Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 16, 2024, 10:53:45 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Περί κοροϊδίας από οπλοεμπορική
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Περί κοροϊδίας από οπλοεμπορική
Αποστολέας Μήνυμα
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #45 στις: Απρίλιος 09, 2016, 01:07:54 μμ »

Άμα το πληρώσεις θα σου 'ρθει...
Προσπαθείς να πείς κάτι άλλο;

Αμα το πληρωσεις χωριστα στην παραγγελια σου............
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14262


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #46 στις: Απρίλιος 09, 2016, 01:22:42 μμ »

Άμα το πληρώσεις θα σου 'ρθει...
Προσπαθείς να πείς κάτι άλλο;

Αμα το πληρωσεις χωριστα στην παραγγελια σου............


Ρε Φίλ τι χωριστά και παραμύθια...
Λές "θέλω ένα τηλεμπάνιστρο να κόβω 10άρια,με sunshade χρυσό πέρλα και δαχτυλίδια με τον Μπόμπ τον Σφουγγαράκη,τα 'χετε και πόσο κάνουν;"
σου λέει "τα'χω και θέλω το σπίτι το εξοχικό σου και το αμάξι σου" πληρώνεις και τέλος.
Επειδή αναφέρεσαι στην περίπτωση του Νίκου λοιπόν,στο δέμα που παρέλαβε του γράφει η Οπλοεμπορική
"δε μου στείλανε sunshade μόλις το πάρω θα στο στείλω" που σημαίνει ότι το sunshade το είχε παραγγείλει και πληρώσει.
Γιατί να του το γράψει διαφορετικά;Μήπως ήταν η πρώτη που πούλαγε;Όχι.Έχει πουλήσει πολλές και ξέρει.
Και στη συνέχεια που του λέει "κάνω ότι μπορώ" και "πάρτο εσύ και θα στο πληρώσω" σημαίνει ότι ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ,
το 'χει ΠΛΗΡΩΘΕΙ,έχει πάρει τα φράγκα και κάνει το κορόιδο.
Γιατί το κουράζεις λοιπόν το θέμα;
Αφού και 'σύ καταλαβαίνεις ότι ο Νίκος έχει δίκιο 100%
Πραγματικά δηλαδή απορώ
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #47 στις: Απρίλιος 09, 2016, 01:58:37 μμ »

Επειδη δεν το δινουν Στανταρ με την αγορα της διοπτρας , και αυτο υποστηριζε ο Νικος χθες σε απαντηση του στον Χριστοφ οτι ειναι στανταρ και για αυτο του το στελνουν απο την εταιρεια!!!
Ο Αλεξανδρος εγραψε οτι δεν ειναι στην συσκευασια και αυτο ηταν το λαθος του. Απο εκει και περα η παραγγελια γραφει ξεκαθαρα
1 διοπτρα Νικκο strirling Diamond 10-50x50Md μαζι με δαχτυλιδια sportmach ψηλα!!! δεν αναφερει πουθενα το σκιαστρο. Ουτε και υπαρχει στο καλαθι αγορων!!! Οσοι εχουν παρει το συγκεκριμενο οπτικο τα τελευταια δυο χρονια το γνωριζουν οτι δεν εχει σκιαστρο.
Απο εκει και περα βγαζεις εναν 80χρονο Απατεωνα ( βαρια κουβεντα ) για ενα σκιαστρο......
Για ποιο λογο εγινε αναφορα μετα απο 8 μηνες? ποιος πιεζει ποιον πραγματικα? και το ποιο συμαντικο απο την στιγμη που ο κατοχος του εν λογο οπτικου ειναι στο αλλο φορουμ για ποιο λογο δεν εχει υποθει κατι αντιστοιχω εκει απο την στιγμη που και οι δυο κατοχοι ειναι μελη εκει? Αν μη τι αλλο ειναι αρκετοι στο αεροβολο που κατεχουν την συγκεκριμενη διοπτρα και μπορουν να εκφερουν αποψη.
Πιστευω οτι θα μπορουσε το θεμα να λυθει πολυ διαφορετικα με πολυ πιο υπιους τονους διχως να κατηγορουνται Συντονιστες Θυμός
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #48 στις: Απρίλιος 09, 2016, 02:44:46 μμ »

Φιλλιππε αυτή είναι η άποψη σου και την πιστεύεις ακράδαντα???
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #49 στις: Απρίλιος 09, 2016, 03:19:06 μμ »

Φιλλιππε αυτή είναι η άποψη σου και την πιστεύεις ακράδαντα???
Εγω πιστευω οτι η Λεξη απατεωνας ειναι αρκετα βαρια. Οπως επισης το να λες σε καποιον οτι ειναι αβανταδορος..... Αν μη τι αλλο δεν εχεις να κανεις με 20χρονα.

στης 22/07/2015 γραφεις

   
Απ: Nikko Stirling Diamond 10-50X60 Mill Dot η NATO Reticle
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 22, 2015, 01:40:56 μμ »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  ΑλλαγήΤροποποίηση  ΔιαγραφήΔιαγραφή  Διαχωρισμός θέματοςΔιαχωρισμός θέματος
Μόλις έγινε η παραγγελία....
Nikko Stirling Diamond 10-50X60 Mill Dot από Κύπρο
Σε 3 εβδομάδες περίπου θα την έχω
Μεγειά μου.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

και μετα στης 29/07

   
Απ: Nikko Stirling Diamond 10-50X60 Mill Dot η NATO Reticle
« Απάντηση #111 στις: Ιούλιος 29, 2015, 02:26:32 μμ »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  ΑλλαγήΤροποποίηση  ΔιαγραφήΔιαγραφή  Διαχωρισμός θέματοςΔιαχωρισμός θέματος
Μετά από σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με τον αλέξανδρο
μου είπε οτι το έξτρα μπροστινό κομμάτι που το λέμε σκίαστρο συμπεριλαμβάνετα
ι.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 09, 2016, 03:51:55 μμ »

Και τί πάει να πεί αυτό φίλ?Απορία
Οτι μου την κάνει δώρο???
Να του στήσουμε και κανένα άγαλμα μήπως?
Λοιπών εσύ που τα κοιτάς όλα προσεκτικά και ψάχνεις αφορμή (ας έχω εξηγήσει τα πάντα αναλυτικότατα)
Κια μου φέρνεις σάν παράδειγμα την παραγγελία....(που κατα την άποψη σου αναφέρεται ξεκάθαρα ότι είναι
η διόπτρα μαζί με τα δαχτυλίδια)
Μήπως καί τα δαχτυλίδια ήταν δώρο?
Μήπως την πλήρωσα και μόνο 200 ευρώ?
Μέσα είχε και 2 αλενάκια γιατί δέν τα έγραφε?? Είχε και την ρόδα γιατί δέν την έγραφε.
Το ότι το έβγαλα μετά από 8 μήνες δείχνει το μέγεθος της υπομονής μου.
Οσο για το απατεώνας έχετε συνηθήσει να λέμε αυτόν που καταχράζεται δισεκατομύρια

απατεώνας αρσενικό (θηλυκό: απατεώνισσα)

το πρόσωπο που ξεγελάει κι εξαπατά συστηματικά τους άλλους για δικό του όφελος, με το να εκμεταλλεύεται την εμπιστοσύνη, την καλή διάθεση που δείχνουν ή την αφέλειά τους

Ο άνθρωπος με εξαπάτησε αρκετές φορές.
Αλλά ας τα πάρουμε ένα ένα γιατί όλα μαζί σας αποσυντονίζουν
Και θέλω να μου δώσετε ξεκάθαρες απαντήσεις.

1. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΟΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ SUNSHADE ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ?ΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορίαΑπορία?
Ακούω απαντήσεις
Καταγράφηκε
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #51 στις: Απρίλιος 09, 2016, 04:01:43 μμ »

Φαινεται ξεκαθαρα οτι παραγγειλες το οπτικο στης 22/07 και οτι θα το παραλαμβανες σε 3 εβδομαδες οπως και εγινε στης 12-08 δηλαδη.
Απο εκει και περα εσυ τον πηρες τηλ στης 29/07 να τον ρωτησεις εαν εχει μεσα και το sunshade και σου ειπε οτι το εχει και εσυ με την σειρα σου χαρηκες ( Λογικο ).
Οποτε απο την στιγμη που τον ρωτησες εαν περιλαμβανεται και σου ειπε ναι επρεπε απο εκει και περα να σου γραψει οτι δεν την ειχε μεσα η Nikko!!
Ουσιαστικα η πληρωμη εγινε μαζι με την παραγγελια οποτε η ερωτηση σου ειναι μια εβδομαδα μετα, οποτε πως πληρωσες για κατι το οποιο δεν ξερεις εαν περιλαμβανεται!!!
Απο οτι φαινεται και αλλοι αγορασαν το συγκεκριμενο οπτικο και επιβεβαιωσαν οτι δεν ερχεται με το συγκεκριμενο αξεσουαρ. Η ερωτηση ειναι η εξης.
Εσυ πληρωσες για την διοπτρα και πληρωσες για τα δαχτυλιδια οπου φαινεται η τιμη του καθενος χωριστα οπως αρμοζει σε καθε τιμολογιο/δελτιο αποστολης. Το αξεσουαρ της διοπτρας το πληρωσες? Ποσο? Αφου απο τα δικα σου γραφομενα προσπαθεις να αποζημιωθεις απο τον Αλεξανδρο λογο οτι δεν το εστειλε αλλα το ποσο μεχρι στιγμης ειναι αγνωστο.........
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #52 στις: Απρίλιος 09, 2016, 04:12:56 μμ »

Γιατί δέν απαντάς σε αυτό που ρώτησα???
Ρε Φιλ αυτό πού το είδες???...
Εσυ πληρωσες για την διοπτρα και πληρωσες για τα δαχτυλιδια οπου φαινεται η τιμη του καθενος χωριστα οπως αρμοζει σε καθε τιμολογιο/δελτιο αποστολης

Eάν το είδες κάπου υπάρχει πρόβλημα.... Λύπη Λύπη Λύπη

Κι την ροδα πόσο την χρέωσε?...τα αλενάκια??....τα καπάκια των πύργων?
Εγώ μαζί με την διοπτρα έπρεπε να πάρω και ένα sunshade.
Aυτό το είδες που το γράφει με μπλέ γράμματα ή τζάμπα παιδεύομαι?

Για απάντα όμως.....στο ξαναγράφω....

1. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΟΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ SUNSHADE ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία
Περιμένω...
Καταγράφηκε
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #53 στις: Απρίλιος 09, 2016, 04:32:24 μμ »

Αν ήταν εντάξει ο αλέξανδρος ΘΑ ΈΠΑΙΡΝΕ ΤΗΛ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ.

Και ξέρεις τι λένε... Μην τάξει σ' άγιο κερί και στο Νίκο σανσέιντ...

Δηλαδή υποστηρίζετε ΓΑΤΟΣ και ΦΙΛ ότι δέν έπρεπε να πάρω sunshade και χαριστικά....δωράκι θα μου το έδινε....και εντάξει μωρέ μήν σκάς.....

ΑΛΛΆ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ....... Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26563



« Απάντηση #54 στις: Απρίλιος 09, 2016, 04:46:46 μμ »

Να τον πει απατεώνα ο Σκουριασμένος που του έστειλε άλλα 'ντ' άλλα, άντε να το δεχτώ... Αλλά για ένα κωλοσανσέιντ, που δεν ήξερες καν ότι υπάρχει πριν ανοίξεις εκείνο το κουτί και βρεις το κωλόχαρτο, το θεωρώ τραβηγμένο...  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26563



« Απάντηση #55 στις: Απρίλιος 09, 2016, 04:53:21 μμ »

Να ενημερώνουμε τους συνφορουμίστες για ότι μας έχει συμβεί και ας τους αφήνουμε να βγάλουν αυτοί τα συμπεράσματα τους... Όλα τ' άλλα δεν χρειάζονται...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #56 στις: Απρίλιος 09, 2016, 05:32:41 μμ »

Γιατί δέν απαντάς σε αυτό που ρώτησα???
Ρε Φιλ αυτό πού το είδες???...
Εσυ πληρωσες για την διοπτρα και πληρωσες για τα δαχτυλιδια οπου φαινεται η τιμη του καθενος χωριστα οπως αρμοζει σε καθε τιμολογιο/δελτιο αποστολης

Eάν το είδες κάπου υπάρχει πρόβλημα.... Λύπη Λύπη Λύπη

Κι την ροδα πόσο την χρέωσε?...τα αλενάκια??....τα καπάκια των πύργων?
Εγώ μαζί με την διοπτρα έπρεπε να πάρω και ένα sunshade.
Aυτό το είδες που το γράφει με μπλέ γράμματα ή τζάμπα παιδεύομαι?

Για απάντα όμως.....στο ξαναγράφω....

1. ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΟΠΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΟΤΙ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ SUNSHADE ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙ Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία Απορία
Περιμένω...
Νικο τα πραγματα ειναι παρα πολυ απλα, παραγγειλες μια διοπτρα ( και οτι εχει μεσα το κουτι ) και επιπλεων ενα σετ δαχτυλιδια μαρκας sportsmach. Δηλαδη το καλαθι σου ειχε μεσα δυο πραγματα.
Που δειχνεις οτι πληρωσες για το sunshade χωριστα?
Αφου περασε μια εβδομαδα που εκανες την παραγγελια και αυτη ειναι στον δρομο ρωτας τον αλεξανδρο τηλεφωνικα εαν εχει η διοπτρα sunshade και αυτος κανει το λαθος και σου λεει οτι πρεπει να το εχει.
Αφου σου ερχεται η διοπτρα σου βαζει μεσα ενα σημειωμα οτι το sunshade δεν το εβαλε η Νικκο και το εχει ζητησει και μολις το παραλαβει θα στο στειλει.
Οποτε και εγω ξαναρωταω που δειχνεις οτι οταν εκανες την αρχικη παραγγελια ηξερες εαν το sunshade ηταν μεσα και εαν το πληρωσες εχτρα? ΠΟΥ?
Απο οτι αντιλαμβανομαι ο Αλεξανδρος επειτα απο δικο σου τηλ και ερωτημα σου απανταει γραπτος σε δικο σου ερωτημα.( βεβαια εσυ ουδεποτε το ρωτησες αυτο κατα την παραγγελια και ουτε το πληρωσες εχτρα.)  Ουτε απο οτι φαινεται και κανεις αλλος πηρε το sunshade μαζι με την διοπτρα τουλαχιστων τα τελευταια δυο χροννια.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14262


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #57 στις: Απρίλιος 09, 2016, 06:13:09 μμ »

Φίλιππε αν είναι έτσι τα πράγματα όπως θες να πιστεύεις,
γιατί του έγραψε

lex Theodotou <oploemboriki@hotmail.com>
Προς   'nikos grigoriadis' Φεβ 10 τις 6:29 μ.μ.
Dear Niko
You can buy the sun shade and the dust covers from Amazon, I tried to buy two sets but unfortunately Amazon will not deliver to Cyprus. The cost from Amazon is US$39.95 plus postage.
The sun shades are made for the Sightron SS 10-50X60 scope which is same as the Diamond.
If you can buy two sets I will pay the cost for both.
Please consider the aforesaid and let me know at your earliest convenience.
Best regards
Alexandros

Θα πλήρωνε δηλ. το σκίαστρο του Νίκου γιατί;
Είναι πονόψυχος ή κουβαρντάς;
Γιατί θα πλήρωνε ένα σκίαστρο κάποιου;
Γι αποιό λόγο;
Στον Αποστόλη έστειλε άλλο όπλο γιατί αυτό είχε και ο Αποστόλης χρεώθηκε ένα πενηντάρικο
για να του το στείλει πίσω...
Δηλαδή τι θες να πείς ότι είναι σωστός έμπορος;
Στο χαρτί έγραψε τι έστειλε ΚΑΙ ΤΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΕ
οκ όμως πάω πάσο και δεν ξαναασχολούμαι,είναι ο καλύτερος...



Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Lionheart
WFKS®
Executive
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 6870


"ΣΤΡΑΤΟΝΟΜΟΣ"


« Απάντηση #58 στις: Απρίλιος 09, 2016, 06:25:28 μμ »

Πιπ απο την στιγμη που ο Νικος εκανε την παραγγελια πιστευεις οτι Πληρωσε εχτρα το sunshade? Εδω δειχνει οτι δεν γνωριζε καν εαν ειναι μεσα στο κουτι!!!
Πιστευω οτι ο αλεξανδρος προσπαθησε να βρει λυση λογο του σημειωματος που του εγραψε.
Αν μη τι αλλο εαν ηταν τοσο Μ@λ@κ@ς ο Αλεξανδρος θα αγοραζε ο Nικος και αλλα οπτικα απο εκει? ( Connect, Genesis ).
Δηλαδη αμα Για παραδειγμα παραγγειλω ενα καινουργιο κρικετ απο τον Αλεξανδρο και μαζι με αυτο ενα οπτικο και πληρωσω, και μετα απο μια εβδομαδα ρωτησω τον Αλεξανδρο εαν περιλαμβανετε το μαγουλο του οπλου και μου πει ναι πρεπει να ειναι. και μολις παραλαβω το οπλο χωρις μαγουλο μαζι με ενα σημειωμα ( Η CZ δεν εβαλε το μαγουλο, το ζητησα, οταν μου το στειλουν θα στο στειλω). Τι σημαινει αυτο οτι ειναι Απατεωνας?Απορία Αφου ειναι γνωστο οτι το Κρικετ δεν πωλειται με το μαγουλο σαν στανταρ!!!
Μην ξεχναμε οτι εξαιτιας του Αλεξανδρου επεσαν οι τιμες απο τα HW Ελλαδα και εγιναν παραπλησιες. οποτε δεν μπορει να ειναι ολα κακα με τον Κυπριο.
Ενοειται οτι ο Αλεξανδρος δεν ειναι και Αγιος αλλα το απατεωνας ειναι βαρια κουβεντα και το να πεις στον Μπαρμπα οτι Αβανταρει επισης δεν ειναι ωραιο. Αυτα ειναι που δεν μου πολυ αρεσαν. Στης αρχες μας εχουμε το οτι Σεβομαστε και υποστηριζουμε τους Φιλους μας.
Καταγράφηκε

There are two kind of shooters, those who belong to WFKS and all the rest...................

Πάντα ἰσχύω ἐν τῷ ἐνδυναμοῦντί με Χριστῷ.
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14262


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #59 στις: Απρίλιος 09, 2016, 06:31:29 μμ »

Να τον πει απατεώνα ο Σκουριασμένος που του έστειλε άλλα 'ντ' άλλα, άντε να το δεχτώ... Αλλά για ένα κωλοσανσέιντ, που δεν ήξερες καν ότι υπάρχει πριν ανοίξεις εκείνο το κουτί και βρεις το κωλόχαρτο, το θεωρώ τραβηγμένο...  Χαμόγελο



Δηλαδή (οι παραγγελίες γίνονται τηλεφωνικά) αφού δεν υπάρχει χαρτί είναι πιο πιθανό ο Νίκος να είναι ψεύτης
παρά η Οπλοεμπορική να του έκανε λαμογιά...
Και βέβαια ότι αναγνωρίζει ότι το χρωστάει και να το πληρώσει κτλ δε λαμβάνονται υπ' όψιν.
Το συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι θέτουμε ζήτημα αξιοπιστίας του Νίκου
μια και ο Αλέξανδρος είναι υπεράνω πάσης αμφιβολίας.
Και ο Αποστόλης χαζομάρες θα λέει,αυτός μπερδεύτηκε και ζήτησε άλλο όπλο.
Και ότι ο άλλος του κράταγε τα λ7 και δεν του τα γύριζε (ενώ πήρε το όπλο πίσω)
μπας και βρεί αυτό που ήθελε ο Αποστόλης,έ θα 'τυχε και αυτό...
Για να καταλάβω λοιπόν,υποννοεί κάποιος ότι ο Νίκος λέει παραμύθια;
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον

Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 7   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: