Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 03:51:29 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Αποστολέας Μήνυμα
Γιαννης Κ.
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 307



« Απάντηση #180 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 02:59:48 μμ »

Παιδια, ο Σπυρος ριχνει σε γεματα γκαζακια στο δασος ( η τουλαχιστον αυτο φαινεται στο βιντεο), οποιος δεν βλεπει το προβλημα δεν θα επρεπε να εχει οπλο.
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #181 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 05:51:33 μμ »

Να συμπληρωσω εδω οτι ενιοτε και χαριν πλακας οι συντονιστες γραφουν ΚΑΙ εκτος θεματος μαζι με τους <πιο καλους φιλους> τους ενω οταν αλλος γραψει 2-4 λεξεις εκτος θεματος του σβηνουν το μυνημα.Αυτο δειχνει οτι εδω θα μεινετε εσεις οι συντονιστες και οι φιλοι σας και κανενας αλλος γιατι οταν ερθει η ωρα της κρισης ενος προβληματος αντιδρατε φασιστικα χωρις λογικη αξιοπρεπεια και αξιοκρατια-ισονομια.Η αληθεια να λεγετε και συγνωμη για το ξυπνημα.Καληνυχτα και παλι...

Μάθατε μια λέξη "φασισμός" και την πετάτε συνέχεια...
 Το φόρουμ φιλαράκι είναι ιδιωτικός χώρος με κανόνες, έτσι απλά! Όταν κάνεις την εγγραφή σου ή αποδέχεσαι αυτούς τους κανόνες και συνεχίζεις αρμονικά ή αν δε σου αρέσουν για κάποιο λόγο δε συμμετέχεις. Το να είσαι μέσα και να χρησιμοποιείς το χώρο για αυτοπροβολή και μπουρδολογία λέγεται και τρολάρισμα και αυτό δεν είναι στους κανόνες...

Έχεις συμμετάσχει σε φόρουμ του εξωτερικού να δείς αυστηρότητα?  Εκεί φίλε μου σε προειδοποιεί μία, και τη δεύτερη την "έκανες", δεν έχει χαιδέματα όπως εδώ...  

Και τώρα που το σκέφτομαι τι ακριβώς είσαι εσύ που το πρώτο σου μήνυμα και χωρίς καν μια καλησπέρα είναι για να μας την πείς??  Μήπως δικηγόρος του Σπύρου?  Το αν είμαστε παρέα και θέλουμε να μείνουμε μόνοι είναι δικαίωμά μας και δε θα μας το υποδείξεις εσύ...

Εδώ μέσα φίλε είναι 725 μέλη, αν πιστεύεις πως θα ρισκάρουμε την αρμονία και τη σωστή λειτουργία για έναν "καουμπόι" κάνεις μεγάλο λάθος, ούτε ανάγκη τον έχουμε και ούτε τη συμμετοχή του επιθυμούμε.

Την καληνύχτα στην επιστρέφω στα μούτρα και καλά θα κάνεις να μη δώσεις συνέχεια!  
Καταγράφηκε
ULTRA BSA
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


« Απάντηση #182 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 06:29:47 μμ »

Ο πρωτος αναμαρτητος τον λιθω βαλετω η με απλα καφενιακα ολοι στο ιδιο χαρμανι ειμαστε οπως εσυ και οπως αλλοι χειροτερα.Το ξερω οτι η μυγα σε πειραζει γιατι οταν την κανεις την μακακια και δεν εχεις αντερα να ζητησεις συγνωμη συνηθως επιμενεις στην μακακια και στο τελος ξεφτιλιζεσαι.Τι να κανουμε οι κανονες της ζωης βλεπεις.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #183 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 06:40:14 μμ »

Ο πρωτος αναμαρτητος τον λιθω βαλετω η με απλα καφενιακα ολοι στο ιδιο χαρμανι ειμαστε οπως εσυ και οπως αλλοι χειροτερα.Το ξερω οτι η μυγα σε πειραζει γιατι οταν την κανεις την μακακια και δεν εχεις αντερα να ζητησεις συγνωμη συνηθως επιμενεις στην μακακια και στο τελος ξεφτιλιζεσαι.Τι να κανουμε οι κανονες της ζωης βλεπεις.

Ποιά ήταν η μακακία (και μάλιστα ξεφτιλίζεται) και γιατί έπρεπε να ζητήσει συγνώμη... επειδή είπε να προσέχουμε...;  Αναποφασιστικότητα

Φίλε, δε μας τα λες καλά... Δικιά μου γνώμη και ας είμαι φίλος των συντονιστών...


Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #184 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 08:58:23 μμ »

Ο πρωτος αναμαρτητος τον λιθω βαλετω η με απλα καφενιακα ολοι στο ιδιο χαρμανι ειμαστε οπως εσυ και οπως αλλοι χειροτερα.Το ξερω οτι η μυγα σε πειραζει γιατι οταν την κανεις την μακακια και δεν εχεις αντερα να ζητησεις συγνωμη συνηθως επιμενεις στην μακακια και στο τελος ξεφτιλιζεσαι.Τι να κανουμε οι κανονες της ζωης βλεπεις.

Ίσως και να κάνω στη προσωπική μου ζωή τα ίδια και χειρότερα με το Σπύρο, όμως αναλαμβάνω την ευθύνη σε προσωπικό επίπεδο και δεν εκθέτω το χώρο που με φιλοξενούν καθώς και άλλους που δεν κάνουν τα ίδια με 'μένα.

Το γνωρίζεις πως στο φόρουμ συμμετέχουν και φίλοι που είναι σε σώματα ασφαλείας και με όλα αυτά κινδυνεύουν να μπλέξουν και να βρεθούν υπόλογοι?

Η συζήτηση δε θα συνεχιστεί άλλο γιατί δεν υπάρχει νόημα και δεν οδηγεί πουθενά.

Άν θέλεις να προσφέρεις στο χώρο και να μας εμπλουτίσεις τα θέματα με τις γνώσεις που ενδεχομένως έχεις, καλώς να συνεχίσεις. Ειδάλλως άσε μας στην "παρέα" μας.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #185 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:23:39 μμ »

Φιλε μου δεν εχω εμπαθεια με κανεναν ουτε με σενα,πλην ομως τα συκα συκα και η σκαφη σκαφη.Οταν κωλοφτιαγμενα οπλα λανσαρονται ως μοντιφιες η οταν διαφημιζονται οπλα με 500 λιμπρες η κατι ματομπουκαλα μια οργια το καθενα δεν τιθεται θεμα σωματων ασφαλειας ?Οι πορδολογιες μεταξυ μελων πλην ομως <γνωστων> δεν ειναι μπουρδολογια ?
Και παλι επαναλαμβανω οτι η θα κανεις κατι παντα η αστο μην το κανεις καθολου.Περι αυτου προκειται και τιποτε αλλο.

Αν ηθελες να μπεις και εσυ στην παρεα,με ωραιο τροπο θα μπορουσες.

Θα ελεγες και εσυ 2-3 κουβεντες(το πορδολογιες δεν ξερω που κολλαει) αλλα ετσι οπως το πας δεν σε βλεπω για κουβεντα.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ULTRA BSA
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


« Απάντηση #186 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:30:49 μμ »

Φιλε μου δεν εχω εμπαθεια με κανεναν ουτε με σενα,πλην ομως τα συκα συκα και η σκαφη σκαφη.Οταν κωλοφτιαγμενα οπλα λανσαρονται ως μοντιφιες η οταν διαφημιζονται οπλα με 500 λιμπρες η κατι ματομπουκαλα μια οργια το καθενα δεν τιθεται θεμα σωματων ασφαλειας ?Οι πορδολογιες μεταξυ μελων πλην ομως <γνωστων> δεν ειναι μπουρδολογια ?
Και παλι επαναλαμβανω οτι η θα κανεις κατι παντα η αστο μην το κανεις καθολου.Περι αυτου προκειται και τιποτε αλλο.

Αν ηθελες να μπεις και εσυ στην παρεα,με ωραιο τροπο θα μπορουσες.

Θα ελεγες και εσυ 2-3 κουβεντες(το πορδολογιες δεν ξερω που κολλαει) αλλα ετσι οπως το πας δεν σε βλεπω για κουβεντα.


Τι κουβεντα να κανουμε Χριστοφορε εγινε μια αδικια εις βαρος μου δεν την πηρατε πισω αρα η αδικια παραμενει.Αναγκη απο παρεα και κουβεντα δεν εχω οπωσδοιποτε οποτε τι να λεμε οτι οποιος θελει επειδη εχει ενα κουμπι κανει οτι θελει ? Δεν πιστευω στην υποχωρηση απο την αληθεια και γιαυτο δεν θελω παραπερα κουβεντα.Οσο για αυτον που αρεσκεται στην αρχομανια αυτος εχει το προβλημα και θα το βρει μπροστα του στην ζωη του.Εγω πιστευω σε αρχες και μια απο αυτες λεει οτι δεν υποχωρω αν εχω δικιο για να μην το χασω.Τελος.
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #187 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:38:36 μμ »

Σ' αυτό το φόρουμ... όχι γι' αυτό... αλλά και γι' αυτό... μεταξύ μας οι ''γνωστοί'', λέμε μπουρδολογίες (με μέτρο βέβαια)... μαζί με τα σοβαρά... και δεν δημιουργούμε πρόβλημα στη λειτουργία του...  Χαμόγελο  
Το ''πορδολογία'' το αντιπαρέρχομαι, γιατί θα ''τα πάρω'' και δεν θέλω στην ηλικία μου και άλλα προβλήματα... είναι επικίνδυνο για την υγεία μου...  Στριφογύρισμα ματιών
Εδώ, δεν δείχναμε βίντεο να τρυπάνε γουρουνοκεφαλές... δείχναμε γκρουπάκια, βολές σε καλυκάκια, ντενεκάκια  κλπ...  Χαμόγελο
ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ... όχι καταστροφή... Αναποφασιστικότητα
  
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 29, 2016, 09:42:30 μμ από diana350magnum » Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Karizma
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1441


Weihrauch Fun-boy


« Απάντηση #188 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:39:38 μμ »

Αληθεια γιατι δεν γραφεις με το κανονικο σου account και εκανες δευτερο Σπυρο ;;; Απορία
Και βεβαια αν θες απαντας στην ερωτηση που σου εκανα χθες,για το αν ειχες αναλογα προβληματα στο εταιρο φορουμ απο τους διαχειριστες...
Καταγράφηκε

Anschütz LG 380 Match
AA TX200 MK3 4,5mm
Weihrauch HW35E 4,5mm
Weihrauch HW97KT 4,5mm
Weihrauch HW97K Laminate 5,5mm
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #189 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:42:01 μμ »

Φιλε μου δεν εχω εμπαθεια με κανεναν ουτε με σενα,πλην ομως τα συκα συκα και η σκαφη σκαφη.Οταν κωλοφτιαγμενα οπλα λανσαρονται ως μοντιφιες η οταν διαφημιζονται οπλα με 500 λιμπρες η κατι ματομπουκαλα μια οργια το καθενα δεν τιθεται θεμα σωματων ασφαλειας ?Οι πορδολογιες μεταξυ μελων πλην ομως <γνωστων> δεν ειναι μπουρδολογια ?
Και παλι επαναλαμβανω οτι η θα κανεις κατι παντα η αστο μην το κανεις καθολου.Περι αυτου προκειται και τιποτε αλλο.

Αν ηθελες να μπεις και εσυ στην παρεα,με ωραιο τροπο θα μπορουσες.

Θα ελεγες και εσυ 2-3 κουβεντες(το πορδολογιες δεν ξερω που κολλαει) αλλα ετσι οπως το πας δεν σε βλεπω για κουβεντα.


Τι κουβεντα να κανουμε Χριστοφορε εγινε μια αδικια εις βαρος μου δεν την πηρατε πισω αρα η αδικια παραμενει.Αναγκη απο παρεα και κουβεντα δεν εχω οπωσδοιποτε οποτε τι να λεμε οτι οποιος θελει επειδη εχει ενα κουμπι κανει οτι θελει ? Δεν πιστευω στην υποχωρηση απο την αληθεια και γιαυτο δεν θελω παραπερα κουβεντα.Οσο για αυτον που αρεσκεται στην αρχομανια αυτος εχει το προβλημα και θα το βρει μπροστα του στην ζωη του.Εγω πιστευω σε αρχες και μια απο αυτες λεει οτι δεν υποχωρω αν εχω δικιο για να μην το χασω.Τελος.

Ρε Σπύρο, ειλικρινά τώρα, είσαι βλάξ ή τον παριστάνεις? Πραγματικά το πιστεύεις αυτό που λες ή σπάς πλάκα?  
Όπως βλέπεις είμαι τόσο φασίστας και έχω μέσα μου και τόση αρχομανία που ασχολούμαι τόσες ώρες με τις παπαριές!
Δε σε διέγραψα για να έχεις το δικαίωμα της ανταπάντησης σε αυτά που γράφουμε, αλλά πραγματικά έχω αναγουλιάσει.
Άντε άνθρωπέ μου κάνε κάτι ποιο εποικοδομητικό και για 'σένα αλλά και για 'μας.
Καταγράφηκε
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #190 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:47:03 μμ »

Κα ψαχνω και εγω την αδικια στoν ULTRA BSA Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5
ULTRA BSA
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


« Απάντηση #191 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:48:36 μμ »

Εγω μια επισημανση εκανα οντως πολυ επικοδομιτικη κυριως για εσενα.Φιλε γατε μην μπερδευεσαι γιατι απο οτι φαινεται δεν ξερεις την περιπτωση και απαντας χωρις να ξερεις.Καλως παω για υπνο τωρα να σε αφησω ησυχο αλλα κανε μου μια χαρη,γιατι δεν ενημερωνεις εδω τον κοσμο απο οτι βλεπω κανεις δεν ξερει περι τινος προκειται,ισως αν μαθουν αλλαξουν γνωμη για την περιπτωση και σε κρινουν διαφορετικα.
Καταγράφηκε
diana350magnum
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2952


Nothing is impossible, impossible is nothing...


« Απάντηση #192 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 09:58:16 μμ »

Εγω μια επισημανση εκανα οντως πολυ επικοδομιτικη κυριως για εσενα.Φιλε γατε μην μπερδευεσαι γιατι απο οτι φαινεται δεν ξερεις την περιπτωση και απαντας χωρις να ξερεις.Καλως παω για υπνο τωρα να σε αφησω ησυχο αλλα κανε μου μια χαρη,γιατι δεν ενημερωνεις εδω τον κοσμο απο οτι βλεπω κανεις δεν ξερει περι τινος προκειται,ισως αν μαθουν αλλαξουν γνωμη για την περιπτωση και σε κρινουν διαφορετικα.

Δε μπορώ να σε καταλάβω πραγματικά.
Γράψε ότι είναι να γράψεις να τελειώνουμε. Διαφώτισε εσύ τον κόσμο.
Δώσε όμως ένα τέλος σε όλο αυτό γιατί το κουράσαμε...
Καταγράφηκε
gatos
WFKS®
Αρχικαψοπόστης® Συντονιστής
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 26529



« Απάντηση #193 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 10:01:39 μμ »

Εγω μια επισημανση εκανα οντως πολυ επικοδομιτικη κυριως για εσενα.Φιλε γατε μην μπερδευεσαι γιατι απο οτι φαινεται δεν ξερεις την περιπτωση και απαντας χωρις να ξερεις.Καλως παω για υπνο τωρα να σε αφησω ησυχο αλλα κανε μου μια χαρη,γιατι δεν ενημερωνεις εδω τον κοσμο απο οτι βλεπω κανεις δεν ξερει περι τινος προκειται,ισως αν μαθουν αλλαξουν γνωμη για την περιπτωση και σε κρινουν διαφορετικα.


Όπως είπε και ο Πουαρώ σε ένα επεισόδιο... ''Εγώ κρίνω αυτό που βλέπω μπροστά μου...''   και στην συγκεκριμένη περίπτωση, αυτά που γράφεις για τους συντονιστές και τους ''γνωστούς'' των συντονιστών, που λένε μπουρδολογίες (και πορδολογίες και αρχίζω να ''τα παίρνω'') και για φασίστες κλπ...
Ως γνωστός των συντονιστών... απαντώ για μένα...
Κατανοητό Κώστα...;
Καταγράφηκε

.
.
.
                           '' Όλα καλά θα πάνε... ''


Artemis M16 .22 (Ηρακλής)  +  UTG Accushot True Hunter Classic 3-12X44 SWAT... 



Cat People (Putting Out Fire) - David Bowie     https://www.youtube.com/watch?v=A9I7U4nuR_I

                Νύχι...  https://i.imgur.com/EVQAkrD.jpg
.
.
.
Christopher
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 18978



« Απάντηση #194 στις: Οκτώβριος 29, 2016, 10:24:10 μμ »

Ο φιλος  Σπυρος,η Κωστας,η ULTRA BSA,θα μας λειψει για λιγες μερες.
Καταγράφηκε

TX 200 HC 5.5  .kit v-mach
Hw 95 4.5  kit v-mach
Hw 97 4.5   kit v-mach
Hw 30s 4.5 kit vortek
Diana 75 4.5
Elgamo 300 4.5
Hw 100 fsb 5.5
Air Wolf Mvt 5.5
Steyr LG 110 FT 4.5

Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: