Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 19, 2024, 04:20:34 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Αγορά αεροβόλου pcp ή ελατηρίου;;
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Αγορά αεροβόλου pcp ή ελατηρίου;;
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #60 στις: Αύγουστος 19, 2015, 03:38:15 μμ »

Τα κοντακια τα παλια , ηταν καθαρα κυνηγετικα . Σχεδον ολοι , δουλευαν ανοιχτα σκοπευτικα .
Απλα στο συγκεκριμενο εβγαλαν κι αλλο κοντακι , για τους λογους τους προφανως .
Οι αλλαγες λειτουργικα στη συγκεκριμενη εταιρεια ειναι αμελητεες , καθως η βαση ειναι ιδια .
Το μονο που δε μπορω να πω με σιγουρια , ειναι για τα μεταλλα . Αν , και τωρα ειναι κορυφη .



Και νέα βελτιωμένη σκανδάλη...!!!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απο καποις αλλες εταιρειες Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα ναι ειναι κορυφη μαζι με την air arms Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #61 στις: Αύγουστος 19, 2015, 08:59:13 μμ »

Απο καποις αλλες εταιρειες Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα ναι ειναι κορυφη μαζι με την air arms Άνεση Άνεση Άνεση


Σιγουρα και τα air arms . Tα΄χουμε ξαναπει  Κλείσιμο ματιού

Ο σκυλος στις βολες , θα διαλεξει wh    Χαμόγελο   , o κυριλατος air - arms   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #62 στις: Αύγουστος 20, 2015, 12:37:46 πμ »

Απο καποις αλλες εταιρειες Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα ναι ειναι κορυφη μαζι με την air arms Άνεση Άνεση Άνεση


Σιγουρα και τα air arms . Tα΄χουμε ξαναπει  Κλείσιμο ματιού

Ο σκυλος στις βολες , θα διαλεξει wh    Χαμόγελο   , o κυριλατος air - arms   Χαμόγελο

Eγω είμαι σκυλος κυριλε Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #63 στις: Αύγουστος 20, 2015, 08:51:22 πμ »

Απο καποις αλλες εταιρειες Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα ναι ειναι κορυφη μαζι με την air arms Άνεση Άνεση Άνεση


Σιγουρα και τα air arms . Tα΄χουμε ξαναπει  Κλείσιμο ματιού

Ο σκυλος στις βολες , θα διαλεξει wh    Χαμόγελο   , o κυριλατος air - arms   Χαμόγελο

Eγω είμαι σκυλος κυριλε Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Με πρόλαβες , απο εχτές με έτρωγε να το πω για εμένα
Καταγράφηκε
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #64 στις: Αύγουστος 21, 2015, 03:49:57 μμ »

Απο καποις αλλες εταιρειες Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα ναι ειναι κορυφη μαζι με την air arms Άνεση Άνεση Άνεση


Σιγουρα και τα air arms . Tα΄χουμε ξαναπει  Κλείσιμο ματιού
Ο σκυλος στις βολες , θα διαλεξει wh    Χαμόγελο   , o κυριλατος air - arms   Χαμόγελο


Eγω είμαι σκυλος κυριλε Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


Η΄ποιο λαικα .  .  . και για αλωνια , και για σαλονια   Σαρκασμός   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
grayfox88
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7


« Απάντηση #65 στις: Αύγουστος 22, 2015, 05:19:38 μμ »

Καλησπέρα και πάλι!

Είδα από κοντά ένα 97αρι και νομίζω ότι ερωτεύτηκα.....

Πανέμορφο όπλο αλλά λίγο βαρύ μου φάνηκε στην επώμιση. Καμία σχέση ούτε με το νόρικα ούτε με το slavia. Σου δίνει την αίσθηση κανονικού όπλου!

Και το 95αρι σαφώς εκπέμπει ποιότητα και αυτό αλλά μου φάνηκε πιο light κυριολεκτικά και μεταφορικά. Στην επώμιση νομίζω πιο βολικό αλλά όχι τρελές διαφορές.

Αυτά σε μαγαζί στην Αθήνα... Να ρωτήσω ρε παιδιά επειδή το ψήνω πολύ άσχημα... Επιτρέπεται η αγορά αεροβόλου όπλου από ΕΕ πχ από Γεμρανία με διόπτρα πάνω; Γιατί κάπου το διάβασα και αυτό νομίζω...
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #66 στις: Αύγουστος 22, 2015, 05:27:49 μμ »

Καλησπέρα και πάλι!

Είδα από κοντά ένα 97αρι και νομίζω ότι ερωτεύτηκα.....

Πανέμορφο όπλο αλλά λίγο βαρύ μου φάνηκε στην επώμιση. Καμία σχέση ούτε με το νόρικα ούτε με το slavia. Σου δίνει την αίσθηση κανονικού όπλου!

Και το 95αρι σαφώς εκπέμπει ποιότητα και αυτό αλλά μου φάνηκε πιο light κυριολεκτικά και μεταφορικά. Στην επώμιση νομίζω πιο βολικό αλλά όχι τρελές διαφορές.

Αυτά σε μαγαζί στην Αθήνα... Να ρωτήσω ρε παιδιά επειδή το ψήνω πολύ άσχημα... Επιτρέπεται η αγορά αεροβόλου όπλου από ΕΕ πχ από Γεμρανία με διόπτρα πάνω; Γιατί κάπου το διάβασα και αυτό νομίζω...

Oπλο με διοπτρα πανω απλα το ξεχνας.Θα μπλεξεις χωρις λογο.Οι τιμες +-ειναι οι ιδιες με την Ελλαδα.

Το 97 ειναι ενα απο τα καλυτερα αεροβολα το εχουμε πει πολες φορες,ειναι βαρυ αλλα υπαρχει λογος για αυτο.

Αν το παρεις απο Γερμανια θελει αμεσα αλλαγη το ελατηριο γιατι ειναι 6 ποδολιβρα.

Και το 95 ειναι αριστο αεροβολο εχει και τα ανοιχτα σκοπευτικα επανω.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 3 4 [5]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: