Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Απρίλιος 19, 2024, 05:13:39 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Σελίδες: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Αποστολέας Μήνυμα
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #165 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:02:57 πμ »

Σπύρο, δε ξέρω αν δεν αντιλαμβάνεσαι τι λέω ή πως κάνεις πως δεν αντιλαμβάνεσαι...

Τα βίντεό σου δεν δείχνουν κυνήγι αλλά δείχνουν πολλά άλλα πράγματα που είναι "κόκκινο πανί" για ανθρώπους που θα τρίβουν τα χέρια τους για να μας κλείσουν.
Εδώ γίνεται αγώνας για έκδοση αδειών για διόπτρες και για να ρίχνει επιτέλους ο κόσμος σε σκοπευτήρια και εσύ δείχνεις αν το αεροβόλο διαπερνά γουρουνοκεφαλές και διάφορα άλλα τέτοια.

Δε θέλω να αναπτυχθώ άλλο, νομίζω και ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Εννοείται πως κανένας δε σε διώχνει απο το χώρο και πως είσαι ευπρόσδεκτος να συμμετάσχεις και σε άλλα θέματα εκτός των βίντεο (αλήθεια γιατί δεν έχεις ούτε ένα ποστ σε άλλα θέματα?) αλλά αν νιώθεις παρείσακτος ή διωγμένος, είναι δικαίωμά σου για την μετέπειτα πορεία σου στο χώρο.
Καταγράφηκε
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #166 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:13:30 πμ »

Σπύρο, δε ξέρω αν δεν αντιλαμβάνεσαι τι λέω ή πως κάνεις πως δεν αντιλαμβάνεσαι...

Τα βίντεό σου δεν δείχνουν κυνήγι αλλά δείχνουν πολλά άλλα πράγματα που είναι "κόκκινο πανί" για ανθρώπους που θα τρίβουν τα χέρια τους για να μας κλείσουν.
Εδώ γίνεται αγώνας για έκδοση αδειών για διόπτρες και για να ρίχνει επιτέλους ο κόσμος σε σκοπευτήρια και εσύ δείχνεις αν το αεροβόλο διαπερνά γουρουνοκεφαλές και διάφορα άλλα τέτοια.

Δε θέλω να αναπτυχθώ άλλο, νομίζω και ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Εννοείται πως κανένας δε σε διώχνει απο το χώρο και πως είσαι ευπρόσδεκτος να συμμετάσχεις και σε άλλα θέματα εκτός των βίντεο (αλήθεια γιατί δεν έχεις ούτε ένα ποστ σε άλλα θέματα?) αλλά αν νιώθεις παρείσακτος ή διωγμένος, είναι δικαίωμά σου για την μετέπειτα πορεία σου στο χώρο.

Δεν ηξερα οτι πρεπει να κρυβομαι επειδη καποιοι αλλοι δεν συμπαθουν τα οπλα η τι μπορουν αυτα να κανουν...αν εσυ θες να κρυβεσαι και αυτο το λες κοινη λογικη δικαιωμα σου...εγω θα συνεχισω να κανω αυτο που με ευχαριστει χωρις το φορουμ σου...προφανως εχουμε αντιθετες αποψεις και χαιρομαι πολυ γιαυτο...ελπιζω να εγινα κατανοητος και εγω...
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #167 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:20:13 πμ »

Καλά, οκ, ότι να 'ναι...
Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #168 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:32:12 πμ »

Λοιπόν ας ξακαθαρίσουμε πέντε πράγματα κύριοι γιατί "οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους".

Εδώ και καιρό συμμετέχω σαν συντονιστής και σε μια ομάδα στο facebook. Εκεί έχει παρατηρηθεί πολύ έντονα το φαινόμενο της "αναφοράς κάποιας δημοσίευσης".
Αυτό συνήθως γίνεται απο ομάδες ακραίων ζωόφιλων ή vegan ή παρόμοιους τέτοιους μαλάκες. Οι οποίοι δεν έχουν άλλη δουλειά όλη μέρα, απο το να ψάχνουν ομάδες με όπλα, κυνήγια, τόξα, σκοποβολές, αγγελίες όπλων και οτιδήποτε έχει σχέση με όλα αυτά.

Σίγουρα υπάρχουν διάφορα είδη σκοποβολής που μας αρέσουν και θα θέλαμε να επιδοθούμε, όπως κάνουν και στο εξωτερικό, αλλά δυστυχώς ο νόμος εδώ είναι ξεκάθαρος και δεν το επιτρέπει.

Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι και πονηροί και επειδή όλες αυτές οι δημοσιεύσεις μπορούν να ρισκάρουν την "υγεία" του forum μας, δε θα επιτρέψουμε ξανά τέτοιου είδους ποσταρίσματα.  Θα μείνουμε καθαρά και μόνο σε επίπεδο σκοπευτικό και αθλητικό.

Οτιδήποτε διαφορετικό θα διαγράφεται χωρίς δευτερολογίες και προειδοποιήσεις.

Καλησπερα...δεν εχω κανενα βιντεακι με κυνηγι....τι ακριβως φοβασαι;;;..ειναι φοβερο και λεει πολλα για εμας τους Ελληνες οτι τα φορουμ της χωρας μου με κοβουνε ενω του εξωτερικου δεν εχουν προβλημα...αν νομιζεις φιλε μου οτι θα παρακαλεσω για να βαζω τα βιντεακια μου εδω κανεις μεγαλο λαθος..!! Δεν θα ξαναβαλω τιποτα για να ειστε ησυχοι εσεις οι πολιτικα ορθοι...ουτε θα χασω τιποτα αν δεν τα ξαναβαλω εδω...τα εβαζα γιατον λογο οτι ηθελα να μοιραστω το παθος μου και με τους συμπατριωτες μου..!! Καλη συνεχεια..!
Σπυρο φιλε μου εχεις απολυτο δικιο οτι καποιοι συμπατριωτες μας  κουβαλανε απωθημενα που με την παραμικρη ευκαιρια-χωρις φυσικα να κοιτανε πρωτα την δικια τους καμπουρα- τα εξωτερικευουν και μαλιστα με τον χειροτερο τροπο. και δεν εξαιρω κανεναν απο αυτο που λεω. ουτε εαυτον. ολοι μας καποια πετρια την εχουμε που λενε.
ωστοσο περιμενα οτι θα ησουν σε θεση να διακρινεις οπως εγραψα και πιο πριν την διαφορα της αναρτησης ενος ξενου βιντεο ανεξαρτητως περιεχομενου,με ενα εγχωριο βιντεο που μπορει να μην συναδει με την ισχυουσα νομοθεσια της πατριδας μας. η ''ζεστα'' και αναγνωριση που βλεπεις απο ατομα και φορουμ του εξωτερικου,σε σχεση με την ''κρυαδα'' ας πουμε των δικων μας φορουμ,εχει να κανει οτι εκει επιτρεπονται πολλα πραγματα που εδω απαγορευονται, υπαρχει αλλη παιδεια,κουλτουρα και αντιληψη στα περι οπλων θεματα αλλα και την χρηση αυτων.
εδω υπαρχει μια γενικοτερη οπλοφοβια και αντιπαθεια και στην συνειδηση των περισσοτερων εχει περασει οτι οπλο πρεπει να φερουν μονο τα σωματα ασφαλειας, οι κυνηγοι με χιλιους-δυο περιορισμους και την κατακραυγη απο πανω, η' οι αθλητες. και δυστυχως απαντες συνεχιζουν να τροφοδοτουν αυτη την αντιληψη και να μην γινεται τιποτα για να προωθηθει και η ψυχαγωγικη σκοποβολη απο τον κοινο πολιτη. οι δε χωροι που επιτρεπεται η χρηση του αεροβολου λοιπον ειναι περιορισμενοι και ο κοσμος αλλα και τα αρμοδια οργανα οταν αποφασισουν να την ψαξουν,περιμενουν να δουν καποιο σκοπευτηριο και αθλητικη δραστηριοτητα,η'εστω καποιο περιορισμενο ασφαλη χωρο με ενα αδυναμο οπλο σε συμβατικη και οσο το δυνατον ασφαλη χρηση.
οταν λοιπον παρουσιαζονται βιντεο με δυνατα οπλα απο ελληνες σε δημοσιους ελευθερους χωρους, να τρυπανε ειτε παμπριζ αυτοκινητου,ειτε να τρυπουν δοχεια με ευλεκτη υλη και γενικα να γινεται μια αντισυμβατικη χρηση για τα ελληνικα και φοβικα οπως ειπαμε δεδομενα, αναμενομενο να υπαρξουν αντιδρασεις. τωρα τα φορουμ απαρτιζονται απο ατομα τα οποια δραστηριοποιουνται παραλληλα και σε σκοπευτικους συλλογους,η' εχουν αναλογες βλεψεις. οπως προσπαθειες γινονται  απο διαφορες πλευρες για νομιμοποιηση καποιων πραγματων και ας ελπισουμε για πληρη απενεχοποιηση και απελευθερωση πολυ περισσοτερων στο μελλον. οι συλλογοι και τα φορουμ ισως υποβληθουν σε ελεγχο,η' κληθουν να παρουσιασουν ας πουμε αποδειξεις και πειστηρια για την καλη θεληση απο την πλευρα των αεροβολιστων και την χρηση στην οποια προβαινουν η' σκοπευουν να προβουν με τα αεροβολα τους. χρηση η οποια πρεπει να διεπεται απο τους ισχυοντες κανονες και νομους της χωρας,αλλα να παρουσιαζουν και μια <<ωριμοτητα>> να το πω και να εμπνεει ασφαλεια και σιγουρια. αν τωρα στους μυγιαγκιχτους και φοβικους προβαλεις εκρηξεις,αναφλεξεις,διατρησεις και αλλα διαφορα τα οποια αποφευγουν η τρεμουν οπως ο διολος το λιβανι..... ε μην περιμενεις να σου κανουν και τα χατηρια....
ελπιζω μεσες ακρες να σου εδωσα να καταλαβεις γιατι συμβαινει οτι συμβαινει και να μην το παρεις προσωπικα. θα προσεξες οτι εδω γουσταραμε απο την αρχη (βασικα εγω ημουν αυτος που ποσταρα πρωτος βιντεο σου εδω πριν καν γινεις μελος και αρχισεις να τα βαζεις μονος σου).  γνωμη μου να συνεχισεις οτι κανεις,αλλα να αποφευγεις να αναφερεις απο που εισαι στα βιντεο , και να συνεχισεις να ποσταρεις και εδω μια χαρα και ωραια,απλα να περιοριστεις στα βιντεο σκοπευτικου περιεχομενου μονο,σε παρουσιασεις οπλων και αξεσουαρ σχετικων με αεροβολα, αλλα και οτι βιντεο που δεν θα χρειαζεται να πεις οτι μην δοκιμασετε να το κανετε εσεις στο σπιτι .... Κλείσιμο ματιού ( με λιγα λογια βιντεο που και εσυ ξερεις και καταλαβαινεις οτι εμπεριεχουν κινδυνο και μαλλον δεν θα συμφωνουσε κανενα αστυνομικο οργανο αν σε εβλεπε την ωρα που το γυριζεις ... ). ο αεροβολισμος δυστυχως ειναι στα σπαργανα στην χωρα και μαλιστα νοσει κιολας....  οι δε γονεις του ειναι και αυτοι παιδια(η' απλα παιδιαριζουν....) και τους πιανει τρομαρα με το παραμικρο. συμπαθα τους και προσαρμοσου αν μπορεις...
καλο βραδυ και ειρηνη ημιν παιδες ... Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 29, 2016, 12:44:34 πμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #169 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:37:02 πμ »

Σπυρο μηπως σου συνεστησαν να μην ποσταρεις και στο εταιρο φορουμ τα βιντεακια σου ;;; Γιατι κατι τετοιο καταλαβα μαλλον... Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #170 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:40:23 πμ »

Δημητρη ναι αυτο συνεβει και εκει. απλα δεν μπορω να καταλαβω την χρονικη στιγμη αλλα και ταυτιση που συνεβει αυτο ...  Στριφογύρισμα ματιών   γιατι τωρα?  ο ανθρωπος ειχε ξαναβαλει τετοιο βιντεο με δοχειο λακ,η' αποσμητικο χωρου δεν θυμαμαι ακριβως και δεν ειχε ειπωθει κατι τοτε (αντιθετως του διναμε και συμβουλε για καλυτερα αποτελεσματα στο πειραμα του...) . συνεβει κατι στο μεσοδιαστημα? ειχαμε καποια εξελιξη σε καποιο θεμα? εγινε συσταση/παρατηρηση απο καποιους σε καποιους,η' απλα αργουμε να αντιληφθουμε και αντιδρασουμε σε καποια πραγματα Απορία  Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #171 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:42:25 πμ »

Θανο δεν ξερω...Μαλλον ως φαινεται απαντες εχουμε κοινες φοβιες και ανησυχιες...Ο Σπυρος μενει να το καταλαβει αυτο και να μην παρεξηγειται! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #172 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 12:54:46 πμ »

Λοιπόν ας ξακαθαρίσουμε πέντε πράγματα κύριοι γιατί "οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους".

Εδώ και καιρό συμμετέχω σαν συντονιστής και σε μια ομάδα στο facebook. Εκεί έχει παρατηρηθεί πολύ έντονα το φαινόμενο της "αναφοράς κάποιας δημοσίευσης".
Αυτό συνήθως γίνεται απο ομάδες ακραίων ζωόφιλων ή vegan ή παρόμοιους τέτοιους μαλάκες. Οι οποίοι δεν έχουν άλλη δουλειά όλη μέρα, απο το να ψάχνουν ομάδες με όπλα, κυνήγια, τόξα, σκοποβολές, αγγελίες όπλων και οτιδήποτε έχει σχέση με όλα αυτά.

Σίγουρα υπάρχουν διάφορα είδη σκοποβολής που μας αρέσουν και θα θέλαμε να επιδοθούμε, όπως κάνουν και στο εξωτερικό, αλλά δυστυχώς ο νόμος εδώ είναι ξεκάθαρος και δεν το επιτρέπει.

Επειδή οι καιροί είναι δύσκολοι και πονηροί και επειδή όλες αυτές οι δημοσιεύσεις μπορούν να ρισκάρουν την "υγεία" του forum μας, δε θα επιτρέψουμε ξανά τέτοιου είδους ποσταρίσματα.  Θα μείνουμε καθαρά και μόνο σε επίπεδο σκοπευτικό και αθλητικό.

Οτιδήποτε διαφορετικό θα διαγράφεται χωρίς δευτερολογίες και προειδοποιήσεις.

Καλησπερα...δεν εχω κανενα βιντεακι με κυνηγι....τι ακριβως φοβασαι;;;..ειναι φοβερο και λεει πολλα για εμας τους Ελληνες οτι τα φορουμ της χωρας μου με κοβουνε ενω του εξωτερικου δεν εχουν προβλημα...αν νομιζεις φιλε μου οτι θα παρακαλεσω για να βαζω τα βιντεακια μου εδω κανεις μεγαλο λαθος..!! Δεν θα ξαναβαλω τιποτα για να ειστε ησυχοι εσεις οι πολιτικα ορθοι...ουτε θα χασω τιποτα αν δεν τα ξαναβαλω εδω...τα εβαζα γιατον λογο οτι ηθελα να μοιραστω το παθος μου και με τους συμπατριωτες μου..!! Καλη συνεχεια..!
Σπυρο φιλε μου εχεις απολυτο δικιο οτι καποιοι συμπατριωτες μας  κουβαλανε απωθημενα που με την παραμικρη ευκαιρια-χωρις φυσικα να κοιτανε πρωτα την δικια τους καμπουρα- τα εξωτερικευουν και μαλιστα με τον χειροτερο τροπο. και δεν εξαιρω κανεναν απο αυτο που λεω. ουτε εαυτον. ολοι μας καποια πετρια την εχουμε που λενε.
ωστοσο περιμενα οτι θα ησουν σε θεση να διακρινεις οπως εγραψα και πιο πριν την διαφορα της αναρτησης ενος ξενου βιντεο ανεξαρτητως περιεχομενου,με ενα εγχωριο βιντεο που μπορει να μην συναδει με την ισχυουσα νομοθεσια της πατριδας μας. η ''ζεστα'' και αναγνωριση που βλεπεις απο ατομα και φορουμ του εξωτερικου,σε σχεση με την ''κρυαδα'' ας πουμε των δικων μας φορουμ,εχει να κανει οτι εκει επιτρεπονται πολλα πραγματα που εδω απαγορευονται, υπαρχει αλλη παιδεια,κουλτουρα και αντιληψη στα περι οπλων θεματα αλλα και την χρηση αυτων.
εδω υπαρχει μια γενικοτερη οπλοφοβια και αντιπαθεια και στην συνειδηση των περισσοτερων εχει περασει οτι οπλο πρεπει να φερουν μονο τα σωματα ασφαλειας, οι κυνηγοι με χιλιους-δυο περιορισμους και την κατακραυγη απο πανω, η' οι αθλητες. και δυστυχως απαντες συνεχιζουν να τροφοδοτουν αυτοι την αντιληψη και να μην γινεται τιποτα για να προωθηθει και η ψυχαγωγικη σκοποβολη απο τον κοινο πολιτη. οι δε χωροι που επιτρεπεται η χρηση του αεροβολου λοιπον ειναι περιορισμενοι και ο κοσμος αλλα και τα αρμοδια οργανα οταν αποφασισουν να την ψαξουν,περιμενουν να δουν καποιο σκοπευτηριο και αθλητικη δραστηριοτητα,η'εστω καποιο περιορισμενο ασφαλη χωρο με ενα αδυναμο οπλο σε συμβατικη και οσο το δυνατον ασφαλη χρηση.
οταν λοιπον παρουσιαζονται βιντεο με δυνατα οπλα απο ελληνες σε δημοσιους ελευθερους χωρους, να τρυπανε ειτε παμπριζ αυτοκινητου,ειτε να τρυπουν δοχεια με ευλεκτη υλη και γενικα να γινεται μια αντισυμβατικη χρηση για τα ελληνικα και φοβικα οπως ειπαμε δεδομενα, αναμενομενο να υπαρξουν αντιδρασεις. τωρα τα φορουμ απαρτιζονται απο ατομα τα οποια δραστηριοποιουνται παραλληλα και σε σκοπευτικους συλλογους,η' εχουν αναλογες βλεψεις. οπως προσπαθειες γινονται  απο διαφορες πλευρες για νομιμοποιηση καποιων πραγματων και ας ελπισουμε για πληρη απενεχοποιηση και απελευθερωση πολυ περισσοτερων στο μελλον. οι συλλογοι και τα φορουμ ισως υποβληθουν σε ελεγχο,η' κληθουν να παρουσιασουν ας πουμε αποδειξεις και πειστηρια για την καλη θεληση απο την πλευρα των αεροβολιστων και την χρηση στην οποια προβαινουν η' σκοπευουν να προβουν με τα αεροβολα τους. χρηση η οποια πρεπει να διεπεται απο τους ισχυοντες κανονες και νομους της χωρας,αλλα να παρουσιαζουν και μια <<ωριμοτητα>> να το πω και να εμπνεει ασφαλεια και σιγουρια. αν τωρα στους μυγιαγκιχτους και φοβικους προβαλεις εκρηξεις,αναφλεξεις,διατρησεις και αλλα διαφορα τα οποια αποφευγουν η τρεμουν οπως ο διολος το λιβανι..... ε μην περιμενεις να σου κανουν και τα χατηρια....
ελπιζω μεσες ακρες να σου εδωσα να καταλαβεις γιατι συμβαινει οτι συμβαινει και να μην το παρεις προσωπικα. θα προσεξες οτι εδω γουσταραμε απο την αρχη (βασικα εγω ημουν αυτος που ποσταρα πρωτος βιντεο σου εδω πριν καν γινεις μελος και αρχισεις να τα βαζεις μονος σου).  γνωμη μου να συνεχισεις οτι κανεις,αλλα να αποφευγεις να αναφερεις απο που εισαι στα βιντεο , και να συνεχισεις να ποσταρεις και εδω μια χαρα και ωραια,απλα να περιοριστεις στα βιντεο σκοπευτικου περιεχομενου μονο,σε παρουσιασεις οπλων και αξεσουαρ σχετικων με αεροβολα, αλλα και οτι βιντεο που δεν θα χρειαζεται να πεις οτι μην δοκιμασετε να το κανετε εσεις στο σπιτι .... Κλείσιμο ματιού ( με λιγα λογια βιντεο που και εσυ ξερεις και καταλαβαινεις οτι εμπεριεχουν κινδυνο και μαλλον δεν θα συμφωνουσε κανενα αστυνομικο οργανο αν σε εβλεπε την ωρα που το γυριζεις ... ). ο αεροβολισμος δυστυχως ειναι στα σπαργανα στην χωρα και μαλιστα νοσει κιολας....  οι δε γονεις του ειναι και αυτοι παιδια(η' απλα παιδιαριζουν....) και τους πιανει τρομαρα με το παραμικρο. συμπαθα τους και προσαρμοσου αν μπορεις...
καλο βραδυ και ειρην ημιν παιδες ... Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

Καταλαβαινω πολυ καλα τι λες φιλε μου...και μπορω μια χαρα να συζητησω με ευγενικους ανθρωπους και ας μην συμφωνω...το υφακι δεν μπορω...και τις φασιστικες υποδειξεις...ο καθενας μπορει να πιστευει οτι θελει...επειδη εγω πιστευω τελειως διαφορετικα πραγματα απο οτι πιστευει αυτος που εχει το φορουμ θα κανω την χαρη στον εαυτο μου και στους αλλους που ενοχλουν τα βιντεακια μου να μην ξαναβαλω εδω... καληνυχτα..!
Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #173 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 01:04:41 πμ »

οπως νομιζεις. κριμα ομως ....  Αναποφασιστικότητα Λύπη
αν ειναι να χαλαμε τις καρδιες μας και να οξυνονται τα πνευματα ας ειναι και ετσι ....  Λύπη Λύπη
σκοπος ειναι ομως η παρεα μας να μεγαλωνει και εμπλουτιζεται και οχι να μικραινει.
τεσπα. καλη συνεχεια σε ολους μας,σε οτι κανει και με οποιο εργο εχει επιφορτιστει ο καθενας μας να φερει εις περας η οποιο σκοπο να εκπληρωσει.
υγεια πανω απο ολα  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #174 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 01:27:55 πμ »

Δεν θα χαλασει καμια καρδια,ο Σπυρος εχει ενα καναλι που παρουσιαζει τα βιντεακια του.

ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΝΕΤΕ ΛΑΙΚ,και τερμα η ιστορια.

Το φορουμ παραμενει για αεροβολα ,βελτιωσεις κανα γκρουπακι στο χαρτι,και γενικα τα γνωστα μεχρι τωρα.

Για να περναμε ολοι καλα Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3241


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #175 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 02:11:46 πμ »

αυτα ειναι τα αυτονοητα βρε Χριστοφορε. το θεμα ειναι να γινομαστε αντιληπτοι οι μεν στους δε και ιδανικοτερα να μην υπηρχαν δε...  Στριφογύρισμα ματιών
και οπως ειπα και πριν οι παρεες να μεγαλωνουν με τον καιρο και να εμπλουτιζονται με πραγματα ωστε να μην βαριομαστε και αναμασαμε τα ιδια και τα ιδια ,μεσα στα αποδεκτα ορια φυσικα και χωρις να προκαλουμε.
και με τον καιρο ισως ξεθαρεψουν και εμπλακουν σε συζητησεις και ποικιλα θεματα και περισσοτερα μελη (αν εξακολουθουν φυσικα να ειναι μελη) ....
εξηγησαμε πιστευω ο καθενας με τον δικο του τροπο στον Σπυρο για το πως καλως η ' κακως λειτουργουν τα πραγματα με τα φορουμ, εξεθεσε και την δικη του αποψη και ο Σπυρος-εγω προσωπικα βρισκω δικια και στις δυο πλευρες- και ολα καλα οπως λες και εσυ.
αυτο που δεν καταλαβα ακομα ειναι why now ??  γιατι οχι με το καλημερα κατι μηνες πριν? δεν τασσομαι υπερ η κατα στην οποια αντιπαραθεση εαν υφισταται τετοια, αλλα μπορει καποιος να μου πει ετσι για να μου φυγει η περιεργεια γιατι τωρα και οχι στο βιντεο με τα σπρευ, το λαστιχο αυτοκινητου πλαι σε δημοσιο δρομο, στο σβησιμο κεριων και σπασιμο αυγων ,τρυπημα παμπριζ κλπ διπλα σε ξωκκλησι και γενικα σε διαφορα αλλα βιντεο...  Αναποφασιστικότητα Απορία
αεροβολο και wfks την ιδια μερα Απορία   συμπτωση ? αλλαγη βαρομετρικου και επικειμενη αλλαγη ωρας αρα και πλευσης?
πιασ'τ'αυγο και κουρευτο που λενε ...  Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο 
 μπα μαλλον ασχολουμαι με ψυλλους στ'αχυρα και ανευ λογου.  θα μου φυγει η περιεργεια. σαν τις ιωσεις ειναι,κανει τον κυκλο της και αυτη και περναει μετα. μην με περασετε και για συνηγορο κανενος και δεν τους γουσταρω τους δικηγορους λεμε με την καμια. ασε που αν ειναι ετσι θα πρεπει να λαβω και το κατιτις μου και σιγα μην υπαρχει φραγκο τετοιους καιρους ....  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα Γλώσσα
αντε να πηγαινουμε για υπνο σιγα-σιγα..  Χαμόγελο Φιλί
Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26566



« Απάντηση #176 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:36:49 πμ »

Εγώ πάντως, με ωραίο νομίζω τρόπο, απ' την αρχή του το είχα πει του Σπύρου... αλλά δεν...  Αναποφασιστικότητα



Εγώ λέω να ρίξουμε και με μερικά 4,5άρια ξεκινώντας από τα 12λιβρα και κατεβαίνοντας... μέχρι να δούμε που δεν θα τρυπηθεί η μπάλα... για να ξέρουμε τι όπλα θα μας επιτρέπεται να έχουμε σε λίγο καιρό...  Στριφογύρισμα ματιών


ΥΓ.  Φτιάχνε ρε φίλε χιομοριστικά βιντεάκια όπως αυτό με την ''Λόλα'' και άσε τις καταστροφές...  Κλείσιμο ματιού


           Αυτή είναι η γνώμη μου... δεν σημαίνει ότι είναι και σωστή...  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
ULTRA BSA
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


« Απάντηση #177 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 03:14:09 μμ »

Να συμπληρωσω εδω οτι ενιοτε και χαριν πλακας οι συντονιστες γραφουν ΚΑΙ εκτος θεματος μαζι με τους <πιο καλους φιλους> τους ενω οταν αλλος γραψει 2-4 λεξεις εκτος θεματος του σβηνουν το μυνημα.Αυτο δειχνει οτι εδω θα μεινετε εσεις οι συντονιστες και οι φιλοι σας και κανενας αλλος γιατι οταν ερθει η ωρα της κρισης ενος προβληματος αντιδρατε χωρις λογικη αξιοπρεπεια και αξιοκρατια-ισονομια.Η αληθεια να λεγετε και συγνωμη για το ξυπνημα.Καληνυχτα και παλι...
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 29, 2016, 11:25:03 μμ από Christopher » Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #178 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 03:30:31 μμ »

Φιλε μου οι συντονιστες και τα μελη είναι μια παρεα,τουλαχιστον σε αυτό το φορουμ.

Δεν ξερω αν εισαι και σε αλλα φορουμ για να δεις την διαφορα.

Δεν υπαρχει κανενας φασισμος,αλλα δεν επικροτουμε  και παρανομες ενεργειες που εκπιτουν στον νομο.

Αυτή είναι η χωρα μας,αυτοι είναι οι νομοι μας κλπ κλπ.

Yγ,οι συντονιστες εδώ είναι τοσοι λιγοι,που ουτε ξερη δεν παιζουμε Χαμόγελο
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26566



« Απάντηση #179 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 03:36:20 μμ »

Απαντώ ως φίλος τω  συντονιστών...

Δε  μιλάμε για ποστ εκτός θέματος... εδώ μιλάμε για παρουσίαση επικίνδυνων αποτελεσμάτων από την χρήση δυνατών αεροβόλων...
Αν τα δούνε μάτια που δεν πρέπει... και που ίσως δεν θα ξέρουν και πολλά για τα αεροβόλα, μπορεί να έχουμδ θέματα με την χρήση των αεροβόλων γενικώς...
Τι δεν καταλαβαίνετε?
Πρέπει να σας πει κάποιος ότι... βλέποντας κάποιοι τέτοιες καταστροφές, να πουν απαγορεύονται γενικώς και για να το αποκτήσεις πρέπει να περάσεις της ψυχής σου τον τάραχο...?
Ήμαρτον... που λέει και ο Γεωργίου...
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 

Almar .177 (Δανάη)  +  Nikko Stirling 6X40...

Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.

Σελίδες: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: