Καλώς ήρθατε στη WFKS !!!

Νέα: Γιατί το αεροβόλο είναι πρώτα απ' όλα διασκέδαση !!! Σεπτέμβριος 20, 2017, 07:45:20 μμ
Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε. *

Α.Ο.Φ.Α.
Σελίδες: [1] 2 3 ... 5   Κάτω
  Εκτύπωση  

Α.Ο.Φ.Α.
Αποστολέας Μήνυμα
Χάρης
Μέλος

Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

Άντε να δούμε....

« στις: Ιούνιος 13, 2011, 02:36:24 μμ »

Αττικός Όμιλος Φίλων Αεροβόλου

Νεοιδρυθής Όμιλος με σκοπό την ευρύτερη εξάπλωση και διάδωση σκοποβολής με αεροβόλο.Ιδρύθηκε τον Δεκέμβριο του 2010 και είναι άγνωστο πόσα μέλη αριθμεί μέχρι σήμερα.
Ο όμιλος ήδη στο ξεκίνημά του διοργάνωσε με επιτυχία τον πρώτο του ψυχαγωγικό αγώνα με ονομασία "OPEN" στις 5/6/2011 στο σκοπευτήριο του Σχιστού.
Ο Α.Ο.Φ.Α. διαθέτει site στο οποίο μπορείτε να αντλήσετε πληροφορίες σχετικά ( http://www.aofa.gr/aofa/ ).
Επίσης μπορείτε για πιό άμεση επικοινωνία να ανατρέξετε και στο aerovolo.gr όπου υπάρχουν ειδικά θέματα σχετικά με τον Όμιλο.

Σημ:Ο Όμιλος δεν είναι ενταγμένος στην ΣΚ.Ο.Ε.
Καταγράφηκε

Πρός τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός?Απορία
sniper
Μέλος

« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 05, 2011, 12:35:03 πμ »

εδω θελω να ρωτησω κατι,  υπαρχει καποιος  επισημος σκοπευτικος  συλλογος  της ΣΚΟΕ  που  να  εχει προτηνει  στην ΣΚΟΕ  να ενταξει τα αθληματα  BR  και FT  στην δυναμη της  και αυτην   αρνηθηκε,  και αν ναι για πιο λογο ευχαριστω
Καταγράφηκε
sniper
Μέλος

« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 05, 2011, 01:10:54 πμ »

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΛΩΣ
Καταγράφηκε
Piperman
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Εγώ φταίω για όλα...

« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 04, 2013, 01:23:22 πμ »

Φίλε μου,
αν και δυό χρόνια μετά θα σου απαντήσω εγώ :

Όχι,δεν υπάρχει
Καταγράφηκε

Μόνο sex και αεροβόλα πλέον
MANTHOS
sal4680461
Μέλος

"COW KILLER"

« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 04, 2013, 10:06:02 πμ »

ΣΤΗΝ ΣΚΟΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟΣ  ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΤΟ BENCH  REST ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ http://www.erabsf.org/AboutERABSF.htm (ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΗΜΑΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΠΕΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ) Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΘΑ ΛΑΒΕΙ ΜΕΡΟΣ ΜΕ 6 ΑΘΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΧΙΑ ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΕΙ ΣΤΟYΣ ΑΓΩΝΕΣ POSTAL ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2012. ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ  ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ  ΤΡΙΚΛΟΠΟΔΙΕΣ ,ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ, ΚΑΡΦΩΤΕΣ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ
Καταγράφηκε
Piperman
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Εγώ φταίω για όλα...

« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 04, 2013, 11:05:55 πμ »

ΣΤΗΝ ΣΚΟΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ....

Έτσι,το ίδιο λέμε,η ερώτηση ήταν ΣΑΦΕΣΤΑΤΗ.
Εκτός από την παραπληροφόρηση να ξέρεις υπάρχει και η παραπλάνηση.
Που είναι χειρότερη...
Καλημέρα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Piperman
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Διαχειριστής
Μέλος

Εγώ φταίω για όλα...

« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 24, 2013, 10:14:26 μμ »

Μια και στο σύλλογο έχουν εκλογές,
τα μηνύματα πέραν του πρώτου διαχωρίστηκαν και δεν είναι πλέον ορατά
για τον απλό λόγο ότι δε θα θέλαμε να επηρρεαστεί κανένας από τα γραφόμενα εδώ  Χαμόγελο
Μετά τις εκλογές θα έχουμε λογικά ενημέρωση οπότε και θα κρίνουμε
αν θα πρέπει να επανέλθουν ή πλέον έχουν καθαρά ιστορική σημασία.
Το θέμα κλειδώνεται μέχρι να γίνουν οι εκλογές στο σύλλογο.

Καταγράφηκε

sal4680461
Μέλος

« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 08, 2014, 12:50:01 πμ »

http://www.aofa.gr/aofa/index.php ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
sal4680461
Μέλος

« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 11, 2014, 11:23:36 πμ »

http://www.aofa.gr/aofa/index.php ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
προτελευταια μερα δηλωσης συμμετοχης ειμαι περιεργος ποιοι απο δω μεσα δηλωσαν Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
asrael
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Επίτημο μέλος
Μέλος

Ο asrael αυτοπροσώπως!!!

« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 11, 2014, 11:38:57 πμ »

Δεν γίνεται να πάμε την Κυριακή και να δηλωθεί τότε συμετοχή;
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
agior
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Executive
Μέλος

Καπετάνιος

« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 11, 2014, 12:03:00 μμ »

Προφανώς όχι, δεν είναι σαν και μας που ρίχνει όποιος "είδε φως κι ανέβηκε"  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εκεί κρατάνε πρωτόκολλο και κανόνες στην ψυχαγωγία. Εμπρόοος.... άρρρς Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής
asrael
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Επίτημο μέλος
Μέλος

Ο asrael αυτοπροσώπως!!!

« Απάντηση #11 στις: Μάρτιος 11, 2014, 12:43:30 μμ »

Προφανώς όχι, δεν είναι σαν και μας που ρίχνει όποιος "είδε φως κι ανέβηκε"  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Εκεί κρατάνε πρωτόκολλο και κανόνες στην ψυχαγωγία. Εμπρόοος.... άρρρς Μεγάλο χαμόγελο

Ναι στο βατήρα θα μπαίνουν μόνο τα εξέχοντα μέλη .... και οι συμετέχοντες και ακόμα και οι μύγες που θα πετάνε πρέπει να είναι εκπαιδευμένες στην αθόρυβη πτήση .....

Α επίσης θα μπορούν να ρίχνουν μόνο με όπλα που θα τος παραχωρεί ο σύλλογος και όχι με δικά τους .....

Τεσπα δεν σχολιάζω  Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός  Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Ο καλύτερος δάσκαλος είναι αυτός που σου δείχνει που να κοιτάξεις αλλά ποτέ δεν σου λέει τι να δείς ....
gatos
Αρχικαψοπόστης®
Μέλος

Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

« Απάντηση #12 στις: Μάρτιος 11, 2014, 01:07:52 μμ »

προτελευταια μερα δηλωσης συμμετοχης ειμαι περιεργος ποιοι απο δω μεσα δηλωσαν Στριφογύρισμα ματιών

Εγώ θα ήθελα, αλλά δεν το βλέπω. Την Δευτέρα φεύγω ταξίδι και έχω άλλα πολλά να κάνω την Κυριακή. Μάλλον Σάββατο θα πάω να ρίξω καμμιά βολή... Χαμόγελο
Καταγράφηκε

'' Όλα καλά θα πάνε... ''

http://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4

'' Δαιμονισμένο ''  ΑΑ S200 .177 (Reg)
'' Θεριό ''  HW 90 .22
sal4680461
Μέλος

« Απάντηση #13 στις: Μάρτιος 11, 2014, 01:20:19 μμ »

οι δηλωσεις συμμετοχης ειναι για να μπορεσουμε να κατανειμουμε σωστα το χρονο ,η ημεριδα λεγετε κλασικου αεροβολου ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη? γιατι ολα να τα βλεπουμε κακοβουλα και κακοπροειρετα και με δωση ειρωνιας και απαξιωσης θα περιμενα μια πιο υπευθυνη τοποθετηση αυτα ειναι δειγματα παιδιαστικης συμπεριφορας δεν θα πω τιποτε αλλο δεν εχω προθεση να τσακωθω με κανεναν .Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας
Καταγράφηκε
agior
Σ.Ο.Κ. - WFKS®
Executive
Μέλος

Καπετάνιος

« Απάντηση #14 στις: Μάρτιος 11, 2014, 01:42:04 μμ »

...ποιο κλασικο αεροβολο εχεις ρε σταματη?
ΑΤ44 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

.Εξαλλου θα ηταν πιο παραγωγικη η κριτικη σας αν συμμετειχατε και μετα γραφατε αυτα που γραφετε ωστε αν ειναι σωστες οι παρατηρησεις σας να ληφθουν υπ οψειν σε αναλογο μελλοντικο αγωνα χωρις μια ομως στειρα και επηρεασμενη κριτικη απο τα βιωματα του καθενος κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι δειγμα ανωριμης συμπεριφορας

Με εξαίρεση εσένα (που σε βλέπουμε όταν η αποστολή σου είναι να σε δούμε) κανένας άλλος δεν μπαίνει στον κόπο της συμμετοχής στα Καλυκάκια, έτσι ώστε να ωριμάσουμε κι εμείς. Πάντως έκοψες τα Κεφαλαία, πρόοδος δικέ μου, πρόοδος Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Άντε... και με τόνους σύντομα

Πάντα με καλή καρδιά, άσχετα μ' αυτά που έχεις γράψει πάνω στη φούρια σου, νερό κι αλάτι...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 11, 2014, 02:59:46 μμ από agior » Καταγράφηκε

Προστάτης της χλωρίδας και πανίδας με εργαλεία διαχείρισης άγριας ζωής

Σελίδες: [1] 2 3 ... 5   Πάνω
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: