Καλώς ήρθατε στη WFKS!!!



Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Μάρτιος 29, 2024, 12:16:52 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Κάτω
  Εκτύπωση  

  Βιντεο και πειραματα με αεροβολα..!!
Αποστολέας Μήνυμα
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #30 στις: Μάιος 14, 2016, 11:12:49 πμ »

Καλησπερα Θανο..! Γιαυτο μιλαω Αγγλικα...για να μπορω να μοιραστω τα βιντεακια με ολο τον κοσμο...ειναι πολυ ενδιαφερον να κανεις κατι που σου αρεσει παρα πολυ και να το μοιραζεσαι με ανθρωπους που εχουν την ιδια τρελα(παθος) με εσενα..!!

Σεβαστό.
Στο κανάλι μου https://www.youtube.com/user/WFKSgr/videos
τα βιντεάκια είναι όλα στα ελληνικά,έχει κάποια με 40000 προβολές,με 10000 προβολές,
με λίγες,με πολλές κτλ
Κάποιος κάποτε μου έκανε ένα σχόλιο του τύπου "γιατί γράφετε στα βαρβαρικά,γράψ' τε αγγλικά να καταλαβαίνουμε"
και του απάντησα "βαρβαρική είναι η γλώσσα σου,η αγγλική,η δικιά μου είναι η ελληνική,χρησιμοποίησε τον μεταφραστή ή μάθε την"
Θέλω να πω πως αυτό πχ

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=W4xE24H17Hk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=W4xE24H17Hk</a>

έχει 15000 προβολές απ΄όλο τον κόσμο,
στις πηγές επισκεψιμότητας είναι κάποια forum του εξωτερικού
όλοι καταλαβαίνουν και ότι δεν το ρωτάνε στη γλώσσα τους  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #31 στις: Μάιος 14, 2016, 11:23:02 πμ »

συμπληρωματικα να πω δε,οτι το καλυτερο κοπλιμεντο που μπορουμε να του κανουμε ειναι τα like και η συνδρομη στο καναλι του. κυριως τα like και views ...
δεν κοστιζει τιποτα και βοηθαει τα μεγιστα αυτον αλλα και ολους οσους ασχολουνται με τον σωληνα. ισως οχι ιδιαιτερα οσους κανουν 2-3 βιντεακια για τα φιλαρακια τους και μονο για χαβαλε,αλλα σιγουρα οσους εχουν βλεψεις για κατι παραπανω. για οσους εχουν συναψει την καταλληλη συμφωνια και αισιοδοξουν να βγαλουν ενα χαρτζηλικι ας πουμε.
ο Σπυρος βεβαια με 100+ συνδρομητες και τα αναλογα views βρισκεται ακομα στην κοιλια της μανας του (για να μην παω ακομα πιο πισω...  Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο ) ως youtuber  πολυ περισσοτερο αν συγκριθει με αλλους με εκκατομυρια συνδρομες,αλλα η αρχη ειναι το ημισυ του παντος δεν λενε Απορία






υγ. δεν τον ξερω τον ανθρωπο και δεν κανω διαφημιση,δεν βγαζω τιποτα να εξηγουμαστε. απλα ιδιαιτερα ως ανεργος το σκεφτομουν να ασχοληθω και εγω,αλλα με απαρχαιωμενο και αδυναμο εξοπλισμο και με συνδεση σαλιγκαρι,το ξεχασα. η δυσχερεια του λογου στην αγγλικη ( διαβαζω σχεδον τελεια,ακουω ικανοποιητικοτατα,αλλα γραφη και ομιλια....αστα να πανε) και η κορεσμενη θεματολογια επισης ηταν αλλοι δυο λογοι που με απετρεψαν...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2016, 12:47:13 μμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #32 στις: Μάιος 14, 2016, 01:04:49 μμ »

Φίλε kostasgold αν θέλει να μιλάει σαν "ξένος"  ναι, θέλει δουλειά η προφορά.
 
Ο φίλος sp guns όμως πιστεύω οτι έτσι μιλάει γιατί έτσι του αρέσει ή νιώθει άνετα, συν οτι αυτό προσθέτει και μια χαβαλετζιδικη και "κωμική"  νότα.   
Μια χαρά τον βρίσκω, ειδικά αν συγκρίνω τα δικά μου λιμανισια αγγλικά με τα δικά του.
 Χαμόγελο  Χαμόγελο  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #33 στις: Μάιος 14, 2016, 03:55:47 μμ »

συμπληρωματικα να πω δε,οτι το καλυτερο κοπλιμεντο που μπορουμε να του κανουμε ειναι τα like και η συνδρομη στο καναλι του. κυριως τα like και views ...
δεν κοστιζει τιποτα και βοηθαει τα μεγιστα αυτον αλλα και ολους οσους ασχολουνται με τον σωληνα. ισως οχι ιδιαιτερα οσους κανουν 2-3 βιντεακια για τα φιλαρακια τους και μονο για χαβαλε,αλλα σιγουρα οσους εχουν βλεψεις για κατι παραπανω. για οσους εχουν συναψει την καταλληλη συμφωνια και αισιοδοξουν να βγαλουν ενα χαρτζηλικι ας πουμε.
ο Σπυρος βεβαια με 100+ συνδρομητες και τα αναλογα views βρισκεται ακομα στην κοιλια της μανας του (για να μην παω ακομα πιο πισω...  Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο ) ως youtuber  πολυ περισσοτερο αν συγκριθει με αλλους με εκκατομυρια συνδρομες,αλλα η αρχη ειναι το ημισυ του παντος δεν λενε Απορία



Θανο οντως η εγγραφη σας στο καναλι μου θα ειναι πολυ μεγαλη βοηθεια για εμενα...ξερω οτι εκει εξω υπαρχουν χιλιαδες καναλια με οπλα..ςιδικα στην αμερικη που μπορουν να βρουν οτι θελουν..!! Εγω δεν μπορω να τους χτυπησω σε αυτο σιγουροτατα..!! Αλλα μπορω να τους χτυπησω στην τρελα και στο χιουμορ που εχουμε σαν ελληνες..!! Θα δειξει πως θα παει...εγω συνεχιζω και κανω κατι που με ευχαριστει τρελα και χωρις σοβαροφανεια...οπως εχετε αντιληφθει ηδη...χαχα...και θα δειξει..!! Ευχαριστω παντως..!!



« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2016, 04:01:10 μμ από Sp guns » Καταγράφηκε
Thanos.L
Αρχικαψοπόστης v2.1
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3228


αντι-Μιδας...


« Απάντηση #34 στις: Μάιος 14, 2016, 04:09:22 μμ »

Σπυρο γενικως μιλουσα,για διαφορα μελη.
ναι εχω και εγω,αλλα ειναι οντως μονο 2 (1,5 βσικα... Στριφογύρισμα ματιών ) ,εξαιρετικα μικρης διαρκειας (ο εξοπλισμος και η συνδεση που ανεφερα νωριτερα..) και το περιεχομενο αν οχι αδιαφορο για τους περισσοτερους,σιγουρα δεν συναδει με την θεματολογια και την επιτρεπομενη προς παρουσιαση υλη των εγχωριων φορουμ...  Στριφογύρισμα ματιών Κλείσιμο ματιού  Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη   *
αρα δεν μπορω να ποσταρω ουτε δικο μου,ουτε και καποιων αλλων μελων του/των φορουμ.
(καλο ειναι να το εχεις και εσυ στα υποψιν...  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο )





(*) : εγχωρια ισχυουσα νομοθεσια περι οπλων,θηρας,κλπ.....
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2016, 04:18:13 μμ από Thanos.L » Καταγράφηκε

''Precharged sarcastic''
εργενομπατιροαφραγκος,θεωριτικοσχετικοασχετος,σαρκαστικοπαρλαπιποαστοχος!
''τιποτα καλα δεν θα παει...''
τα οπλα τα εφαγε η μαρμαγκα...
Piperman
WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 14261


A2R (addicted to recoil)


« Απάντηση #35 στις: Μάιος 14, 2016, 04:37:05 μμ »

Και αν συμφωνεί και ο Σπύρος θα συγχωνεύσω τα θέματα με το Βολές,βολές,βολές....!!! 

http://wfks.gr/index.php?topic=594.0
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #36 στις: Μάιος 16, 2016, 12:25:50 πμ »

Εγω τυχαια προχθες επεσα πανω στο καναλι του Σπυρου καθως χαζευα βιντεο στο youtube για το Saiga410.Οντως παρεξηγημενο οπλο Σπυρο καλα κανεις και δειχνεις και την αλλη πλευρα Γλώσσα. Καλη συνεχεια λοιπον και στα υπολοιπα βιντεο σου.
Y.γ ακομα γελαω με την διασωση της Βarbie...   Σαρκασμός

Ευχαριστω πολυ..!! Εχω ακουσει απιστευτα πραγματα για το saiga 410...το βγαζουν εντελως αχρηστο..και υποτιθεται και ανθρωποι που το εχουν στην κατοχη τους..!! Και ετσι ειπα να κανω τα δικα μου πειραματα για να ξερω για τι πραγμα μιλαω..! Οσο για την barbie..ειμαι περηφανος για το θαρρος μου..!! Χαχαχα..θα χαιρομουνα να σε δω στους συνδρομητες μου..ειναι μεγαλη βοηθεια για εμενα...! Ευχαριστω ..!
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #37 στις: Μάιος 16, 2016, 05:43:58 πμ »

Δεν ξέρω τι λέει το saiga σαν λειτουργία, αλλα απο εμφάνιση είναι κούκλα.
 Γλώσσα

Πιστεύω φίλε Σπύρο πως μετά απο την ηρωική διάσωση της Barbie όλοι εδώ έχουμε γίνει συνδρομητές στο κανάλι σου για να υποστηρίξουμε τον αγώνα σου ενάντια σε απαγωγείς, μπαλόνια, αυγά, μπάλες κτλ.
 Μεγάλο χαμόγελο

Υ.γ.
Να δω πότε θα τολμήσεις να τα βάλεις με τα αδίστακτα καλυκακια!!!
 Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Mousafiris
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1254



« Απάντηση #38 στις: Μάιος 16, 2016, 11:04:24 πμ »

Εγω τυχαια προχθες επεσα πανω στο καναλι του Σπυρου καθως χαζευα βιντεο στο youtube για το Saiga410.Οντως παρεξηγημενο οπλο Σπυρο καλα κανεις και δειχνεις και την αλλη πλευρα Γλώσσα. Καλη συνεχεια λοιπον και στα υπολοιπα βιντεο σου.
Y.γ ακομα γελαω με την διασωση της Βarbie...   Σαρκασμός

Ευχαριστω πολυ..!! Εχω ακουσει απιστευτα πραγματα για το saiga 410...το βγαζουν εντελως αχρηστο..και υποτιθεται και ανθρωποι που το εχουν στην κατοχη τους..!! Και ετσι ειπα να κανω τα δικα μου πειραματα για να ξερω για τι πραγμα μιλαω..! Οσο για την barbie..ειμαι περηφανος για το θαρρος μου..!! Χαχαχα..θα χαιρομουνα να σε δω στους συνδρομητες μου..ειναι μεγαλη βοηθεια για εμενα...! Ευχαριστω ..!

Εχω γινει απο την πρωτη στιγμη Σπυρο Χαμόγελο o Aλκης ειμαι αμα δεις στους σχετικα τελευταιους συνδρομητες .Καλη συνεχεια και καλημερα
Καταγράφηκε

Bam 19 .22
Baikal IΖΗ-61 .177
Crosman 22ΧΧ .22
Hatsan AT-44 Long .22
Gamo Coyote .177
Diana 48 .22
HW 97KT .22
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #39 στις: Μάιος 16, 2016, 09:26:35 μμ »

Δεν ξέρω τι λέει το saiga σαν λειτουργία, αλλα απο εμφάνιση είναι κούκλα.
 Γλώσσα

Πιστεύω φίλε Σπύρο πως μετά απο την ηρωική διάσωση της Barbie όλοι εδώ έχουμε γίνει συνδρομητές στο κανάλι σου για να υποστηρίξουμε τον αγώνα σου ενάντια σε απαγωγείς, μπαλόνια, αυγά, μπάλες κτλ.
 Μεγάλο χαμόγελο

Υ.γ.
Να δω πότε θα τολμήσεις να τα βάλεις με τα αδίστακτα καλυκακια!!!
 Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο

Χαχαχα...ειμαι ηρωας..!! Ευχαριστω παρα πολυ για την συνδρομη και την βοηθεια σου..!! Και σαν λειτουργια ειναι πολυ ωραιο οπλο το saiga..ευχαριστω..!!
Καταγράφηκε
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #40 στις: Μάιος 16, 2016, 09:28:14 μμ »

Εγω τυχαια προχθες επεσα πανω στο καναλι του Σπυρου καθως χαζευα βιντεο στο youtube για το Saiga410.Οντως παρεξηγημενο οπλο Σπυρο καλα κανεις και δειχνεις και την αλλη πλευρα Γλώσσα. Καλη συνεχεια λοιπον και στα υπολοιπα βιντεο σου.
Y.γ ακομα γελαω με την διασωση της Βarbie...   Σαρκασμός

Ευχαριστω πολυ..!! Εχω ακουσει απιστευτα πραγματα για το saiga 410...το βγαζουν εντελως αχρηστο..και υποτιθεται και ανθρωποι που το εχουν στην κατοχη τους..!! Και ετσι ειπα να κανω τα δικα μου πειραματα για να ξερω για τι πραγμα μιλαω..! Οσο για την barbie..ειμαι περηφανος για το θαρρος μου..!! Χαχαχα..θα χαιρομουνα να σε δω στους συνδρομητες μου..ειναι μεγαλη βοηθεια για εμενα...! Ευχαριστω ..!

Εχω γινει απο την πρωτη στιγμη Σπυρο Χαμόγελο o Aλκης ειμαι αμα δεις στους σχετικα τελευταιους συνδρομητες .Καλη συνεχεια και καλημερα

Ευχαριστω πολυ Αλκη..!! Με βοηθας πολυ..!! Καλησπερα...και ερχονται και αλλα βιντεακια..!! Γυρισα ηδη το επομενο...παει για μονταζ..!,
Καταγράφηκε
Mastromhtsos
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 325



« Απάντηση #41 στις: Μάιος 20, 2016, 07:36:30 μμ »

Πολύ τρέλα κουβαλάς!!! Εύχομαι να σου βγει σε καλό.
Καταγράφηκε
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #42 στις: Μάιος 20, 2016, 07:37:15 μμ »

Πολύ τρέλα κουβαλάς!!! Εύχομαι να σου βγει σε καλό.
Χαχα...ευχαριςτω φιλε μου..!!
Καταγράφηκε
Michael
WFKS®
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2017



« Απάντηση #43 στις: Μάιος 20, 2016, 08:04:42 μμ »

Πολύ καλό, έλιωσα στο γέλιο.  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Πάει και η συμμορία των "σπρέι" .
 Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο


Καλό θα ήταν όμως να φαίνεται και κανένας πυροσβεστηρας στο βίντεο, έτσι για να δείχνει ότι έχεις πάρει τα απαραίτητα μέτρα.
 Άνεση
Καταγράφηκε
Sp guns
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 84


« Απάντηση #44 στις: Μάιος 20, 2016, 08:12:40 μμ »

Πολύ καλό γυρισμένα βιντεακια! Και χρήσιμα! Μπράβο!
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...!!!
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Πάνω
  Εκτύπωση  
 

Μεταπήδηση σε: