Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 16, 2024, 04:07:30 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Μια απορία
Σελίδες: 1 [2] 3   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Μια απορία
Αποστολέας Μήνυμα
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 13, 2016, 10:07:37 μμ »

Κυριοι ο νομος ειναι νομος,ας τον σεβαστουμε.

Αυτο κανει και το φορουμ.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
zafka
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 472



« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 13, 2016, 11:06:38 μμ »

Νικο, ταπεινή μου άποψη είναι ότι τα οπτικά αν μη τι άλλο πωλούνται κανονικά σε καταστήματα και έστω με αρκετή γραφειοκρατία μπορείς να τα αποκτήσεις. Το κηνύγι όμως απαγορεύεται ρητά από το νόμο. Ένα οπτικό μπορείς να το βαφτίσεις κυάλι για παρατήρηση. Ένα λαγό με βλημααπό αεροβόλο στο κεφάλι πως μπορείς να το δικαολογήσεις?
Καταγράφηκε

Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 13, 2016, 11:24:38 μμ »

Χριστοφορε μα αυτο ακριβως ηταν και ειναι  ολο το νοημα του ποστ του Νικου (που τυγχανει-ω τι εκπληξη... - να με βρισκει απολυτα συμφωνο). οτι ΟΧΙ δεν τηρειται παρα επιλεκτικα η νομοθεσια. οτι τελικα ολοι μας ειμαστε υποκριτες και ερμηνευουμε,τηρουμε,σχολιαζουμε,κλπ,κλπ οτι μας εξυπηρετει και μας αρεσει.
ακομα και οι αισθησεις μας λειτουργουν επιλεκτικα. εσυ ας πουμε οτι ηθελες συγκρατησες  και οπως εχεις γαλουγηθει,συνηθησει,εξυπηρετει απαντησες.  το βουνο ομως μεσα. το οπτικο μεσα,το ησυχαστηρι απο οπου και αν προερχεται μεσα,κλπ,κλπ...    Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών     η θηρα,οξωω.....  Έκπληξη  Θυμός Θυμός   
αν μη τι αλλο απαντησες κοσμια,τιμωντας τους συμμετεχοντες στην συζητηση,στο φορουμ,αλλα και τον εαυτο σου αντι να αρχισεις τις ειρωνιες,τις προσβολες,τις θεωριες συνομωσιας,η' προβαλωντας τιτλους,παλαιοτητα και αγωνιστικο παρελθον,παρον και μελλον....  Στριφογύρισμα ματιών

Ζαφειρη το ποστ του Νικου ηταν ξεκαθαρο. διαβαστε το λιγο πιο προσεκτικα. δεν μαγαριζεται κανεις αν διευρυνει λιγο τους οριζοντες του...
δεν ταχθηκε καν υπερ,ουτε ειπε οτι θηρευει,η' οτι προτιθεται να το πραξει. ουτε παρακινησε καποιον αλλο να το κανει. εξεφρασε την απορια του αναφορικα με την αντιμετωπιση που εχουν οσοι θιξουν το θεμα,και γιατι αραγε δεν συμβαινει και με αλλες παρανομιες η'<<παρανομιες>> το ιδιο. ποιος ειναι τελικα αυτος που ζυγιζει αυτα τα πραγματα?  δεν ζητησε να μαθει την αποψη του καθενος για το αν ειναι ορθη η νομοθεσια η οχι,ουτε για το πως αισθανεται ο καθενας απεναντι στην εκαστοτε ενασχοληση,η' το πως νιωθει για τις ριζες του,την εξελιξη,η δεν ξερω τι αλλο...
το ερωτημα του πολυ καλα θα μπορουσε να συνοψιστει ως εξης : ειμαστε υποκριτες,φοβικοι και ομοιοι με οσους κοροιδευουμε? μας αξιζουν οσα τραβαμε σε ολους τους τομεις ναι η' οχι?
και η γνωμη η δικια μου Νικο ειναι ΝΑΙ  ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
περαστικα μας....  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
φιλικα προς απαντες. οσοι διαβαζουν οτι γραφω περιστασιακα ελπιζω να εχουν καταλαβει οτι ολα λεγονται με χιουμορ (συχνα αποτυχημενο),περιπαικτικη διαθεση,καποιες φορες με πικρια και θλιψη,αλλα παντα με σεβασμο προς ολους ανεξαρτητα αν συμφωνουν η' διαφωνουν με εμενα  Χαμόγελο

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 13, 2016, 11:44:14 μμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14264


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 12:09:38 πμ »

Μεταφέρω κάτι....


Η απάντηση είναι πολύ απλή Νίκο.
Το κυνήγι είναι εκτός της θεματολογίας του φόρουμ.
Τόσο απλά  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 12:34:25 πμ »

''ολα τριγυρω αλλαζουνε κι ολο τα ιδια μενουν''.....   Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών       Θεος συγχωρησει τον.... ( τον Παπαζογλου)
η ασφαλεια των ρηχων (οχι στα βαθια Λαλακηηη....  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο - παλαια διαφημιση) απολυτα κατανοητη και κατ'επεκταση δυσκολο να την αφησεις, αλλα.....
.....σπανιως θα μαθεις να κολυμπας με αξιωσεις αν δεν ξεμακρυνεις λιγακι απο κει που πατωνεις....  Κλείσιμο ματιού  Άνεση    (χωρια οτι μια ζωη με την σαμπρελα και τα μπρατσακια θα σε εχουν ζωσμενο και θα γελαει το συμπαν μαζι σου..)
τεσπα εμεις Νικολα σ'αρεσει δεν σ'αρεσει θα μεινουμε στα ρηχα. τραβαμε κανα ζορι?  Θυμός Θυμός   αντε παμε παρκατω γιατι μας ζαλισες με την βαρια υποκρ...εε... φιλοσοφια σημερα !!   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
 Φιλί
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
blackxx
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 398



« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 12:37:26 πμ »


Έχω την εντύπωση ότι η διάκριση που γίνεται από μέρους μας σαν αεροβολιστές μεταξύ των δύο απαγορεύσεων έγκειται στον αντίκτυπο που έχουν στην κοινή γνώμη.

Τι θέλω να πώ ;

Η φωτογραφία κάποιου απο εμάς με το αεροβόλο του με μια διόπτρα να σκοπεύει δείχνει (για κάποιους) έναν σπόρτσμαν να ασχολείται με το χόμπυ του.

Η φωτογραφία κάποιου από εμας με το αεροβόλο του μαζί με ένα μάτσο θηράματα δείχνει (για κάποιους) ένα ανθρωπόμορφο τέρας και καταστροφέα της φύσης.

Μπορεί κάποιοι από εμάς και στις 2 φωτό να βλέπουν τον σπόρτσμαν .......... αλλά δεν τον βλέπουν όλοι.
Σεβασμός λοιπόν στους υπόλοιπους που βλέπουν αυτό που περιέγραψα στην δεύτερη φωτό.

Εντελώς φιλικά, για δικό μας καλό.  Χαμόγελο

Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 01:00:14 πμ »

και μονο που καναμε το Στελιο να γραψει μιας και σπανιως το κανει πλεον, χαλαλι και αν πικρισαν λιγακι τα αυτια και οι γλωσσες καποιων απο εμας....   Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
 μονο που θα διαφωνησω... ( τουλαχιστον ξερω οτι δεν παιζει να παρεξηγηθω απο την αλλη πλευρα με την καμια...)
κανεις δεν εκανε λογο για φωτο με θηραματα. καποια στιγμη ομως πρεπει να τεθει στο τραπεζι προς συζητηση και να διεκδικηθει. ακομα και αν δεν ενδιαφερει την πληοψηφια....  το εχω αναφερει νομιζω ξανα στο παρελθον. διεκδικεις πολλα,τα παντα αν ειναι δυνατον. υπερασπιζεσαι το συνολο των δραστηριοτητων, παρουσιαζεις και προβαλεις τα ωφελη απο ολες και προς ολες τις πλευρες.  δεν αυτολογοκρινεσαι,δεν αυτοπεριοριζεσαι,δεν ενοχοποιεις τον εαυτο σου....  αυτη πιστευω ειναι η τακτικη που θα επρεπε να ακολουθηθει απο την κυνηγετικη-σκοπευτικη-οπλοφιλικη κοινοτητα για ανοιξουν δρομοι. οσο υπαρχουν φατριες η' κοιταμε το τι θα πουν οι αντι και τα κινουμενα κομπλεξ καθε ειδους,οσο διαιρουμαστε,τοσο ευκολα θα βασιλευουν αλλοι...
αυτοι που θελουν Στελιο να δουν το τερας,θα το δουν οπουδηποτε και αν δεν υπαρχει θα το δημιουργησουν...
αγαπω τις μηχανες. με ειπαν καμικαζι,αλανι,τσογλανι,κλπ.....
αγαπω το κυνηγι με ειπαν δολοφονο....
αγαπω το υποβρυχιο ελευθερο,με ειπαν νυχτομπουκαλακια, ασυνειδητο,αχορταγο,κλπ...
αγαπω την χεβυ μουσικη,με ειπαν σατανιστη,πρεζακια,βρωμιαρη μαλλια,κλπ,κλπ....
αγαπω τις γυναικες,με ειπαν πεφτουλα,κρυο,μπηχτη,επιπολαιο,σαβουρο...κλπ,κλπ...
μ'αρεσει να τρωω κανα κοψιδι πλαι στο τζακι ,με ειπαν καταστροφεα των δασων,αναισθητο σαρκοβορο κτηνος.....
πειραζει που δεν ειμαι κατι απο ολα αυτα?  μπορω να πεισω τους παντες για το αντιθετο απο αυτο που πιστευουν?  η ' μηπως πρεπει να παψουν να μου αρεσουν ολα αυτα και να σταματησω να υπαρχω?? μαλλον οχι.....
εχει ομως νοημα να προσπαθησεις να πεισεις εστω καποιους ελαχιστους,η εστω αυτους που μετρουν.  οι υπολοιποι παντα θα λενε. αλλα ας μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας.... (αν υπαρχει τετοιο πραγμα δηλαδη...)


(οπου αγαπω,μ'αρεσει,και γενικα πρωτο προσωπο,βαλτε εσεις οτι ταιριαζει στην περιπτωση του καθενος σας. παραδειγμα εφερα)
(και στη φωτο με την διοπτρα και τον σπορτσμαν ,αλλος θα δει τον ψυχοπαθη sniper,τον επιδοξο δολοφονο,η' τον ανεγκεφαλο μιμητη των βιντεοπαιχνιδιων...)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2016, 01:07:03 πμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
MPEF
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 10:23:26 πμ »

Το θεμα ειναι οτι αμα σε πιασουν με αεροβολο σκετο στο αυτοκινητο ενταξει,αμα δουνε γυαλακι η μουγανωτηρι τοτε μαλλον πας για τον αξιωματικο ασφαλειας.Και καλα στην επαρχια ισως να γνωριζουντε μερικοι ανθρωποι και να ξερουν οτι δεν ειναι τρομοκρατες,αλλου ομως ?
Ενα φορουμ πρεπει να τηρει τον νομο,τωρα στην πραξη το οτι κυκλοφορανε ελευθερα ειναι αλλο καπελο.
Το φορουμ αν μπει σε παραβατικη συμπεριφορα θα λογοδοτησει σαν φορουμ και οχι σαν ιδιωτης χωριστα.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 10:45:10 πμ »

Mιχαλη πολλα πραγματα( που ειναι παρανομα) κυκλοφορουν ελευθερα,ο καθε ενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του και απεναντι στον νομο.


Η πολυτεια παρεχει το δικαιωμα στους κυνηγους,να βγαζουν αδεια για λειοκανο και να κανουν το χομπυ τους.

Αφηστε το αεροβολο στην ησυχια του,και στα προβληματα που εχει-εχουμε.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:19:44 πμ »

καλημερα στην παρεα!!  Χαμόγελο Χαμόγελο
.....και θα συνεχισει να εχει/εχουμε  προβληματα θα συμπληρωνα εγω Χριστοφορε,οσο τραβαμε διαχωριστικες γραμμες απο μονοι μας και μεταξυ μας....  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
μονος σου εχεις δηλωσει σε παλαιοτερο ερωτημα μου (δεν ειμαι γατος για να ψαξω να το βρω και να κανω παραθεση,σορρυ) για το ποσοι ειμαστε και εκανες ενα λογαριασμο στο ποδι και μου απαντησες.
τοσοι απο δω,τοσοι απο κει,τοσοι αγωνιζομενοι = μια χουφτα κοσμος.  οσο για το ποσα αεροβολα υπαρχουν γενικα,καθε σπιτι εχει και ενα ειχες πει χαρακτηριστικα....
προσωπικα υπερεβαλες θεωρω,ως σχημα λογου το ανεφερες,αλλα δεν επεσες και πολυ εξω στον συλλογισμο.
επισης γνωριζουν ολοι οτι μονο οταν υπαρχει προοπτικη κονομας και νουμερα και πιεση ,υπαρχουν αλλαγες εκ των ανωθεν.  για πες/τε μου λοιπον, στα αληθεια νομιζετε οτι μια ΄΄χουφτα'' κοσμος θα συγκινησει κανεναν για να παρετε/με αυτα που θελουμε για το αεροβολο? το ποσοι εχουν τους αγωνες κατα νου,το ειδαμε και απο δω μεσα με ψηφοφορια (βαρεθηκα να μετραω... συμπεριλαμβανομενου του εαυτου μου.. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών ).  αν δεν παψεις εσυ,εγω, ο διπλα,κλπ, να περιθωριοποιεις,να φιμωνεις με την παραμικρη ευκαιρια,να λιθοβολεις - οντας αμαρτωλος και ο ιδιος- ολα αυτα τα αεροβολα που εχει το καθε σπιτι (και μαλλον δεν παρθηκαν,ουτε παιρνονται,η' θα παρθουν στο μελλον απο τα κατα τοπους κυνηγετικα καταστηματα για BR KAI FT....  Στριφογύρισμα ματιών Κλείσιμο ματιού ), να αυξανονταν λιγακι τα νουμερα και να δυναμωνε η φωνη μας? μηπως θα δυναμωνε ακομα περισσοτερο αν ενωνοταν με την φωνη των πυροβολων (λειοκαννα-ραβδωτα) ? μηπως με την φωνη του 10μετρου? της πρακτικης? των κυνηγων? και προπαντων της ΠΕΒΕΚΕ που εχει να κερδισει απο ολους?   μηπως να σταματαγε για λιγο  ο καθενας να κοιταει το εγω του και το δεντρο του και να σωναμε το δασος που λεγεται οπλοκατοχη (ανεξαρτητως ειδους και χρησης) στην Ελλαδα. και αφου αποκτησουμε με το καλο οτι ζηταμε,ησυχα και πολιτισμενα και με σεβασμο για τον συνανθρωπο και τα δικα του θελω,να χωρισουμε τα τσανακια μας? θες διοπτρα. σε πληροφορω οτι και αλλος θελει διοπτρα αλλα για αλλο σκοπο.  δεν σου ζητησε κανενας Χριστοφορε να θηρευσεις,αλλα ουτε και εσυ να ζητας του αλλου να μπαστακωθει σε μια καρεκλα και να παθει αυχενικο γερμενος πανω απο τη διοπτρα για να κανει τρυπουλες σε χαρτακι....   ειναι τοσο τρομερο να μην προσβαλει ο ενας τον αλλο (αν και μεχρι τωρα,μονο μονοπλευρες προσβολες,βλεπω,διαβαζω και ακουω... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών )και να συνεταιριστουν για το κοινο συμφερον Απορία  Αναποφασιστικότητα  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών  Κλείσιμο ματιού



λεω εγω τωρα........   σιγα ο καθενας οπως εμαθε,νιωθει ομορφα με την παρτη του και οπως γουσταρει θα κανει...   Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:24:50 πμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:46:27 πμ »

Θανο απαντησα παραπανω Άνεση Άνεση Άνεση


Αν θελεις να συνεχισεις να μου την λες,ελευθερα Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14264


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:48:13 πμ »

Πω πω προσβόλα...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 11:51:28 πμ »

Πω πω προσβόλα...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη



Που ειναι η προσβολα Απορία Απορία Απορία Απορία

Αν θελει να γραφει σεντονια,κανενα προβλημα Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 12:04:43 μμ »

καμια προσβολα δαιμονα/διαχειριστη απο καμια πλευρα. και δεν την λεω σε κανεναν Χριστοφορε. οπως θα ειδες /ειδατε παντα βαζω και πρωτο πληθυντικο μεσα. τε/με .  θελετε/με. εσυ,εγω, ο διπλα. 
σεντονακια οταν προσπαθουν να λεχθουν καποια πραγματα,με οσο πιο ευγενικο τροπο γινετε και χωρις να θιγει κανεις, ειναι αναποφευκτο να υπαρχουν.... (αν και εμενα μια σταλια μου φαινονται τα γραφομενα μου. θελετε να δειτε σεντονι η' περγαμηνη ?? εγω δεν εχω προβλημα...  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Στριφογύρισμα ματιών )
προσβαλεται η αμυνεται οποιος νιωθει οτι  απειλειται. εγω ομως δεν επιτειθεμαι σε κανεναν. απλα εκφραζω σκεψεις μου αλλα και καποια παραπονα και πικριες,διοτι τα πραγματα θα μπορουσαν να ειναι καλυτερα για ολους αλλα δεν ειναι γιατι ο καθενας σκεφτεται την  παρτη του,αδιαφορωντας για τους αλλους και μαλιστα εχει και απαιτηση σεβασμου η καταννοησης ,ενω ο ιδιος αρνειται να την επιδειξει η' προσφερει....
για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις λοιπον το ξεκαθαριζω και οποιος δεν το καταλαβει να ερθει να του το κανω λιανα. ΔΕΝ ΤΗΝ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟ !!!    για την ακριβεια θα εχει να κανει μαζι μου οποιος τον πειραξει....  το ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Η' ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΚΑ Απορία  Έκπληξη Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

αυτο ελειπε να του την πουμε να παθει καταθλιψη και μετα πως θα μεινει η παρεα των νανων (οι οποια αρνειται ΚΑΙ αυτη να γιγαντωθει...  Στριφογύρισμα ματιών ) χωρις τον γκρινιαρη της Απορία     εγω ειμαι  ο  μορφωνιος,αλλος ειναι ο χαρουμενος,κλπ,κλπ.... αλλα χρειαζεται οπωσδηποτε και γκρινιαρης....  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
 Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14264


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 14, 2016, 12:08:00 μμ »

Πω πω προσβόλες ένθεν και ένθεν  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα

ΥΓ  Φιλί
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 [2] 3   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: