Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 19, 2024, 11:19:33 πμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Περί κοροϊδίας από οπλοεμπορική
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Περί κοροϊδίας από οπλοεμπορική
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #90 στις: Απρίλιος 09, 2016, 09:37:43 μμ »

Μαγκες τωρα ειδα ότι το θεμα είναι ανοιχτο στους επισκεπτες Λύπη Λύπη Λύπη

Για αυτό με εχουν τρελανει στα τηλεφωνα από το πρωι.

Έ ναι,
μη βγεί καμμιά κακιά φήμη και κόψουν οι πωλήσεις
και χάσουν τα ποσοστά τους και τις εκπτώσεις τους...
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #91 στις: Απρίλιος 09, 2016, 09:38:06 μμ »

εγω το μονο που αποφασιζω τελικα να κρατησω απο ολη αυτη τη φαση, ειναι οτι ο ιδιοκτητης της οπλοεμπορικης ειναι χουφταλο (να που ολο και κατι θα μαθεις εστω και μεσα απο αντιπαραθεσεις... Σαρκασμός ), ισχυρογνωμων, κυριαρχικος, δυσπιστος,επιμονος, κοτσονατος,ευστροφος και μερικα ακομα αρνητικα και θετικα που βαριεμαι να αναφερω. αν δεν ηταν ολα αυτα,θα ειχε παραχωρησει την θεση του σε καποιο υιο,εγγονο,ανηψι,βαπτηστηρι,ανεργο γειτονοπουλο,εμπιστο υπαλληλο και εγω δεν ξερω τι αλλο και να παει καπου να χαρει την συνταξουλα του,αντι να παλευει με του υπολογιστες και τις παραγγελιες....    χομπυ δεν εχουμε? ανεκπληρωτες επιθυμιες ? τοπο στα νιατα ρεεε...     Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα



(διοτι αν κρατησω αλλα αντι αυτης της χιουμοριστικης και λιγο ειρωνικης - με το συμπαθειο για τυχον οικοιους και φιλικα προσκειμενους - προσεγγισης/αποψης , θα πικραθω και εγω περισσοτερο (και αν εχουμε πικρες...) και πιθανοτατα θα πικρανω και κανεναν αλλο (ακομη χειροτερο αυτο) με οχι σεντονακι, αλλα με την ταπισερι της Μπαγιε ....  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών   Έκπληξη Λύπη  . και τιποτα απολυτως δεν θα εχει να κανει με το οικονομικο,τα sunshade , αλλα και τον συγκεκριμενο εμπορο ...)
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 09, 2016, 10:10:18 μμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #92 στις: Απρίλιος 09, 2016, 09:43:59 μμ »

εγω το μονο που αποφασιζω τελικα να κρατησω απο ολη αυτη τη φαση, ειναι οτι ο ιδιοκτητης της οπλοεμπορικης ειναι χουφταλο (να που ολο και κατι θα μαθεις εστω και μεσα απο αντιπαραθεσεις... Σαρκασμός ), ισχυρογνωμων, κυριαρχικος, δυσπιστος,επιμονος, κοτσονατος,ευστροφος και μερικα ακομα αρνητικα και θετικα που βαριεμαι να αναφερω. αν δεν ηταν ολα αυτα,θα ειχε παραχωρησει την θεση του σε καποιο υιο,εγγονο,ανηψι,βαπτηστηρι,ανεργο γειτονοπουλο,εμπιστο υπαλληλο και εγω δεν ξερω τι αλλο και να παει καπου να χαρει την συνταξουλα του,αντι να παλευει με του υπολογιστες και τις παραγγελιες....    χομπυ δεν εχουμε? ανεκπληρωτες επιθυμιες ? τοπο στα νιατα ρεεε...     Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα



(διοτι αν κρατησω αλλα αντι αυτης της χιουμοριστικης και λιγο ειρωνικης - με το συμπαθειο για τυχον οικοιους- προσεγγισης/αποψης , θα πικραθω και εγω περισσοτερο (και αν εχουμε πικρες...) και πιθανοτατα θα πικρανω και κανεναν αλλο (ακομη χειροτερο αυτο) με οχι σεντονακι, αλλα με την ταπισερι της Μπαγιε ....  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών   Έκπληξη Λύπη  . και τιποτα απολυτως δεν θα εχει να κανει με το οικονομικο,τα sunshade , αλλα και τον συγκεκριμενο εμπορο ...)

ελατε πες τε την αληθεια...
 καποιοι απο εσας αυτη τη στιγμη ψαχνετε να δειτε τι στα κομματια ειναι η ταπισερι της Μπαγιε και οι υπολοιποi τι πινω και δεν σαs δινω ....
 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #93 στις: Απρίλιος 09, 2016, 09:48:11 μμ »

https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%B9%CE%AD#.CE.97_.22.CF.84.CE.B1.CF.80.CE.B9.CF.83.CE.B5.CF.81.CE.AF.22_.CF.84.CE.B7.CF.82_.CE.9C.CF.80.CE.B1.CE.B3.CE.B9.CE.AD
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
GEORGE DAMASKOS
Αρχικαψοπόστης v2.2
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7783



« Απάντηση #94 στις: Απρίλιος 09, 2016, 09:55:58 μμ »

Thanos.L Παλληκαρι μου κανει κρυο εκει επανω ακομα και εχει υγρασια.Ασε να ανοιξει ο καιρος και βλεπουμε αν ακομα εχουμε Ευρωπαικο διαβατηριο. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #95 στις: Απρίλιος 09, 2016, 10:05:02 μμ »

Θάνο στο έχω ξαναπεί, δεν παιζεσαι παλικάρι μου.    Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο

Υ.γ.
Έβαλες βλέπω και avatar τον συνονοματο σου.    Άνεση
Καταγράφηκε
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #96 στις: Απρίλιος 09, 2016, 10:08:06 μμ »

Πάντως είδα κάτι που μου φάνηκε περίεργο.....
Μέσα στο επίσημο σάιτ της nikko δέν αναφέρει πουθενά για ρόδα.....και όμως την έχει.....
Στα αξεσουάρ sunshade δέν έχει.....και όμως μου απαντήσαν αμέσως ότι θα μου στείλουν....περίεργο
Γιατί να έχει sunshade η nikko αφού δέν το πουλάει?
Και γιατί το ζήτησε ο αλέξανδρος από την nikko αφού δέν υπάρχει στα αξεσουάρ... Απορία Απορία Απορία
Η συνέχεια ίσως μας εκπλήξει όλους..... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26522



« Απάντηση #97 στις: Απρίλιος 09, 2016, 10:17:33 μμ »

Πάντως είδα κάτι που μου φάνηκε περίεργο.....
Μέσα στο επίσημο σάιτ της nikko δέν αναφέρει πουθενά για ρόδα.....και όμως την έχει.....
Στα αξεσουάρ sunshade δέν έχει.....και όμως μου απαντήσαν αμέσως ότι θα μου στείλουν....περίεργο
Γιατί να έχει sunshade η nikko αφού δέν το πουλάει?
Και γιατί το ζήτησε ο αλέξανδρος από την nikko αφού δέν υπάρχει στα αξεσουάρ... Απορία Απορία Απορία
Η συνέχεια ίσως μας εκπλήξει όλους..... Κλείσιμο ματιού


Την ρόδα την έχει...  Κλείσιμο ματιού


    Product Guide


Features:

• Developed and Made in Japan
• Target turrets
• 1/8 MOA (3.5mm at 100m) adjustable turrets
• Detachable wheel
• Large side wheel for accurate focussing and range finding
• Optimized coating for clarity and contrast
• Return to zero turrets with covers
• 30mm maintube
• High grade anodized aluminium
• Glass etched reticle
• Nato or Mil Dot reticle


http://www.nikkostirling.com/content/Products/Diamond/Diamond%2030mm%20Sportsman/NSN105060MD.html
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #98 στις: Απρίλιος 09, 2016, 10:21:07 μμ »

Σόρρυ δέν το πρόσεξα.....φωτογραφία δέν είδα... Λύπη
Και αυτό που δέν είδα είναι αυτό:
Large side wheel for accurate focussing and range finding Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
mm-mil
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 43



« Απάντηση #99 στις: Απρίλιος 14, 2016, 11:21:00 μμ »

To θέμα Χριστόφορε είναι η κοροιδία.....
Στα παπάρια μου εάν η nikko δέν το έστειλε....να μου το έλεγε πρίν το στείλει...
Διάβασε προσεκτικά τί γράφω.....please
πληρωσες με πιστωτικη ;
γιατι δεν κανεις αμφισβητιση συναλλαγης ;; το να ''μαυριστει'' στις εταιριες καρτων θα πονεσει...ας παει να τους εξηγησει...
Καταγράφηκε

καλοί μου συν-αεροβολιστές!!!
Nikos_Atalanti
Τραπεζίτης
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4901


Πάς τζάμπα??.....πάς παντού


« Απάντηση #100 στις: Απρίλιος 14, 2016, 11:29:19 μμ »

Με αντικαταβολή ήταν η συναλλαγή.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 ... 5 6 [7]   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: