Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 24, 2024, 08:13:43 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Επιλογη αεροβολου μεχρι 250 Ευρω
Σελίδες: 1 [2]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Επιλογη αεροβολου μεχρι 250 Ευρω
Αποστολέας Μήνυμα
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 24, 2016, 10:24:18 μμ »

Κωστα  , κι αυτοι που πουλανε τα wh σα ψωμακια  Απορία , τι αεροβολα ελατηριου επιλεγουν στο τελος ;

Αυτα που ψαχνεις πατεντα και τα κανεις RoboCop , για να μη διαλυσουν στο χερι σου . Απο κουτα μιλαω .

Φιλε Κωστα γνωριζεις αρκετα πραγματα , και ξερεις πολυ καλα οτι η καραμελα .  .  . θελει v mach  .  .  .
ειναι πολυ ξεπερασμενη πια σα λυση βελτιωσης . Αν δε μπορεις να δωσεις 120 ευρω και εχεις wh η΄ air arms ελατηριου ,
με μια σωστη απολιπανση και δυο - τρια πραγματακια [ αν θελει ] απο καποιο που ξερει  , γινονται εξαιρετικα και οικονομικα .
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 24, 2016, 10:41:53 μμ »

Εγω ξερω ένα πραγμα,οτι οπλο και να εχεις αν σου κανει τα κεφια καποια χρηματα θα τα δωσεις  (λιγα η πολλα) για βελτιωση.

Η βελτιωση εχει πολλα σταδια,απο 1€ μεχρι οπου φτανει η τσεπη σου.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 24, 2016, 10:59:13 μμ »

Εγω ξερω ένα πραγμα,οτι οπλο και να εχεις αν σου κανει τα κεφια καποια χρηματα θα τα δωσεις  (λιγα η πολλα) για βελτιωση.

Η βελτιωση εχει πολλα σταδια,απο 1€ μεχρι οπου φτανει η τσεπη σου.


Χριστοφορε , εχει τυχει να ριξω  με 77αρι - 95αρι - 80 αρι - 90αρι [ 5αρι ] , τα οποια δεν ειχαν ανοιχτει ποτε
απ΄τους ιδιοκτητες τους , αλλα συγχρονως ειχαν ριξει παρα πολλες χιλιαδες  . Φαινονταν αλλωστε .
Αυτο που ειδα και με κανει απολυτο , ειναι οτι τα οπλα περα απ΄τις πλαινες που περναν λιγο ,
ολα τα αλλα ηταν χρηματοκιβωτιο . Ετσι χαρακτηριζεις ενα οπλο . Απο κουτα και στο χωριο ,
απο καποιον που δεν ασχολειται ουτε με νταν ουτε με ντιν .  .  . τουανγκ .  .  . κλπ .

Το ελατηριο ακουγοταν λιγο , αλλα δε μπορεις να καταλαβεις πως εριχναν .  .  . σκανδαλη - ανακρουση !  !  !  
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 24, 2016, 11:25:15 μμ »

Κουλη τα hw τα ξερω καλα, για αυτο εδωσα κατι παραπανω για κιτ και εγιναν τελεια, παντα με τα δικα μου γουστα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 25, 2016, 12:15:49 πμ »

Κωστα  , κι αυτοι που πουλανε τα wh σα ψωμακια  Απορία , τι αεροβολα ελατηριου επιλεγουν στο τελος ;

Που θες να ξέρω;
Πουλιούνται επίσης τα benjamin trail ή πως τα λένε...
Αεροβόλο να σου μείνει στο χέρι τη σήμερον ημέρα δεν ξέρω κανένα,
αν ξέρεις εσύ κάποιο πες.
Για τα παλιά hw με τις χιλιάδες βολές δεν ξέρω αλλά συνήθως οι εκτός φόρουμ,οι μη μουρλαμένοι δηλαδή  Μεγάλο χαμόγελο
με ένα κουτί τη βγάζουν κανα χρόνο  Στριφογύρισμα ματιών
Για τα καινούργια θα σου πώ ότι όσα ήρθαν στο φόρουμ και κάναν το λάθος να τα ρίξουν έστω και ελάχιστα
βγάλαν την τσιμούχα of.To 30άρι μου απ' την άλλη που λύθηκε πριν βγεί απ' το κουτί συνεχίζει με μαμά εξαρτήματα
να δουλεύει άψογα,να έχει τέλεια έμφραξη και το βασικότερο να κάνει μια τρύπα.
Βέβαια είναι 6λιβρο αλλά υποθέτω ότι και τα άλλα με σωστό στήσιμο θα περάσουν τις 15000 βολές πριν χρειαστούν
μια τσιμούχα που κάνει 10€.Το 90άρι μου τουλάχιστον (21πδλβρα) πέρασε τις 15000 βολές με άριστη έμφραξη και μαμά τσιμούχα.
Οπότε θα συμφωνήσω πως ένας νεοεισερχόμενος καλό θα είναι να βρεί κάποιον λιγάκι πιο έμπειρο να τον βοηθήσει,
ούτως ή άλλως δωρεάν είναι  Χαμόγελο
Τέλος να πώ ότι το να λέμε "έως 250€" ναι μεν είναι ορισμός του πόσα μπορούμε να διαθέσουμε
αλλά απ' την άλλη και τα 300 είναι μέσα στις δυνατότητες,άλλο 300 και άλλο 500 πχ.
Οπότε κάποιος που θέλει να κινηθεί στο 300άρι γνώμη μου είναι να αποκτήσει το 95,
που πιθανότατα είναι το πιο ολοκληρωμένο σπαστής κάνης έχοντας υπ' όψιν ότι η πραγματική διαφορά στα χρήματα
απ' το να έπαιρνε ένα Κινέζικο (ας πούμε τα 19 και 26 στα ίδια κυβικά) περίπου 150€ ή και λιγότερα.
Αν συνυπολογίσουμε τα άριστα ανοιχτά του 95 και τα τρισάθλια των Κινέζων η διαφορά παίζει να 'ναι κανα 50ρικο  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Insanity
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 25, 2016, 05:01:32 μμ »

Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά παιδιά.

Προσωπικά έχω βαρεθεί να ψάχνω αν και γενικά έτσι είμαι όταν αγοράζω κάτι οτιδήποτε το ψάχνω καλά για να μην το μετανιώσω μετά.

Οπότε δεν θα το κουράσω άλλο, έχω καταλήξει στο πενηντάρι καινούριο και σε λίγες μέρες θα το χω στα χέρια μου. Για να περνάω την ώρα μου απλά βλέποντας καλά γκρουπάκια στο χαρτί νομίζω είναι μια καλή επιλογη σε αυτά τα χρήματα πάντα... Δεν εχω βλέψεις για αγώνες και μετατροπές...

 Επίσης οι απόψεις του καθενός διαφέρουν. Κάποιος θα πει να πας για γερμανικό με κλειστά τα μάτια άλλος θα πει ότι είναι υπερεκτιμημένα άλλος θα πει ότι και τα bam είναι πολύ καλά...

Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 25, 2016, 05:08:41 μμ »

Καθε ενας κατι θα εχει να σου πει Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Κανενας ομως δεν θα πει οτι κακως πηρες το 50αρι Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Insanity
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 15


« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 25, 2016, 05:31:23 μμ »

Χαίρομαι...

Η αληθεια ειναι οτι με πεισατε απο εδω μεσα και γενικά διαβάζοντας και ξένα blog φαίνεται να ξεχωρίζουν τα οπλα που αναφερθηκαν.
Οχι ότι δεν υπάρχουν και άλλα αξιόλογα όπλα από άλλες εταιρίες αλλά δύσκολα βρίσκεις κάποιον να γράφει άσχημα πράγματα για τα hw. Κυρίως μιλάω για το μπάτζετ που κινούμαι εγώ δλδ 200-250 ευρώ...
Καταγράφηκε
drakos
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2044



« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 25, 2016, 08:22:20 μμ »

Χαίρομαι...

Η αληθεια ειναι οτι με πεισατε απο εδω μεσα και γενικά διαβάζοντας και ξένα blog φαίνεται να ξεχωρίζουν τα οπλα που αναφερθηκαν.
Οχι ότι δεν υπάρχουν και άλλα αξιόλογα όπλα από άλλες εταιρίες αλλά δύσκολα βρίσκεις κάποιον να γράφει άσχημα πράγματα για τα hw. Κυρίως μιλάω για το μπάτζετ που κινούμαι εγώ δλδ 200-250 ευρώ...


Ευτυχως που διαβασες καλα φιλε μου , πριν την αγορα   Άνεση .

Δε θα το μετανιωσεις ποτε και μαλλον θα το παντρευτεις   Στριφογύρισμα ματιών  .  .  .  οτι αλλο και να παρεις   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

L a z e r
Φαλτσετα
Ματσετα
Μπαλτας
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14265


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 25, 2016, 10:19:00 μμ »

Καλορίζικο,γι ανα μην το αδικήσεις όμως τουλ. μια απολίπανση - επαναλίπανση είναι επιβεβλημένη
και πιθανόν κάποιο χιτώνιο στο πιστόνι.Αυτά δε λέγονται μετατροπές αλλά συντήρηση  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Xenofon
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 404


« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 26, 2016, 06:16:38 πμ »

Καλορίζικο,γι ανα μην το αδικήσεις όμως τουλ. μια απολίπανση - επαναλίπανση είναι επιβεβλημένη
και πιθανόν κάποιο χιτώνιο στο πιστόνι.[color=black]Αυτά δε λέγονται μετατροπές αλλά συντήρηση  Χαμόγελο[/color]

Σιγά - σιγά, έμαθες να ξεχωρίζεις τις διαφορές βλέπω...  Σφραγισμένα χείλη
Να το χαίρεσαι φίλε μου, ωραίο οπλάκι... κράτα το κάτω απ τα 10 ποδόλιβρα κ είναι τζάμι!
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: