώ δεν πάω πια στον Μίμη για να ρίξω...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #100 στις: Μάιος 05, 2017, 09:47:01 μμ »

Μην ασχολειστε με τετοια ψιλολογια.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Το θεμα ειναι ...ποσο θα μας κοστιζει να κανουμε το κεφι μας... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #101 στις: Μάιος 05, 2017, 10:02:26 μμ »

Μην ασχολειστε με τετοια ψιλολογια.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Το θεμα ειναι ...ποσο θα μας κοστιζει να κανουμε το κεφι μας... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Σχεδόν τιποτα,,,αν σκεφτεις ότι σε τσιμπανε ,σε πανε αυτοφορο,δικαστηριο,δικηγορος+την ξεφτιλα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #102 στις: Μάιος 05, 2017, 10:10:19 μμ »

.....Πεστα παληκαρι μου... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
αυτα ειναι τα κουμπια της Αλεξαινας....
και θα ασχοληθουμε τη προσφερει το καθε σ/κ...??
Που ανεβαινουμε...χαλαροι στο κτημα με καφεδιες...τραπεζιες...με φαπες στα οπτικα... Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
αντε τωρα...που δεν θα τον βλεπεις...αλλα μονο θα σε βλεπει....
Εκει να δεις ακροαματηκοτητα....τα βιντεο που θα ανεβαζουν τα καναλια....
απο τα κεντρα εκπαιδευσης....των τρομοκρατων.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Vardeos®
WFKS®
Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2259


General President of Σαλιγκαροστρούγκα,Αγροφύλαξ


« Απάντηση #103 στις: Μάιος 05, 2017, 10:55:59 μμ »

Πρεπει να αρχισω να σκαβω τελικα να θαψω τα κοντεινερ....
Καταγράφηκε

Κόβω των σκυλιών κλαρί

Τι να το κάμεις τι πιτσιπι άμα έχεις καλο αλατήριο.

Καντιλοσβήστης σε κακόβουλα διαχειριστικά εργαλεία της φύσης.

GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #104 στις: Μάιος 05, 2017, 11:05:08 μμ »

Πρεπει να αρχισω να σκαβω τελικα να θαψω τα κοντεινερ....
...... Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Ουτε διχτυ παραλαγης....δεν εχεις βαλει ακομα....
αδικαιολογητος 11880............ Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 26   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: