Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 02:46:47 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Spam ή όχι;
Σελίδες: 1 2 [3]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Spam ή όχι;
Αποστολέας Μήνυμα
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #30 στις: Μάιος 28, 2014, 07:57:22 μμ »

Πιστευω η απολιπανση η΄η τοποθετηση ενός κιτ είναι κατι που εάν καποιος διαβασει καλα ,
θα μπορεσει να ολοκληρωση την εργασια . Οι περισσοτεροι ετσι ξεκινήσαμε .
Εννοείται βεβαια ότι για τέτοιες δουλειες δε χρειαζονται αμοιβες αφου είναι γελειες υποθεσεις .
Όταν όμως μιλαμε για βελτιωση στα σωθικα  που προϋποθέτει εργαλεία , χρονο , και γνωση ,
το πραγμα αλλαζει . Η καλυτερη τιμη λογω φιλιας είναι εφικτη , γιατι εάν ο καθενας εκανε
αυτή τη δουλεια δε θα επρεπε να δουλευει πουθενα αλλου , και να τραβιέται με τη καυλα του καθενος .
Προσωπικα ντρεπομαι να λεω συνεχεια σε καποιον που εχει εργαλεία , κανε μου αυτό .  .  . κανε μου εκεινο,
χωρις να δεχεται τουλάχιστον κατι ενδεικτικα , γιατι εάν πας εξω είναι πολλα παραπανω . ΣΤΑΝΤΑΡ .
Κι αυτό μονο και μονο γιατι δε μπορουμε να βρεθουμε εξω να πιουμε μια μπυριτσα.
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Teo
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 137


« Απάντηση #31 στις: Μάιος 28, 2014, 10:12:20 μμ »

ως προς το θέμα του post σαν άποψη θα ήθελα να πω ότι ένας από τους  σκοπούς  και η δημιουργία αυτών των forums είναι η ανταλλαγή απόψεων - προβληματισμών , λύσεων αλλά και η ενημέρωση των μελλών για κακοτοπιές - παγίδες που μπορούνε εύκολα άλλοι να αποφύγουν . Αν κάποιος δεν είναι σωστός επαγγελματίας δεν είναι κακό (για εμένα) να κατονομαστεί ώστε να τον αποφύγουν άλλοι συμφουρήστες  ή άμα τον επιλέξουν να είναι εν γνώσει τους . Ολοι τους (επαγγελματίες) θέλουν όταν γίνει το "καλό"  να παίρνουν τα εύσημα  και δεν τους ενοχλεί η διαφήμιση (το πήρα από εκεί τόσο κάτω στην τιμή πχ) , ομοίως να "τα ακούνε " και όταν παρουσιαστούν  προβλήματα λοιπών .   
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: