Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 28, 2024, 02:27:32 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Ft World Championship 2015 Λιθουανία
Σελίδες: 1 2 [3]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Ft World Championship 2015 Λιθουανία
Αποστολέας Μήνυμα
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26527



« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 28, 2015, 01:43:46 μμ »

εμενα παντως παιδες..να σας πω την αληθεια..

δε μου αρεσουν αυτα τα οπλα..τα θεωρω γκουμουτσες..

εγω στις ημεριδες που θα κανουμε θα ριχνω με το τχ κ το 95αρι..

κ με το γατο θα ειμαστε πρωτοι..ετσι γατε? Γλώσσα

Oui...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Φραγκίσκος
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1184


« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 28, 2015, 01:48:38 μμ »

καλημερα!
...και μια απορια/εκπαιδευτικο-ενημερωτικο χιουμορακι....
οι προδιαγραφες και τα επιτρεπτα ορια/διαστασεις ενος χαμστερ για αγωνα ποιες ειναι ??
ρωτω γιατι το οπλο της πρωτης φωτο  εχει ενα εν δυναμη μεγαλιωδες χαμστερ-μαμουθ (για το κουτσουρο που στηριζεται λεω).....  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
 ενα τριψιματακι ,βαψιμο και ετοιμο... Γλώσσα    βαζεις και το ποδαρακι σου απο κατω για να μην ακουμπα εδαφος ,η' την παλαμη και ετοιμος ο παγκος... Σαρκασμός
σαχλο σχολιο το ξερω,απλα μου θυμισε ενα χαμστερ που ειχα δει στον τελευταιο ενδοσυλλογικο φιλικο/ημεριδα του ΑΟΦΑ στο σχιστο πριν κλεισει και μου ειχε προκαλεσει εντυπωση τοτε. δεν ειχα βλεπετε ξαναδει κατι παρομοιο (δεν σημαινει φυσικα οτι δεν υπαρχουν) και θυμαμαι μαλιστα οτι το ειχα αποκαλεσει υβριδικο καρπο ζευγαρωματος μεταξυ χαμστερ και καμηλοπαρδαλης....  Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο
ηταν ενα σπαστο πτυσομενο κατασκευασμα,που στα απαιδευτα και αδαη ματια μου φανταζε εκτος απο περιεργο και παραταιρο και λιγο παρατυπο και αδικο.... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Αναποφασιστικότητα
ηταν οντως ετσι? η εγω δεν καταλαβαινα κατι καλα?
δεν εβγαλα φωτο,ουτε και απασχολησα κανεναν βεβαια με την απορια μου,διοτι τα παιδια αγωνιζονταν και εγω ημουν εκει ως θεατης και το μονο που με απασχολουσε ηταν να μαθω 2-3 πραγματακια αν μπορουσα. εκανα καποιες βολτες αναμεσα στην γραμμη βολης και στην γραμματεια,εριξα μια ματια στην βαθμολογηση,χαζευα και λιγο τα λειοκαννα,γενικα περασα κανα διωρο θυμαμαι ευχαριστα και μετα φυγαμε με το παλικαρι που ειχε την ευγενη καλωσυνη να με φορτωθει εκεινη την ημερα.  εκεινο το χαμστερ ομως που ακουμπισμενο επανω στην γαμπα (ειχε κατσει σχεδον οκλαδον αν θυμαμαι καλα) του κυριου που αγωνιζοταν και ουσιαστικα εκανε βολες απο εναν μικρο -ασταθη  μεν-παγκο δε,δεν μου εφυγε απο το μυαλο και η συγκεκριμενη φωτο μου το θυμισε...
προσωπα και πραγματα δεν γνωριζω και να γνωριζα δεν με απασχολει και ελπιζω να μην γινει θεμα και ξεστρατησει η κουβεντα....  ξηγημενοι ετσι?       
οι τυποι και κανονες ρωτω να μαθω τι λενε  Χαμόγελο

Εδώ ο άλλος έβαζε να πατάει το όπλο σε  παλαιό παπούτσι ελβιέλα  και έριχνε  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
grandmaster
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 189


« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 29, 2015, 07:06:05 μμ »

Τhanos o κυριος με το υβριδικο χαμστερ ημουν εγω και αν θυμασαι εκανα το μεγαλυτερο σκορ.

Λογω κιλων και ηλικιας 61,5 χρονων ανεπτυξα αυτή την'' σταση του Βουδα'' δηλαδή οκλαδον

και το ρυθμιζομενο αρθρωτο χαμστερ [ιδιοκατασκευη] ακουμπα στο γονατο μου.

Είναι εντελως νομιμο και αν και ασταθες οπως παρετηρησες με εξυπηρετει απολυτα.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 29, 2015, 07:33:37 μμ »

Τhanos o κυριος με το υβριδικο χαμστερ ημουν εγω και αν θυμασαι εκανα το μεγαλυτερο σκορ.

Λογω κιλων και ηλικιας 61,5 χρονων ανεπτυξα αυτή την'' σταση του Βουδα'' δηλαδή οκλαδον

και το ρυθμιζομενο αρθρωτο χαμστερ [ιδιοκατασκευη] ακουμπα στο γονατο μου.

Είναι εντελως νομιμο και αν και ασταθες οπως παρετηρησες με εξυπηρετει απολυτα.

Γιατρε το χαμστερ δεν το εχω δει,εχω δει όμως πολλες πρωτιες από εσενα και στο BR και στο FT Άνεση Άνεση

Eυχομαι σε μενα αλλα και σε όλα τα παιδια στα 61,5 να εχουμε την τρελα και το παθος που εχεις εσυ με τα αεροβόλα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 29, 2015, 08:58:13 μμ »

Τhanos o κυριος με το υβριδικο χαμστερ ημουν εγω και αν θυμασαι εκανα το μεγαλυτερο σκορ.

Λογω κιλων και ηλικιας 61,5 χρονων ανεπτυξα αυτή την'' σταση του Βουδα'' δηλαδή οκλαδον

και το ρυθμιζομενο αρθρωτο χαμστερ [ιδιοκατασκευη] ακουμπα στο γονατο μου.

Είναι εντελως νομιμο και αν και ασταθες οπως παρετηρησες με εξυπηρετει απολυτα.

ααα...να που βρεθηκε ο σκοπευτης με την καμηλοπαρδαλη..!!  Χαμόγελο Χαμόγελο
ναι θυμομουν την υψηλη βαθμολογια,δεν θυμομουν ομως αλλες λεπτομερειες,ονοματα κλπ. συγχαρητηρια και παντα τετοια γιατρε εστω και καθυστερημενα!! συνεβαλε και το ζωντανο το κατιτις του φανταζομαι...   δεν αμφεβαλα τοσο πολυ για την νομιμοτητα του,ειδαλλως δεν θα σας επετρεπαν την συμμετοχη φανταζομαι.  απλα οντας το μοναδικο που εχω δει με τετοιο ευρος ρυθμισης υψους,που το μετατρεπει σχεδον σε ενα μικρο μονοποδι σε πληρη εκταση,μου εκανε τρομερη εντυπωση. περιεργο που δεν  σας εχουν μιμηθει και αλλοι εκτος και αν διαθετει περισσοτερα μειονεκτηματα απο πλεονεκτηματα (κατι που εγω λογω αγνοιας δεν ειμαι σε θεση να εντοπισω...), η' ενδεχομενως η κατασκευη του,η' ακομα-ακομα και η αισθητικη του λειτουργει ανασταλτικα για του πολλους..ποιος ξερει?
αν υπαρχει ο χρονος και η διαθεση ,καλο θα ηταν να βαζατε καποιες φωτο και να κανατε μια μικρη παρουσιαση,μιας και τον τελευταιο καιρο ιδιαιτερα, οι κουβεντες περι FT και εξοπλισμο δινουν και παιρνουν,αγορες μικρες η' μεγαλες με οποιο τροπο μπορει ο καθενας πραγματοποιουνται και γενικα υπαρχει ενα μικρο αλλα αισθητο ενδιαφερον (να το δει και ο Χριστοφορος ντεεε... ).
ευχαριστω/με πολυ για τις πληροφοριες και την ενημερωση γιατρε (επαγγελματικη ιδιοτητα,η' παρατσουκλι? αν μου επιτρεπεται να ρωτησω φυσικα.) !!  Χαμόγελο Χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 29, 2015, 09:06:25 μμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
grandmaster
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 189


« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 29, 2015, 09:07:34 μμ »

 ThanosL          είμαι Παιδίατρος και δυστυχως δεν ξερω από ανεβάσματα φωτο κλπ.

από τα 13 μου ασχολουμαι με τα αεροβόλα και δεν το μετανοιωσα ακομη......
Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 29, 2015, 09:20:02 μμ »

ThanosL          είμαι Παιδίατρος και δυστυχως δεν ξερω από ανεβάσματα φωτο κλπ.

από τα 13 μου ασχολουμαι με τα αεροβόλα και δεν το μετανοιωσα ακομη......
κριμα για τις φωτο...  δεν πειραζει ομως (αν και δεν ειναι δυακολο)!
δυστυχως ο τομεας σας γιατρε μου σας καθιστα αχρειαστον σε εμενα. αν ειχατε αλλη ειδικοτητα σας ειχα εγω μονο τοση δουλεια να απασχοληθειτε,ωστε θα σας επαιρνε χρονικα αλλη μια αεροβολικη θητεια να με επισκευασετε.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
ευχομαι και στα εκατο σας να εχετε το σθενος και την διαθεση να ασχολειστε και φυσικα δεν βλεπω κανενα λογο να το μετανιωσετε...
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...

Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: